Jak łatwo zmienić metodę płatności w Payoneer

Payoneer staje się siłą, z którą należy się liczyć, jeśli chodzi o płatności online. Wielu profesjonalistów, głównie freelancerów, polega na tym, aby zdobyć fundusze i dalej dystrybuować je na swoje konta bankowe. Oferuje różnorodne opcje i metody płatności po uczciwych opłatach, więc może być lepszą opcją profesjonalną niż PayPal. Dzisiaj pokażemy, jak zmienić metodę płatności w Payoneer.

Jak zmienić metodę płatności na moim koncie Payoneer?

Zmiana metody płatności na koncie Payoneer jest dość prostą procedurą. Zależy to jednak od tego, w jaki sposób korzystasz z usług płatniczych. Payoneer oferuje różne opcje i są one następujące:

  • Globalna usługa płatnicza — dostępna w niektórych krajach
  • Usługa fakturowania — pozwala na fakturowanie bezpośrednio z Payoneer
  • Firma Mass Payout — otrzymuj środki z innej platformy
  • i Dokonaj usługi płatniczej — otrzymuj środki od użytkowników Payoneer.

Na przykład niektóre platformy freelancerów nie obsługują zmiany opcji płatności standardowymi sposobami, więc miej to na uwadze. Procedura jest zatem inna.

Dowiedz się, jak przesyłać pieniądze za pomocą Payoneer w zaledwie kilku prostych krokach.

Jeśli jednak chcesz zmienić metodę płatności w środowisku firmowym, po prostu zaloguj się na swoje konto i wybierz kartę Aktywność. Następnie wybierz Źródła finansowania i metodę płatności dla konkretnej firmy.

Jak zmienić metodę płatności Payoneer

Na koniec możesz wybrać, czy będziesz otrzymywać fundusze szybciej za niewielką dodatkową opłatą, czy otrzymujesz je w standardowy sposób. Dzięki temu należy zmienić metodę płatności i dotyczy to większości usług.

Aby jednak uniknąć problemów z wprowadzonymi zmianami lub wyjaśnić niektóre kwestie, zalecamy skontaktowanie się z obsługą klienta Payoneer. W ten sposób dowiesz się nie tylko szczegółowo, jak zmienić metodę płatności w Payoneer, ale także dodatkowe informacje dotyczące Twojej firmy i transakcji.

Możesz do nich dotrzeć na oficjalnej stronie wsparcia, tutaj.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji