Jak naprawić błąd lokalizowania przeglądarki Outlook 2003 w systemie Windows 7

Użytkownicy nowoczesnego systemu Windows, zwłaszcza Windows 7 i nowszych, którzy nadal korzystają z programu Outlook 2003 na swoich komputerach, często spotykają się z tym Znajdź przeglądarkę linków wyskakujący komunikat / błąd. Czasami, gdy odnośny link otwiera się, prowadzi tylko do pustej strony (lub strony głównej) w przeglądarce, a nie do adresu linku.

Dlaczego program Outlook 2003 nie otwiera łączy w przeglądarce w systemie Windows 7? Aby to naprawić, zacznij od Edytora rejestru i usuń kilka wpisów związanych z programem Outlook. Jest to potwierdzone rozwiązanie dla Mozilla Firefox, ale powinno działać również w innych przeglądarkach. Alternatywnie możesz zmienić konfigurację Rejestru za pomocą pliku wsadowego lub po prostu uaktualnić program do nowszej, bardziej funkcjonalnej wersji.

Przeczytaj instrukcje krok po kroku dla każdego rozwiązania poniżej.

Napraw błąd Locate Link Browser Outlook 2003 w systemie Windows 7

 1. Napraw za pomocą Edytora rejestru (dla przeglądarki Firefox)
 2. Program aktualizacji

1. Napraw za pomocą Edytora rejestru (dla przeglądarki Firefox)

Jeśli Firefox jest ustawiony jako domyślna przeglądarka na twoim komputerze, to Znajdź przeglądarkę linków wyskakujące okienko można łatwo zamknąć za każdym razem, gdy się pojawi, po czym można zalogować się na adres odnośnego linku.

Jednak może to łatwo stać się uciążliwe, w takim przypadku bardzo istotne staje się jego usunięcie. W tym celu konieczne będzie usunięcie wpisów rejestru związanych z błędem.

Postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi, aby uruchomić tę procedurę:

 1. Kliknij Windows + R. klawisze, aby otworzyć okno dialogowe „Uruchom”.
 2. W polu wpisz „regeditI naciśnij Wchodzić klawisz. Spowoduje to uruchomienie Edytor rejestru.uruchom regedit
 3. Raz w „Edytor rejestru„Zlokalizuj i usuń każdy z następujących wpisów:
  Komputer \ HKEY_CLASSES_ROOT \ HTTP \ shell \ open \ ddeexec
  Komputer \ HKEY_CLASSES_ROOT \ HTTPS \ shell \ open \ ddeexec
  Komputer \ HKEY_CLASSES_ROOT \ FirefoxURL \ shell \ open \ ddeexec
  Komputer \ HKEY_CLASSES_ROOT \ FirefoxHTML \ shell \ open \ ddeexec

HTTP -> powłoka zlokalizuj łącze przeglądarki Windows 7 Outlook 2003 «width =» 706 «height =» 606 «src =» https://cdn.windowsreport.com/wp-content/uploads/2019/04/regedit-delete.png «/>

5. Zastosuj zmiany i zamknij okno Edytora rejestru.

6. Uruchom ponownie komputer.

Po ponownym uruchomieniu komputera sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Uwaga: ta metoda dotyczy komputerów z systemem Windows Vista i Windows 7, w których Firefox jest skonfigurowany jako domyślna przeglądarka.

2. Program aktualizacji

Jeśli wypróbowałeś powyższe techniki rozwiązywania problemów, a błąd nie został usunięty, być może konieczne będzie uaktualnienie programu Outlook do nowszej wersji lub najnowszej wersji.

Wersja 2003 programu Outlook jest stara i nieco przestarzała, aby działała poprawnie na nowoczesnych komputerach z systemem Windows. A w przypadku trudności z naprawą Znajdź przeglądarkę linków błąd, możesz zostać bez opcji, ale zaktualizować program.

Jeśli nadal wolisz „starą” wersję programu Outlook, możesz uaktualnić do programu Outlook 2007, który oferuje bardziej zaawansowane funkcje i większą elastyczność. Jednak w celu uzyskania optymalnej funkcjonalności zaleca się aktualizację do najnowszej wersji — Outlook 2019 -.

Jeśli jednak nadal nie możesz naprawić błędu, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Microsoft.

Link do głównej publikacji