Jak przenosić tekst i obiekty w Paint 3D?

Jeśli chcesz zacząć korzystać z Paint 3D na komputerze i czujesz się trochę zdezorientowany, jak przenosić tekst i obiekty w oprogramowaniu, trafiłeś we właściwe miejsce. Ten temat omówimy w tym artykule.

W przeszłości jedną z najczęściej używanych wbudowanych aplikacji był program Paint. Pamiętam, jak byłem podekscytowany, że mogłem używać mojego starego komputera do tworzenia podstawowych rysunków, dodawania kolorów, kształtów itp.

W ten sam sposób komputery ewoluowały od 256 KB pamięci RAM z procesorem Pentium 1 do dzisiejszych niesamowitych specyfikacji, ewoluowało także oprogramowanie Paint.

Nowa wersja tego oprogramowania, zwana Paint 3D, jest bardzo przydatnym narzędziem i pozwala tworzyć różne sceny, wykorzystując i manipulując obiektami 2D i 3D.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przenosić obiekty i tekst w Paint 3D.

Oto jak przenosić tekst i obiekty w Paint 3D na Windows 10

Jak przenieść tekst:

 1. Otwórz Paint 3D na komputerze.
 2. Kliknij przycisk Nowy, aby utworzyć nowy projekt, lub otwórz, aby edytować projekt, który już utworzyłeś (kliknę nowy dla celów tego przewodnika).
 3. Kliknij opcję Tekst z górnego menu i wybierz z menu po prawej stronie, jeśli chcesz tekst 2D lub 3D.przycisk tekstowy - Maluj 3D, jak przenosić tekst; Jak przenosić obiekty
 4. Kliknij i przeciągnij pole tekstowe na płótno.
 5. Wpisz wybrany tekst w polu i użyj opcji z menu po prawej stronie, aby dostosować wygląd (zmienić rozmiar, czcionkę, kolor itp.)tekst w polu - Maluj 3D, jak przenosić tekst; jak przenosić obiekty
 6. Możesz także zmodyfikować rozmiar pola tekstowego, przeciągając jeden z kwadratów z boku pola.
 7. Jeśli chcesz obrócić tekst, możesz nacisnąć przycisk znajdujący się na środku pola tekstowego, które pokazuje okrągłą strzałkę.
 8. Aby przenieść zaznaczony tekst, możesz kliknąć i przeciągnąć dowolną z kropkowanych linii w polu tekstowym.

Chcesz przenieść obiekty na przód, a także przenieść je do tyłu w Paint 3D? Oto jak

Jak przenosić obiekty:

 1. Aby utworzyć obiekt 3D, kliknij przycisk Kształty 3D znajdujący się w górnym menu.
 2. Z menu po prawej stronie możesz wybrać rodzaj obiektu 3D, który chcesz utworzyć (poszedłem z pędzlem do tuby doodle 3D).
 3. Po wybraniu ustawień obiektu 3D możesz po prostu kliknąć i przeciągnąć płótno, aby utworzyć obiekt.Rysowanie rur 3d - malowanie 3d, jak przenosić tekst, jak przenosić obiekty
 4. Aby przenieść obiekt, najpierw musisz go wybrać, klikając go.
 5. Spowoduje to otwarcie menu, które pozwala obrócić obiekt w przestrzeni.Pole wyboru rysowania rurki 3D - Maluj 3D, jak przenosić tekst; Jak przenosić obiekty
 6. Jeśli klikniesz gdziekolwiek w polu wyboru i przeciągniesz, będziesz mógł przenieść obiekt w wybrane miejsce.

Wniosek

Możliwość przenoszenia tekstu i obiektów w Paint 3D jest bardzo ważna, abyś mógł tworzyć unikalne projekty artystyczne.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie łatwy do zrozumienia i do naśladowania.

Daj nam znać, jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny. Możesz to zrobić, korzystając z sekcji komentarzy znajdującej się poniżej tego artykułu.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji