Jak pobrać pliki ISO systemu Windows 7 i 8.1 w 2019 r

Microsoft wypuścił pierwszą wersję systemu operacyjnego Windows 10 w 2015 roku. Od tego dnia Windows 10 stał się najważniejszy dla wielkiego M.

Do tego stopnia, że ​​firma zrobiła wszystko, aby przekonać użytkowników do uaktualnienia do nowego systemu operacyjnego.

Microsoft chciał, aby użytkownicy Windows 7 i Windows 8.1 zmodernizowali swoje komputery tak bardzo, że uciekli się nawet do nieuczciwych praktyk, takich jak wymuszone aktualizacje.

Ta taktyka sprawiła, że ​​użytkownicy jeszcze bardziej trzymali się swojego dobrego systemu Windows 7.

Wygląda na to, że Microsoft w końcu zrozumiał, że wielu użytkowników chce móc korzystać ze starych wersji systemu operacyjnego, jak im się podoba, i zmieniło swoją strategię.

Może to początkowo wydawać się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, ale tak, gigant z Redmond udostępnił oficjalne pliki ISO do pobrania dla systemu Windows 7 i Windows 8.1 wraz z plikami ISO systemu Windows 10.

Dla przypomnienia możesz skopiować pliki ISO na zewnętrzne urządzenie pamięci masowej, takie jak dysk flash USB lub DVD, a następnie użyć ich do zainstalowania systemu operacyjnego na komputerze.

Szukasz najlepszych narzędzi do montażu systemu Windows 7 ISO? Oto nasze najlepsze typy.

Pobierz oficjalne pliki ISO systemu Windows 7 ISO / Windows 8.1

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do oficjalnej witryny pobierania oprogramowania Microsoft i nacisnąć przycisk pobierania. To takie proste:

  • Pobierz Windows 7 ISO z Microsoft
  • Pobierz Windows 8.1 ISO z Microsoft

Pamiętaj, że aby uzyskać pliki ISO, musisz najpierw wprowadzić prawidłowy 25-cyfrowy klucz produktu.

Upewnij się, że masz wystarczającą ilość miejsca do przechowywania danych na komputerze, dysku USB lub dysku zewnętrznym, aby zakończyć pobieranie. Mówiąc dokładniej, potrzebujesz pustego dysku USB lub DVD, który ma co najmniej 4 GB miejsca.

Nie zapomnij również przeczytać pełnej listy wymagań systemowych, aby upewnić się, że Twój komputer może poprawnie uruchomić system operacyjny.

Nie powinno to stanowić problemu, jeśli posiadasz nowy komputer. Upewnij się jednak, że komputer spełnia wymagania systemowe, zwłaszcza jeśli planujesz zainstalować pliki ISO na starym komputerze.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji