Jak ukryć adres IP podczas pobierania plików

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o Internecie jako zwierciadle rzeczywistości, prawdopodobnie miałeś jakieś ważne wnioski. Jest mało prawdopodobne, że podasz swój adres domowy kompletnym nieznajomym, więc to samo powinno dotyczyć tego, którego używasz do wirtualnej aktywności. Adres IP to po prostu adres wirtualny dostarczony przez dostawcę usług internetowych, który zawsze prowadzi do użytkownika końcowego.

Nie chcemy wtrącać się w to, jakie pliki pobierasz — to Twoja firma. Nie zachęcamy również do piractwa ani kradzieży własności intelektualnej. Z drugiej strony możemy zalecić użyteczny sposób, aby ukryć swój adres IP i pobrać bez obaw. Można to zrobić na wiele sposobów, ale właśnie w tym celu zdecydowanie preferujemy wirtualne sieci prywatne niż wszystko inne.

Jak ukryć swój adres cyfrowy podczas pobierania plików

Masz więc adres IP, który jest ci przypisany osobiście. ISP zapewnia ci ten adres IP, który może zmieniać wartości, ale zawsze wskazuje twój kierunek. Jak tego uniknąć? Ukrywanie adresu IP nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jedyne, czego potrzebujesz, to usługa VPN, która robi to za Ciebie. Usługa wirtualnej sieci prywatnej jest powszechnie używana do ukrywania tożsamości użytkownika online, zastępując go alternatywnym adresem IP.

Ma to więcej niż kilka celów. Dzięki konkretnemu adresowi IP możesz łatwo uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, chronić swoją prywatność i unikać ograniczania przepustowości ISP, co jest dość powszechne. Oczywiście działa całkiem dobrze, jeśli chcesz ukryć swój adres IP podczas pobierania plików z interwebz.

 • Teraz pobieranie plików z włączoną siecią VPN może być trudne, jeśli korzystasz z bezpłatnego rozwiązania. Mianowicie większość z nich ma limit danych, a duże pliki z łatwością go pochłoną. Oczywiście, jeśli szukasz jednorazowej usługi, bezpłatne rozwiązanie jest oczywistym wyborem. Ale jeśli potrzebujesz stałego rozwiązania, bez ograniczeń narzędzia do ukrywania adresów IP, najlepsze są rozwiązania premium.

  Jak ukryć swój adres IP za pomocą klienta wirtualnej sieci prywatnej? To dość proste: po prostu uruchom aplikację i wybierz serwer oraz lokalizację, z którą chcesz się połączyć. Rozwiązania premium oferują dziesiątki, jeśli nie setki różnych globalnych lokalizacji. Po bezpiecznym potwierdzeniu, że przydzielony adres IP został zmieniony na inny adres IP, możesz bezpiecznie pobrać cokolwiek zechcesz.

  • Oto lista rozwiązań VPN, które zalecamy do ukrywania adresu IP podczas pobierania plików:

   • CyberGhost VPNpobierz Windows cyberghost 10
   • Hotspot Shield
   • ExpressVPN
   • NordVPN

   Są to rozwiązania premium, ale wszystkie oferują okres próbny. Wypróbuj je i zasubskrybuj lub porzuć — to twój wybór.

   Otóż ​​to. Mamy nadzieję, że znalazłeś tutaj to, czego szukałeś. Nie zapomnij powiedzieć nam, co oznacza ukrywanie adresu IP. Możesz to zrobić w sekcji komentarzy poniżej.

   Zatwierdź

Link do głównej publikacji