Jak naprawić błąd przebrania kosmitów w The Sims 4

Najnowsza aktualizacja gry The Sims 4 przyniosła szereg przydatnych ulepszeń i poprawek błędów, a także własnych problemów. Być może jednym z najczęstszych i irytujących problemów jest błąd przebrania kosmitów.

Mówiąc dokładniej, wszyscy w pełni kosmici urodzeni w grze lub stworzeni przez genetykę w CAS stracą wygląd obcych, gdy gracze będą edytować swoje cechy. Z drugiej strony wydaje się, że ten problem nie dotyczy normalnych kosmitów.

Dobrą wiadomością jest to, że Pegasys, zaradny gracz The Sims 4, znalazł tymczasowe rozwiązanie, aby naprawić błąd przebrania przez kosmitów.

Jak naprawić błąd maskowania obcych

1. Najpierw musisz się upewnić, że twój obcy Sim jest w przebraniu. Czasami przebranie może wyglądać obco z powodu błędu, nawet jeśli nie jest zaznaczone.

2. Przejdź do lustra i wybierz Zmień kartę SIM. Warto wspomnieć, że opcje „Zmień przebranie” i „Planuj stroje” nie działają.

3. Teraz wybierz dolny portret, formularz Alien w CAS, a nie przebranie.

4. Zmień cechy obcego, jak chcesz. Jeśli spróbujesz ponownie edytować przebranie, po jego zapisaniu zostanie ono zastąpione przez obcą formę. Oznacza to, że musisz zacząć wszystko od nowa.

5. Zapisz w CAS. Formą Obcego, którą zmieniłeś, powinna być teraz Ludzka Przebranie.

Zła wiadomość jest taka, że ​​nie możesz edytować tego później w CAS, ale będziesz mieć ludzkie przebranie, dopóki The Sims Studio nie usunie tego błędu. Możesz także spróbować naprawić grę za pomocą klienta Origin lub ponownie załadować plik zapisu. Możemy również zasugerować ponowną instalację, ale jest to ostatnia opcja i nie należy jej robić przed wypróbowaniem wszystkich innych kroków.

Jeśli natrafiłeś na inne rozwiązania, aby naprawić błąd maskowania obcych, możesz wymienić kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji