Jak naprawić typowe błędy Mass Effect: Andromeda

Podobnie jak w każdej nowej grze, na Mass Effect: Andromeda ma również kilka problemów technicznych. Dobrą wiadomością jest to, że BioWare opublikowało już bardzo przydatną listę obejść, aby pomóc graczom naprawić najczęściej spotykane błędy Mass Effect: Andromeda.

Poprawka: typowe problemy z Mass Effect Andromeda

1. Czarny ekran podczas uruchamiania / gry działa tylko jako proces w tle

Jest to bardzo częsty problem z Mass Effect: Andromeda. Aby to naprawić, spróbuj odinstalować silnik Corsair Utility. Uruchom grę ponownie i sprawdź, czy problem nadal występuje. W takim przypadku skorzystaj z innych obejść wymienionych w naszym dedykowanym artykule na temat rozwiązywania problemów z czarnym oknem w Mass Effect: Andromeda.

2. Ryder utknął i nie reaguje na polecenia

  1. Przełączaj między trybem walki a eksploracji
  2. Skok
  3. Otwórz i zamknij skaner
  4. Zapisz grę i uruchom ją ponownie.

3. Ryder utknął w grze i nie może się wydostać

W tej sytuacji po prostu szybka podróż, aby rozwiązać problem.

4. Niska jakość grafiki

  • Alt-Tab kilka razy od gry
  • Wyłącz HDR i włącz ponownie.

5. Problemy z połączeniem wieloosobowym

  1. Uruchom ponownie router, aby odświeżyć połączenie
  2. Upewnij się, że masz aktywne członkostwo Xbox Live Gold
  3. Sprawdź ustawienia prywatności lub bezpieczeństwa online na konsoli Xbox One, aby upewnić się, że nie blokują połączenia. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę pomocy technicznej Microsoft.
  4. Na komputerze wyłącz serwer proxy lub odłącz się od sieci VPN, zwłaszcza jeśli wystąpi jeden z następujących błędów: 10044, 5800, 5801, 5802, 5803, 9001

Oto obejścia dostępne obecnie w Mass Effect: Andromeda. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawią się nowe poprawki. Jeśli napotkałeś jakieś szczególne problemy i udało Ci się je rozwiązać, wypisz kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji