Jak naprawić problemy BATTLETECH na komputerach z systemem Windows 10

BATTLETECH jest obecnie jedną z najgorętszych gier na Steamie. Tytuł rzuca graczy w środku międzygwiezdnej wojny domowej o epickich proporcjach. Zanim przejmiesz kontrolę nad swoimi BattleMechami, musisz najpierw uruchomić grę. Wielu graczy zgłosiło, że na BATTLETECH wpływa dość długa lista błędów, które ograniczają wrażenia z gry.

W tym poście wymienimy serię obejść, których możesz użyć do rozwiązania typowych problemów technicznych BATTLETECH.

Napraw błędy BATTLETECH [Najlepsze rozwiązania]

 1. Zachowaj odrobinę cierpliwości przy realizacji kodów odblokowujących. Wykorzystanie prawidłowego kodu odblokowującego może tymczasowo zawiesić ekran ładowania. Zapewniamy, że wszystko działa płynnie w tle, a ekran ładowania zniknie po kilku minutach.

2. Jeśli BATTLETECH nie jest dostępny w Twojej bibliotece, zrestartuj swojego klienta Steam.

3. Jeśli ustawienia grafiki nie zostaną zastosowane, zamknij grę i zastosuj je ponownie. Pamiętaj, że określone ustawienia wideo nie będą stosowane podczas walki.

4. Jeśli otrzymujesz nieskończone ekrany ładowania, po prostu ponownie uruchom grę kilka razy, jeśli to konieczne. Warto również wspomnieć, że utworzenie wielu profili w tej samej sesji gry powoduje nieskończone problemy z ładowaniem ekranu, więc należy tego unikać.

 • 5. Niska wydajność gry po kilku kolejnych godzinach gry są normalne. Ponowne uruchomienie gry powinno rozwiązać ten problem.

  napraw błędy błędów BATTLETECH

  6. Tymczasowe spadki FPS może wystąpić po kliknięciu spamu w niektóre menu lub obszary gry, dlatego należy tego unikać. Jeśli otrzymujesz losowe spadki FPS, postępuj zgodnie z instrukcjami dostępnymi w przewodnikach rozwiązywania problemów wymienionych poniżej:

  • Jak naprawić niski FPS podczas uruchamiania gry
  • Poprawka: Windows 10 niski FPS do ponownego uruchomienia

  7. Jeśli masz problemy z grafiką, zaktualizuj sterowniki karty graficznej. Nie zapomnij również zweryfikować integralności plików gry.

  8. W przypadku awarii BATTLETECH, Oto kilka rozwiązań pozwalających rozwiązać problem:

  • Zaktualizuj sterowniki ekranu. Jeśli Twój komputer jest wyposażony w kartę Nvidia, upewnij się, że zainstalowałeś Geforce Driver 397.31, który oferuje dedykowane funkcje optymalizacji dla BATTLETECH.
  • Sprawdź swój program antywirusowy i upewnij się, że nie zakłóca gry
  • Zainstaluj najnowsze aktualizacje systemu Windows 10
  • Uruchom BATTLETECH w trybie okna
  • Usuń ustawienia podkręcania
  • Zainstaluj ponownie grę od zera, jeśli problem będzie się powtarzał.

  9. Jeśli pliki zapisywania gry znikną, po prostu uruchom ponownie grę. BATTLETECH już potwierdził, że jest to niewielka usterka, ponieważ zapisy są dostępne po ponownym uruchomieniu. Mamy nadzieję, że w najbliższych tygodniach zostanie wprowadzona stała poprawka.

  Mamy nadzieję, że te szybkie rozwiązania pomogły ci naprawić niektóre błędy BATTLETECH, które napotkałeś podczas gry. Jak zawsze, zetknąłeś się z innymi rozwiązaniami, aby rozwiązać te problemy lub inne podobne błędy w tej kwestii, śmiało wypisz kroki rozwiązywania problemów w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji