Jak naprawić komunikaty o błędach EasyAntiCheat w grach Ubisoft

Wielu graczy For Honor skarżyło się ostatnio na różne komunikaty o błędach EasyAntiCheat. Wygląda na to, że narzędzie do oszukiwania błędnie blokuje graczom wejście do gry. Po dokładnym przeszukaniu Internetu wydaje się, że jest to tak naprawdę częsty problem w grach Ubisoft.

Oto jak jeden gracz opisuje ten problem:

easyanticheat zbanowany 0006000043
Spędziłem godziny gry, ćwicząc, aby być lepszym, z mniej niż 50% współczynnikiem wygranych, i zbanowano mnie za samą regulację. Zasadniczo oddaję za to moje 70 $. Wsparcie?

Na szczęście Ubisoft opublikował listę obejść, aby naprawić irytujące komunikaty o błędach EasyAntiCheat we wszystkich swoich grach.

Jak naprawić błędy EasyAntiCheat

1. Upewnij się, że Uplay jest aktualny> sprawdź status instalacji gry.

2. Jeśli komunikat o błędzie pojawia się podczas instalowania gry, wykonaj kroki rozwiązywania problemów wymienione na stronie pomocy EasyAntiCheat.

3. Jeśli komunikat o błędzie pojawia się podczas uruchamiania Uplay, postępuj zgodnie z instrukcjami wymienionymi na tej stronie pomocy technicznej.

4. Jeśli podczas uruchamiania gry pojawi się komunikat o błędzie (najczęściej spotykana sytuacja), może to zostać spowodowane naruszeniem integralności gry lub problemami z rozgrywką wieloosobową.

Napraw błędy naruszenia integralności gry EasyAntiCheat

1. Uszkodzona pamięć: Ten błąd może wystąpić, jeśli fizycznie zainstalowane pamięci RAM są uszkodzone i powodują uszkodzenie pamięci w środowisku wykonawczym. Sprawdź, czy instalacja gry jest aktualna.

2.Uszkodzony przepływ pakietów: Ten błąd może wystąpić, jeśli w trybie dla wielu graczy nastąpi znaczna utrata pakietów. Spróbuj dołączyć do innej sesji gry wieloosobowej z niskim opóźnieniem.

3. Niedozwolona konfiguracja systemu: Ten błąd jest wyzwalany, jeśli ochrona poprawek jądra systemu Windows została wyłączona lub zmodyfikowana. Ten błąd jest silnym wskaźnikiem infekcji wirusem rootkit. Uruchom pełne skanowanie antywirusowe systemu lub ponownie zainstaluj system Windows.

4. Zabronione narzędzie: Ten błąd występuje, gdy w tle działa narzędzie hakerskie. Upewnij się, że nie ma żadnych nieznanych programów działających z Menedżerem zadań Windows. Uruchom ponownie system Windows, aby całkowicie zwolnić narzędzia hakerskie z systemu.

5. Wewnętrzny błąd anty-cheat: Wykryto próbę włamania do rdzenia anti-cheat. Sprawdź, czy instalacja gry jest aktualna.

6. Brak wymaganego pliku: Używasz przestarzałej wersji gry lub ręcznie usuniętych plików gry na dysku. Sprawdź, czy instalacja gry jest aktualna.

7. Nieznana wersja pliku: Używasz przestarzałej wersji gry lub ręcznie usuniętych plików gry na dysku. Sprawdź, czy instalacja gry jest aktualna.

8. Nieznany plik gry: Nieznany plik, który nie jest częścią instalacji gry, został załadowany z katalogu gry. Zamknij działającą grę, a następnie usuń plik z katalogu gry.

9. Niezaufany plik systemowy: Gra załadowała dll systemu, który nie sprawdził integralności. Użyj narzędzia Kontroler plików systemowych Microsoft: uruchom Wiersz polecenia jako admin> typ sfc / scannow i poczekaj na zakończenie procesu skanowania. Następnie uruchom pełne skanowanie systemu antywirusowego. Ponadto upewnij się, że wszystkie dostępne aktualizacje zostały zainstalowane za pośrednictwem usługi Windows Update.

Napraw problemy z rozgrywką wieloosobową EasyAntiCheat:

1. Sprawdzanie poprawności hosta lub partnera nie powiodło się

  • Sprawdź integralność pamięci podręcznej gier Steam
  • Korzystając z Uplay, zaktualizuj do najnowszej wersji gry, weryfikując pliki gry.

2. Kicked: EAC Disconnected: Ten komunikat wskazuje na problem z połączeniem po stronie klienta z komputerem PC i siecią EasyAntiCheat. Upewnij się, że Twój program antywirusowy i / lub zapora sieciowa nie blokuje połączenia z adresem DNS EasyAntiCheat: client.easyanticheat.net:80.

Zawsze uruchamiaj grę przez Steam, a nie bezpośrednio z katalogu gry. W przeciwnym razie gra może zostać uruchomiona bez ochrony przed oszustwem, co uniemożliwi uwierzytelnienie na serwerach gry.

Link do głównej publikacji