Jak naprawić gry Blizzard: Oto krótka wskazówka

Blizzard jest ważnym twórcą i wydawcą gier, znanym z epickich gier, takich jak World of Warcraft, Diablo, League of Legends i wiele innych. Gry Blizzarda każdego dnia zajmują miliony graczy, pozwalając im zanurzyć się w imponujących światach fantasy.

Platforma firmy do gier jest bardzo stabilna i niezawodna i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Platforma Blizzarda działa codziennie z ogromną listą zmiennych, a czasem mogą wystąpić różne problemy techniczne.

Najłatwiejszym i najprostszym rozwiązaniem do naprawy gier Blizzard jest skorzystanie z dedykowanego narzędzia do naprawy platformy. Uszkodzone i uszkodzone pliki gier mogą powodować wiele różnych problemów i błędów. Narzędzie do naprawy Blizzarda szybko identyfikuje wadliwe pliki i naprawia je w ciągu kilku minut.

Jak naprawić uszkodzone pliki gry

  1. Uruchom aplikację komputerową Battle.net
  2. Kliknij ikonę gry, którą chcesz naprawić
  3. Pod tytułem gry znajduje się opcja o nazwie Skanuj i napraw> wybierz ją
  4. Kliknij Rozpocznij skanowanie> poczekaj na zakończenie procesu naprawy. Ten proces może potrwać mniej niż 3 minuty, a nawet pół godziny, w zależności od liczby plików, które narzędzia muszą naprawić.

Zdarzają się również sytuacje, gdy narzędzie do skanowania i naprawy Blizzarda przestaje działać, skanuje gry w pętli lub opcja jest całkowicie wyszarzona.

Po pobraniu najnowszej łatki moja gra WoW próbuje skanować naprawic. Osiąga 100%, a następnie mówi aktualizację i przechodzi do skanowania napraw ponownie. Poszedłem bezpośrednio do folderu i próbowałem uruchomić plik WoW, ale pojawia się okno błędu.

Jeśli narzędzie Skanuj i napraw ciągle skanuje gry w pętli, wykonaj następujące kroki rozwiązywania problemów:

  1. Przejdź do WTF \ Konto \ MYACCOUNT \> zmień nazwę macros-cache.txt do macros-cache.txt.old
  2. Rodzaj / skrypt dla i = 1,120 do DeleteMacro (i) aby usunąć wszystkie makra po stronie konta.

Jeśli to nie pomoże, możesz także spróbować ponownie zainstalować grę i przejść od tego miejsca. Mimo że wspomniane narzędzie powinno zastąpić uszkodzone pliki, nie możemy z całkowitą pewnością powiedzieć, czy to rozwiąże wszystkie problemy. Dlatego, jeśli to się nie powiedzie, sugerujemy ponowną instalację gry i przejście od tego miejsca.

Możesz albo użyć klienta Battle.net, aby usunąć grę lub odinstalować ją z Panelu sterowania, tak jak inne aplikacje. Po zakończeniu uruchom ponownie komputer, zainstaluj grę ponownie i licz na najlepsze.

Link do głównej publikacji