Jak naprawić błąd Gmaila Coś jest nie tak

OK, więc używasz Gmail i napotkałem błąd „Cos jest nie tak”I od razu tracisz rozum. Co to może być i dlaczego tak się dzieje w tej chwili, gdy chcę sprawdzić ważne e-maile.

Cóż, możemy z całą pewnością stwierdzić, że ten błąd jest bardzo częsty i przez większość czasu jest to wina użytkownika, a mniej Google. Najważniejsze pytanie brzmi: jak rozwiązać ten problem i czy musisz przejść do innego klienta poczty e-mail? Nie martw się, nie trzeba przestawiać się na alternatywnego klienta poczty e-mail, a tak, błąd „Coś jest nie tak” można zdecydowanie naprawić i można to zrobić w kilku prostych krokach.

Gmail Coś jest nie tak

Gmail Coś jest nie tak

Zanim zaczniesz, możesz wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, zrestartować router i spróbować raz. Jeśli to nie pomoże, czytaj dalej, aby uzyskać dalsze sugestie.

1] Użyj innej przeglądarki internetowej

Wiele problemów w Internecie można rozwiązać, po prostu przełączając przeglądarkę internetową, nawet jeśli jest to tymczasowe. Chcielibyśmy polecić takie aplikacje jak Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, ponieważ są one najlepsze pod względem wsparcia i przestrzegania standardów internetowych.

Ponieważ Gmail jest usługą Google, są szanse, że Chrome i Opera mogą działać najlepiej, ponieważ silnik tych przeglądarek pochodzi bezpośrednio od giganta wyszukiwania.

2] Napraw lub zresetuj przeglądarkę

Aby zresetować lub naprawić Edge, otwórz menu WinX i kliknij Ustawienia. Następnie w sekcji Aplikacje i funkcje wyszukaj Microsoft Edge. Teraz kliknij link Opcje zaawansowane, a następnie dalej Naprawic lub Resetowanie Brzeg.

Jeśli nie korzystasz z Microsoft Edge, rozważ zresetowanie przeglądarki Firefox, Chrome lub Internet Explorer, zależnie od przypadku.

3] Czy twoje połączenie internetowe działa poprawnie?

Najczęstszym powodem, dla którego widzimy „Cos jest nie tak„Błąd ma wiele wspólnego z powolnym lub problematycznym połączeniem internetowym. Aby na pewno sprawdzić, czy coś jest nie tak, otwórz nową kartę i spróbuj załadować inną stronę internetową.

Jeśli ładowanie zajmuje trochę czasu lub w ogóle się nie ładuje, głównym problemem jest tutaj połączenie internetowe. W takiej sytuacji skontaktuj się z usługodawcą internetowym, aby dowiedzieć się, co się dzieje, a następnie cierpliwie poczekaj, aż przywrócą normalną sytuację.

Alternatywnie możesz użyć Podstawowy HTML Wersja Gmaila, dopóki połączenie internetowe nie wróci do normy.

Mam nadzieję że to pomoże!

Link do głównej publikacji