Jak naprawić błąd kodu pocztowego Xbox Live [PRO FIX]

Jeśli niedawno kupiłeś subskrypcję Xbox Live, Xbox poprosi Cię o informacje rozliczeniowe. Podczas wypełniania informacji rozliczeniowych użytkownicy zgłosili błąd kodu pocztowego po wprowadzeniu kodu pocztowego. Błąd brzmi minter prawidłowy kod pocztowy przed kontynuowaniem.

Oto wypowiedź jednego użytkownika w tej sprawie.

Właśnie kupiłem xbox na żywo, a xbox chce, żebym wypełnił informacje rozliczeniowe. i tak zrobiłem. Mieszkam w Norwegii i mój kod pocztowy. ale nie będzie to wyjątkiem mojego kodu pocztowego. mówi „wprowadź poprawny kod pocztowy przed kontynuowaniem”

Rozwiąż problem, wykonując poniższe kroki.

Dlaczego Xbox Live nie akceptuje mojego kodu pocztowego?

1. Spróbuj dodać informacje rozliczeniowe online

  1. Przejdź do strony swojego konta Microsoft.
  2. Zaloguj się na swoje konto Microsoft (powiązane z kontami Xbox Live).
  3. Kliknij Płatność i fakturowanie.Skonfiguruj rozliczenia online - błąd kodu pocztowego Xbox
  4. Jeśli pojawi się monit, zaloguj się ponownie, podając dane konta Microsoft.
  5. Kontynuuj, dodając więcej szczegółów do informacji rozliczeniowych. Wprowadź kod pocztowy i sprawdź, czy błąd został rozwiązany.

Po ustawieniu informacji rozliczeniowych wyloguj się z konta na konsoli Xbox i zaloguj się ponownie. Powinieneś mieć teraz dostęp do konta Xbox Live bez żadnych problemów.

Dużo pisaliśmy na temat problemów z rozliczeniami z Xbox Live. Sprawdź te przewodniki, aby uzyskać więcej informacji.

2. Dopasuj szczegóły do ​​wystawcy karty kredytowej

Ważne jest, aby informacje rozliczeniowe i kod pocztowy użyty przez firmę kredytową były zgodne. Niezależnie od tego, gdzie używasz karty kredytowej, konieczne jest, aby Twoje informacje rozliczeniowe były zgodne z danymi Twojej karty kredytowej.

Dopasuj informacje rozliczeniowe do wystawcy karty kredytowej

Załóżmy na przykład, że założyłeś konto w Wielkiej Brytanii, ale korzystasz z kredytu z ZEA, nie będziesz w stanie ukończyć konfiguracji bez użycia karty kredytowej z Wielkiej Brytanii lub utworzenia konta z ZEA.

3. Sprawdź, czy Twój kod pocztowy się zmienił

Jeśli Twój kod pocztowy zmienił się niedawno (2-5 lat temu), możliwe, że konto Microsoft nadal szuka starego kodu pocztowego. Użytkownik zgłosił, że po wprowadzeniu starego kodu pocztowego mógł pomyślnie utworzyć konto. Sprawdź więc, czy Twój kod pocztowy otrzymał ostatnio dodatkowe numery i spróbuj podać informacje rozliczeniowe.

Błąd kodu pocztowego Xbox jest częstym błędem, który zwykle występuje, gdy dane na karcie płatniczej i informacje o koncie są niezgodne. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania problemów w tym artykule, aby naprawić błąd.

Link do głównej publikacji