Jak przywrócić poprzednie sesje w Microsoft Edge

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji każdej głównej przeglądarki jest możliwość przywracania poprzednich sesji. W przypadku awarii nic nie jest bardziej irytujące niż utrata wszystkich ważnych kart. Tak więc przywrócenie ostatnio zamkniętych kart może w niektórych sytuacjach uratować życie.

Microsoft Edge nie jest wyjątkiem. Microsoft był wystarczająco inteligentny, aby wdrożyć tę ważną opcję w swojej przeglądarce i prawdopodobnie uratować niektórych użytkowników przed zawałem serca.

W rzeczywistości istnieje kilka opcji przywracania poprzednich sesji w Microsoft Edge. W tym artykule omówimy je wszystkie.

Jak przywrócić poprzednie sesje w Microsoft Edge

W przypadku nagłego zamknięcia Microsoft Edge automatycznie przywróci wcześniej otwarte karty przy następnym uruchomieniu, w taki sposób jest zaprogramowany. Więc jeśli to twoja sprawa, nie musisz niczego konfigurować. Możesz również uzyskać dostęp do wcześniej otwartych kart, przechodząc do Historii.

Jak otworzyć poprzednie sesje w Edge podczas uruchamiania

Jeśli chcesz, możesz skonfigurować Microsoft Edge, aby otwierał wcześniej zamknięte sesje przy każdym uruchomieniu. W ten sposób zawsze będziesz mógł zacząć od miejsca, w którym skończyłeś. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

  1. Otwórz Edge, przejdź do menu z trzema kropkami i wybierz Ustawienia.
  2. Teraz wystarczy kliknąć Otwórz Microsoft Edge za pomocą i wybrać Poprzednie strony.

Proszę bardzo, teraz za każdym razem, gdy otwierasz Microsoft Edge, automatycznie ładuje wcześniej zamknięte strony. Oczywiście na wypadek, gdybyś coś przeoczył, wystarczy nacisnąć Ctrl + H, aby otworzyć kartę Historia, w której znajdziesz wszystko, co wcześniej przeglądałeś. Dotyczy to oczywiście tylko standardowego trybu przeglądania, a nie trybu incognito.

Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub sugestie, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji