Jak łatwo zminimalizować i zamknąć aplikacje w systemie Windows 10 / 8.1 / 8

Jeśli jesteś nowy w koncepcji Windows 8.1, 10, prawdopodobnie będziesz oczekiwać, że nowoczesny interfejs będzie zachowywał się tak samo jak komputerowy. Oczywiście chcesz, aby Twoje aplikacje minimalizowały i zamykały się naprawdę łatwo. Chociaż nie było to zbyt trudne w początkowej wersji systemu Windows 8, teraz stało się jeszcze łatwiejsze.
zamknij zminimalizuj okna aplikacji 8
Aby łatwo zminimalizować i zamknąć Nowoczesne aplikacje ze Sklepu Windows (niektórzy użytkownicy wolą nadal nazywać je aplikacjami Metro), obawiam się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby uzyskanie najnowszej aktualizacji Windows 8.1. Dlaczego mówię, że się boję? Ponieważ jeśli jeszcze go nie zainstalowałeś, możesz napotkać pewne niegrzeczne błędy podczas procesu instalacji, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. To najlepsze rozwiązanie do łatwego, bezproblemowego zamykania i minimalizowania aplikacji Windows 8.1, 10.

Czytaj także: Poprawka: iPhone, iPad, iPod nie synchronizuje się z iTunes w systemie Windows 8

Jeśli więc udało Ci się pomyślnie zaktualizować aktualizację do systemu Windows 8.1, zamknięcie i zminimalizowanie aplikacji w interfejsie Modern jest dość oczywiste i nie wymaga instrukcji krok po kroku per se. Po prostu otwórz dowolną aplikację. W rzeczywistości nie działa to tylko z aplikacjami, które pobierasz lub które są wbudowane w Windows 8, ale także z różnymi ustawieniami. Tak więc, za każdym razem, gdy otworzysz coś w nowoczesnym interfejsie, niezależnie od tego, czy jest to aplikacja, program czy ustawienie, wystarczy najechać myszką lub przesunąć palec na górę, aby zobaczyć przyciski „zamknij” i „zminimalizuj” . Tak jak na moim zrzucie ekranu z dołu.

zminimalizuj zamknij okna aplikacji 8.1

Oprócz przycisków minimalizacji i zamykania możesz także dzielić na lewy, prawy, maksymalizować i zamykać. Są to polecenia dostępne w lewym górnym rogu elementu otwieranego w interfejsie Modern.

zamknij Windows 8 minimalizuj aplikacje

Jeśli zminimalizowałeś je, będziesz wyglądać na starym dobrym pasku zadań, gdzie możesz je otworzyć, przypiąć do paska zadań lub zamknąć.

zamknij aplikacje, zminimalizuj Windows 8Czytaj także: Kompilacje systemu Windows 10 minimalizują gry komputerowe, użytkownicy nie mogą ich przywracać

Poniżej znajduje się świetny przewodnik do minimalizowania i zamykania aplikacji w systemie Windows 10, ale niektórzy użytkownicy mają poważne problemy z przyciskami Minimalizuj, Maksymalizuj lub Zamknij. W przypadku problemów z tym postępuj zgodnie z rozwiązaniami z naszego dedykowanego przewodnika, jak naprawić przycisk minimalizacji / maksymalizacji / zamknięcia nie będzie działać.

Daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli ten przewodnik Ci pomógł, a my stworzymy bardziej przydatne artykuły dla społeczności Windows.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji