Jak naprawić przyciski Gmaila, które nie są wyświetlane lub nie działają

Niektórzy użytkownicy publikowali na forach Google i Mozilla informacje o tym, że przyciski Gmaila nie są wyświetlane lub nie działają. Ci użytkownicy nie widzą wszystkich przycisków, które powinni mieć w Gmailu, lub niektóre z nich nie działają po ich kliknięciu. Oto niektóre potencjalne rozwiązania dotyczące naprawy przycisków Gmaila.

Jak mogę naprawić przyciski Gmaila?

1. Zresetuj sieć

 1. Niektórzy użytkownicy potwierdzili, że naprawili wyświetlanie przycisków Gmaila, resetując swoje sieci. Użytkownicy mogą to zrobić w Win 10, naciskając klawisz Windows + klawisz skrótu S.
 2. Wpisz słowo kluczowe „reset sieci” w polu wyszukiwania.
 3. Kliknij Resetuj sieć, aby otworzyć okno pokazane bezpośrednio poniżej.Opcje resetowania sieci przyciski Gmail nie są wyświetlane
 4. Następnie naciśnij Zresetuj teraz przycisk.

2. Zresetuj przeglądarkę do ustawień domyślnych

 1. Zresetowanie przeglądarki wyczyści pamięć podręczną i wyłączy lub usunie rozszerzenia, które mogą pomóc w naprawie przycisków Gmaila. Użytkownicy mogą zresetować Google Chrome, wpisując „chrome: // settings /” na pasku adresu przeglądarki i naciskając Enter.
 2. Następnie przewiń stronę Ustawienia i kliknij zaawansowane przycisk.
 3. Przewiń w dół do Przywróć ustawienia do ich oryginalnych ustawień domyślnych, i kliknij tę opcję.Opcja Przywróć ustawienia domyślne nie wyświetla przycisków Gmaila
 4. Następnie wybierz Resetowanie ustawień przycisk, aby potwierdzić.

3. Sprawdź ustawienie etykiety przycisku

 1. Niektórzy użytkownicy, którzy nie widzą ikon przycisków poniżej pola wyszukiwania Gmaila, mogą wymagać dostosowania Etykiety na guziki oprawa. Aby to zrobić, kliknij Gmaila Ustawienia przycisk.
  Przycisk Ustawienia przyciski Gmail nie są wyświetlane
 2. Wybierz Ustawienia w menu, aby otworzyć kartę Ogólne.
 3. Następnie przewiń do Etykiety na guziki opcja pokazana bezpośrednio poniżej.
  Opcje Etykiet przycisku Przyciski Gmail nie są wyświetlane
 4. Kliknij Ikony przycisk opcji, jeśli Tekst jest zaznaczone.
 5. Następnie naciśnij Zapisz zmiany przycisk.

4. Wybierz domyślny motyw Gmaila

 1. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że naprawili brakujące przyciski Gmaila, przywracając domyślny motyw Gmaila. Kliknij Ustawienia przycisk w Gmailu.
 2. Następnie wybierz Motywy aby otworzyć okno Wybierz motyw w migawce bezpośrednio poniżej.Przyciski Gmail z okna Wybierz motyw nie są wyświetlane
 3. Wybierz tam domyślny motyw.
 4. Następnie kliknij Zapisać przycisk.

5. Otwórz Gmaila w podstawowym widoku HTML

Gmail ma podstawowy widok HTML dla przeglądarek, których nie obsługuje. Przyciski Gmaila mogą działać poprawnie w Podstawowym widoku HTML. Spróbuj więc przejść do podstawowego widoku HTML, otwierając tę ​​stronę Google. Następnie wybierz Chciałbym używać HTML Gmaila opcja.

Opcja Gmail Gmail nie wyświetla przycisków Gmaila

6. Otwórz Gmaila w innej przeglądarce

Użytkownicy mogą stwierdzić, że alternatywne przeglądarki wyświetlają przyciski Gmaila bez żadnych problemów. Spróbuj otworzyć Gmaila w innej przeglądarce. To nie rozwiąże problemu w oryginalnej przeglądarce, ale użytkownicy mogą przynajmniej nadal korzystać z Gmaila, jeśli przyciski są prawidłowe w innych przeglądarkach. Gmail obsługuje najnowsze wersje Edge, Google Chrome, Internet Explorer, Safari i Firefox.

Logo przeglądarki Przyciski Gmail nie są wyświetlane

Alternatywnie możesz spróbować użyć przeglądarki UR. Ta przeglądarka jest dość podobna do Chrome, ale w przeciwieństwie do Chrome, nie jest powiązana z Google, więc nie wyśle ​​twoich danych do Google.

Najważniejszym punktem tej przeglądarki jest jej bezpieczeństwo. Aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo, przeglądarka UR przeskanuje wszystkie pobrane pliki.

Ta przeglądarka korzysta również z wyszukiwarek zorientowanych na prywatność i oferuje śledzenie i ochronę prywatności. Musimy również wspomnieć, że istnieje wbudowany adblocker i VPN.

Powyższe rozdzielczości naprawiły przyciski Gmaila dla niektórych użytkowników. Pamiętaj, że użytkownicy Gmaila mogą również otwierać swoje wiadomości e-mail w oprogramowaniu klienckim, takim jak Mozilla Thunderbird, które mogą być lepszą alternatywą dla aplikacji internetowej Google. Dlatego korzystanie z aplikacji internetowej Gmail nie jest konieczne.

Link do głównej publikacji