Jak otwierać pliki VFS w systemie Windows 10 [KOMPLETNY PRZEWODNIK]

VFS to nieco niejasny format plików obsługiwany przez kilka programów. Są to pliki zawierające indeks katalogów z dysku twardego lub nośnika danych. Ten typ pliku jest powiązany z niektórymi drukarkami i grami HP all-in-one, które wykorzystują rozszerzenie VFS do archiwizacji plików.

Dowiedz się, jak go otworzyć w tym artykule.

Jak mogę otworzyć pliki VFS?

1. Otwórz pliki VFS Archiwum gier za pomocą Dragon UnPACKer 5

 1. Jak wspomniano, kilka gier ma archiwa VFS, które zawierają obrazy, audio, mapy i inne dane. Użytkownicy mogą otwierać pliki archiwów VFS za pomocą Dragon UnPACKer 5, klikając Uzyskaj zalecaną wersję przycisk na stronie programu.
 2. Kliknij dup570beta-setup.exe, aby otworzyć kreatora instalacji Dragon UnPACKer 5. Następnie zainstaluj oprogramowanie za pomocą kreatora instalacji.
 3. Następnie otwórz okno Dragon UnPACKer 5 pokazane bezpośrednio poniżej.Oprogramowanie Dragon UnPACKer 5, jak otwierać pliki VFS w systemie Windows 10
 4. Następnie kliknij Plik > otwarty.
 5. Wybierz VFS i naciśnij otwarty przycisk. To otworzy VFS, jak pokazano bezpośrednio poniżej.Plik VFS otwarty w Dragon unPACKer jak otwierać pliki vfs w Windows 10
 6. Następnie użytkownicy mogą przeglądać podfoldery VFS po lewej stronie okna. Prawa strona okna wyświetla pliki w każdym podfolderze.

Szukasz najlepszych chmur do tworzenia kopii zapasowych plików i spokoju? Oto najlepsze opcje.

2. Konwertuj pliki HP VFS na alternatywne formaty

 1. Użytkownicy mogą konwertować plik HPIMAGE.VFS do różnych alternatywnych formatów plików, takich jak JPG, PDF i ABM, w programie Conversion Ai. Otwórz stronę pliku miniatur HP All In One (.VFS) w tej witrynie w przeglądarce.
 2. Następnie wybierz Plik miniatury HP All In One (.VFS) w górnym menu rozwijanym Konwerter VFS.
 3. Wybierz alternatywny format, aby przekonwertować go na drugie menu rozwijane, i kliknij Konwertować przycisk. Następnie otwórz przekonwertowany plik za pomocą oprogramowania obsługującego ten format.

Witryna konwersji Ai jak otwierać pliki vfs w systemie Windows 10

 1. Pamiętaj, że użytkownicy mogą również wyeliminować pliki HP VFS, wyłączając Włącz szybsze przeglądanie oprawa. Aby to zrobić, wybierz Ustawiać na panelu sterowania drukarki.
 2. Wybierz Preferencje opcja za pomocą klawiszy strzałek.
 3. naciśnij dobrze potwierdzać.
 4. Następnie wybierz Włącz szybsze przeglądanie ustawienie i naciśnij dobrze.
 5. Wybierz Poza opcję i naciśnij dobrze aby potwierdzić nowe ustawienie. To powstrzyma drukarkę przed dodawaniem plików VFS do słówek.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji