Jak rozmazać tła w Microsoft Teams

Microsoft Teams to aplikacja do przesyłania wiadomości na urządzenia z systemem Windows, iOS i Android. W 2018 roku Microsoft dodał nową funkcję rozmycia tła w Teams. To świetna funkcja do rozmów wideo, która umożliwia użytkownikom rozmycie tła. W ten sposób użytkownicy mogą zasadniczo dołączać do swoich spotkań wideo bez żadnego głupiego tła.

Istnieją pewne wymagania systemowe dotyczące efektu rozmytego tła zespołu. Efekt wymaga sprzętu z procesorem Advanced Vector Extensions 2 (AVX2). Użytkownicy posiadający sprzęt niezawierający procesorów Advanced Vector Extensions 2 nie będą mogli użyć efektu rozmycia tła w aplikacji Teams. Użytkownicy zespołów będą również potrzebować subskrypcji Office 365.

W jaki sposób użytkownicy mogą zamazywać tła w zespołach MS?

  1. Najpierw otwórz aplikację Teams, co jest dość istotnym (i być może oczywistym) krokiem.
  2. Wybierz zaplanowane spotkanie, aby dołączyć do Zespołów. Pamiętaj, że spotkanie musi być zaplanowane.
  3. wciśnij Przystąp przycisk, który otworzy ustawienia wideo pokazane bezpośrednio poniżej.zespoły Microsoft jak rozmazać tło
  4. Następnie przełącz środkową opcję suwaka, aby włączyć rozmycie tła. To powinno rozmyć tło w filmie, zanim użytkownicy zdecydują się dołączyć do spotkania.
  5. wciśnij Dołącz teraz przycisk.
  6. Użytkownicy nadal mogą rozmazać tła filmów po dołączeniu do spotkania. Aby to zrobić, kliknij przycisk kropki, aby otworzyć menu jak na migawce bezpośrednio poniżej.Zamazaj moją opcję tła Zespoły Microsoft, jak rozmazać tło
  7. Kliknij Rozmazuj moje tło opcja.
  8. Użytkownicy mogą usunąć efekt rozmytego tła, klikając przycisk przycisk i wybranie Nie rozmazuj tła opcja.

To wszystko, co muszą zrobić użytkownicy, aby włączyć efekt rozmytego tła w Microsoft Teams. Niektórzy użytkownicy mogą uznać rozmyte tło za bardziej sztuczkę, ale czasami mogą się przydać podczas rozmów wideo.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji