Jak naprawić typowe problemy z Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 to jedna z najpopularniejszych gier w tej chwili. Dziesiątki tysięcy graczy angażuje się w tę imponującą grę, próbując odkryć tajemnicę kryjącą się za serią zaciekłych demonicznych inwazji. Jako gracz, Twoim zadaniem jest ciągłe ulepszanie broni i zabijanie wszystkich demonów, abyś mógł odpędzić zło z powrotem w ciemność.

Shadow Warrior 2 to wciągająca gra, ale jeszcze nie idealna. Wielu użytkowników skarży się, że czasami gra się nie ładuje, nie może zapisać swoich postępów, a VSYNC nie działa poprawnie.

Na szczęście twórcy gier oferowali już szereg obejść typowych problemów zgłaszanych na Xbox One i komputerze z systemem Windows. Obiecali także, że opublikują łatkę tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nie wszystkie problemy można rozwiązać za pomocą szybkich obejść.

Napraw częste problemy z Shadow Warrior 2

 • Wyświetlacze SLI / Crossfire, Freesync / GSYNC lub HDR nie działają

Aby naprawić ten błąd, należy włączyć wyłączny pełny ekran. Iść do Opcje > Wideo > Tryb wyświetlania > ustaw na Pełny ekran.

 • Problemy z jąkaniem lub VSYNC

Te problemy należy rozwiązać, gdy włączony jest tryb pełnoekranowy i okno pełnoekranowe

 • Shadow Warrior 2 nie chce się uruchomić

Najpierw uruchom grę bez Steam i sprawdź, czy wyświetla brakujący błąd DLL. Jeśli tak się stanie, zainstaluj pakiet Media Feature Pack dla systemu Windows 10 lub Visual Studio Redist 2012. Tego typu problemy zgłaszali głównie użytkownicy systemu Windows 10 N. Jeśli używasz systemu Windows 10 Anniversary Update, powinieneś pobrać aktualizację zbiorczą KB3133719, która instaluje pakiet Media Feature Pack dla N edycji systemu Windows 10 w wersji 1607.

Mówiąc dokładniej, oto kroki, które należy wykonać, aby zainstalować Redist:

 1. Iść do C: DrivePliki programów > Parowy > Aplikacje Steam > Wspólny > Shadow Warrior 2 >_CommonRedist > vcredist > 2012
 2. Kliknij wszystkie programy vcredist w tym folderze. Jeśli nie są jeszcze zainstalowane, pojawi się monit o ich pobranie. Kliknij „Tak”, aby przejść do wszystkich tych programów. To powinno rozwiązać problem.

Jeśli jednak zainstalowałeś programy, ale gra nadal się nie uruchamia, wykonaj następujące czynności:

 1. Kliknij programy vcredist w folderze. Zostaniesz zapytany, czy chcesz odinstalować programy.
 2. Odinstaluj wszystkie programy, a następnie usuń wszystko z tego folderu.
 3. Sprawdź dane gry w Steam. Wszystkie usunięte pliki vcredist zostaną teraz przywrócone.
 4. Wróć do folderu, z którego właśnie usunąłeś wszystko, i powinieneś zobaczyć te same programy vcredist, które wcześniej usunąłeś.
 5. Kliknij każdy program. Powinien pojawić się monit o ich zainstalowanie.
 6. Zaakceptuj instalację. Po zainstalowaniu wszystkich programów powinno być możliwe uruchomienie gry.

Jeśli gra się nie uruchomi, możesz także utworzyć nowe konto użytkownika Windows, a następnie uruchomić grę. Shadow Warrior 2 nie będzie działać, jeśli dwa konta użytkowników są jednocześnie aktywne.

 • Błąd „Nie znaleziono urządzenia DX11”

Jeśli ten błąd pojawia się na ekranie, przejdź do C: \ Users \ * \ Saved Games \ Flying Wild Hog \ Shadow Warrior 2 \ profile \ steam _ * / config.cfg
Znajdź linię r_fullscreen_monitor 1 i zmień na r_fullscreen_monitor 0. Jeśli nie możesz znaleźć tej linii, możesz ją po prostu dodać.

Programiści Shadow Warrior 2 aktywnie pracują nad pierwszą szybką łatką, aby rozwiązać problemy wymienione powyżej, a także inne drobne problemy. Shadow Warrior 2 Patch 1.1.1.0 ma wylądować 18 października i naprawi następujące problemy:

 • Cutscene FOV, podczas gry z niestandardowym FOV
 • Gra utknęła podczas ładowania na 2 rdzeniach procesorów
 • Tryb awaryjny zostanie dodany. Umożliwi to graczom wyłączenie AlienFX i innych filmów, które powodują awarię gry podczas uruchamiania
 • Problemy ze skórką awatara PAX MP.

Dla przypomnienia NVIDIA niedawno zaktualizowała sterowniki do Gears of War 4, Mafia 3 i Shadow Warrior 2. Zainstaluj najnowsze sterowniki, aby upewnić się, że system jest odpowiednio skonfigurowany do uruchamiania Shadow Warrior 2.

Link do głównej publikacji