Jak naprawić typowe problemy z Titanfall 2

Chociaż właśnie się rozpoczęła, Titanfall 2 jest już jedną z najpopularniejszych gier 2016 roku. Gra oferuje odnowioną kampanię dla jednego gracza, która dodatkowo eksploruje wyjątkową więź między Pilotem i Titanem, a także solidną rozgrywkę wieloosobową obejmującą sześć nowych tytanów .

Niestety, granie jest poważnie ograniczone dla niektórych graczy z powodu różnych problemów. Respawn Entertainment otworzył wątek na forum, na którym firma będzie regularnie publikować różne obejścia dotyczące problemów z Titanfall 2 zgłoszonych przez graczy.

Nasz zespół pracuje nad nakreśleniem problemów, na które zostaliśmy powiadomieni, które pomogły innym użytkownikom. Dodamy do tej listy poprzez uruchomienie.
Wyszukiwanie w centrum danych….
Posiadanie wielu włączonych kart sieciowych może sprawić, że nie będziesz w stanie uzyskać odpowiedniej listy centrum danych. Wyłącz wszystkie adaptery poza tym, którego używasz, a to powinno rozwiązać problem.

Sterowniki AMD GPU
Upewnij się, że masz najnowszy sterownik AMD Game Ready przed wejściem do gry Frontier. Zdobądź 16.10.3. sterowniki tutaj: 16.10.3 Driver (Live 10/27 po 6PM PT)

Zaproszenia sieciowe
Obecnie wybierając „Zaproś sieć” i wskakując na mecz z graczami sieciowymi i mecz się kończy, wrócisz do swojego lobby sieciowego. Jest to zamierzona funkcjonalność dla gier zaproszonych przez sieć.

Niestety, w przypadku większości problemów z Titanfall 2 zgłoszonych przez graczy, nie ma jeszcze rozwiązania tego problemu. Liczba błędów, które wpływają na graczy, zostanie zdecydowanie zmniejszona w nadchodzących tygodniach dzięki wszystkim aktualizacjom, które wprowadzi Respawn Entertainment.

Jeśli podczas gry w Titanfall 2 wystąpią jakiekolwiek problemy, możesz zgłosić błędy w tym wątku na forum. W ten sposób możesz poinformować Respawn Entertainment o problemach napotykanych przez graczy i pomóc firmie szybciej opracowywać poprawki.

Link do głównej publikacji