Jak naprawić awarie w grzeHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild to wymagająca gra myśliwska, która wystawi twoją cierpliwość na próbę. A przez cierpliwość rozumiemy zdolność do pozostawania w bezruchu i czekania, aż zwierzęta wejdą w twoje krzyże, a także cierpliwość do rozwiązywania różnych problemów technicznych, które możesz napotkać.

Jeśli masz awarie w grze Hunter: Call of the Wild, trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule wymienimy kilka obejść, aby rozwiązać ten problem.

Najpierw zobaczmy, jak gracze opisują ten problem:

Grałem płynnie przez 16 godzin, bez żadnych awarii ani zamrożenia, i nagle zobaczyłem zablokowany obraz i ponownie usłyszałem hałaśliwy dźwięk. Ok, pomyślałem „pierwsza awaria, nie tak źle”, ale drom, tym razem nie mam nic więcej z gry niż tylko to zawiesza się, mogę grać maksymalnie 5 minut i wybuchać! Znikąd zamrożenie, którego nie mogę zamknąć za pomocą 3 świętych przycisków lub Alt + F4, nie, muszę ponownie uruchomić komputer.

Napraw theHunter: Call of the Wild losowe awarie

Po pierwsze, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe gry. Następnie zaktualizuj sterowniki, pobierając NVIDIA GeForce Experience lub ATI Catalyst Control Center. Zalecamy to narzędzie zewnętrzne (w 100% bezpieczne i przetestowane przez nas), aby automatycznie pobierać wszystkie nieaktualne sterowniki na komputer.

Dla przypomnienia najnowszy sterownik NVIDIA naprawia serię awarii gier związanych z GPU. Jeśli ta czynność nie eliminuje awarii, wykonaj poniższe czynności:

1. Wyłącz nakładkę Steam, tryb VR i SSAO

Kliknij grę, przejdź do Właściwości> Ogólne> odznacz nakładkę Steam, tryb VR i SSAO. To rozwiązanie nie jest trwałe, ale znacznie zmniejszy liczbę awarii.

2. Aktywuj tryb okienkowy bez obramowania

Najpierw upewnij się, że gra jest zamknięta. Następnie kliknij grę prawym przyciskiem myszy w bibliotece Steam, wybierz Właściwości, kliknij Ustaw opcje uruchamiania, a następnie wpisz: / borderless. Uruchom grę ponownie, aby włączyć tryb okienkowy bez obramowania.

Dwa powyższe rozwiązania nie naprawią na stałe Huntera: awarie Call of the Wild, ale przynajmniej zmniejszą ich częstotliwość. Jeśli natrafiłeś na inne obejścia tego problemu, możesz wymienić kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji