Jak naprawić Twoje urządzenie potrzebuje najnowszych aktualizacji bezpieczeństwa [NAPRAWIONO]

Duża liczba użytkowników zgłosiła komunikat wyskakujący na ekranie, informujący, że Twoje urządzenie wymaga najnowszych aktualizacji zabezpieczeń. Ten problem może być bardzo denerwujący, ponieważ nie pozwala zamknąć ani anulować tego wyskakującego okienka.

Co więcej, użytkownicy zgłosili, że jeśli pozwolą na zakończenie procesu aktualizacji, proces rozpocznie się ponownie od 0%. Niektórzy z najbardziej cierpliwych użytkowników nawet pozwolili zakończyć drugi pasek ładowania, ale wygląda na to, że proces utknął w niekończącej się pętli.

Ponieważ rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość uzyskania dostępu do komputera z systemem Windows, kiedy musisz, w tym artykule omówimy przyczynę tego irytującego wyskakującego okienka, a także sposób, jak się go pozbyć.

Jak pozbyć się urządzenia, które potrzebuje najnowszej aktualizacji zabezpieczeń?

komputer na biurku z użytkownikiem - Twoje urządzenie potrzebuje najnowszych aktualizacji zabezpieczeń

Dlaczego widzisz ten wyskakujący komunikat?

Twoje urządzenie wymaga wyskakującego okienka z najnowszymi aktualizacjami zabezpieczeń, które powoduje, że komputer stopniowo spowalnia moc przetwarzania. Ten problem pojawia się, jeśli używasz na komputerze bardzo starej wersji systemu Windows.

Jeśli masz Wersja Windows 10 1507, wersja 1511, wersja 1607, wersja 1703 lub wersja 1709, od czasu do czasu zobaczysz to wyskakujące okienko. Dzieje się tak, ponieważ Windows Update nie uważa, że ​​twoja wersja systemu Windows spełnia wymagania bezpieczeństwa.

Wyskakujące okienko ma przypominać o konieczności uaktualnienia do nowszej wersji systemu Windows 10, aby uniknąć większych problemów. Przewiń w dół, aby zobaczyć, co możesz z tym zrobić.

Chcesz wiedzieć, czy zainstalowana jest konkretna aktualizacja systemu Windows? Postępuj zgodnie z tym prostym przewodnikiem, aby to zrobić!

Oto jak zaktualizować system Windows 10 do nowszej wersji

uaktualnij system Windows Twoje urządzenie wymaga najnowszych aktualizacji zabezpieczeń

  1. Aby pozbyć się urządzenia Twoje urządzenie potrzebuje błędu najnowszych aktualizacji zabezpieczeń, najpierw upewnij się, że urządzenie z systemem Windows 10 ma wystarczającą ilość baterii (ponad 60%).
  2. Tymczasowo wyłącz lub odinstaluj wszelkie oprogramowanie antywirusowe innych firm.
  3. Zamontuj swój Windows 10 ISO plik lub wtyczkę rozruchowego USB Windows 10 (nowa wersja).
  4. Otwórz dysk, na którym zamontowałeś swój plik.
  5. Szukaj setup.exe plik -> kliknij go prawym przyciskiem myszy -> wybierz Uruchom jako administrator.
  6. W środku Konfiguracja systemu Windows 10 okno -> wybierz Nie w tej chwili, gdy pytamy o aktualizacje.
  7. naciśnij Zaakceptować dla Informacje i warunki licencji okno.
  8. Wybierz, czy chcesz zachować wszystkie osobiste pliki i aplikacje, czy też chcesz przeprowadzić czystą instalację (Uważaj, którą opcję wybierzesz tutaj, aby uniknąć problemów).
  9. Uderz w zainstalować i poczekaj na zakończenie procesu.

Uwaga: Twój komputer uruchomi się ponownie kilka razy.

Mamy nadzieję, że informacje i metody przedstawione w tym artykule pomogły Ci lepiej zrozumieć, a także rozwiązać problem, że Twoje urządzenie potrzebuje błędu najnowszych aktualizacji zabezpieczeń.

Daj nam znać, korzystając z zamieszczonej poniżej sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji