Jak korzystać z funkcji połączeń telefonicznych w systemie Windows 10

Aplikacja Twój telefon to zgrabny mały projekt, nad którym Microsoft pracuje od jakiegoś czasu. Jest często aktualizowany i wzbogacony o wiele fajnych nowych funkcji.

Jedną z nowych funkcji, nad którymi Microsoft pracuje, jest możliwość wykonywania rzeczywistych połączeń telefonicznych z aplikacji Twój telefon.

Po kilku praktycznych doświadczeniach opracowaliśmy przewodnik na temat efektywnego korzystania z funkcji połączeń telefonicznych

Jak nawiązywać połączenia telefoniczne za pomocą aplikacji Twój telefon?

  1. Uruchom Twój telefon app
  2. Sparuj smartfon z systemem Android z systemem Windows 10 za pośrednictwem Bluetooth
  3. Kliknij Połączenia po prawej stronie menu
  4. Kliknij klawiaturę, aby utworzyć numer telefonu
  5. wciśnij zielony przycisk wykonać połączenie

Twoja aplikacja Telefon Połączenia

Dodatkowo możesz wyszukać swoje kontakty za pomocą Pasek wyszukiwania, lub przeglądając je w Ostatnie połączenia lista.

Jedną ciekawą funkcją jest to, że telefon i komputer nie muszą być w tej samej sieci Wi-Fi, aby działać. Dzięki temu możesz trzymać swój telefon z Androidem w niezależnej sieci 4G, odłączony od Wi-Fi, a połączenia z komputera będą nadal działać.

Ponadto, ponieważ komputer i telefon z Androidem zostaną połączone przez Bluetooth, połączenie zostanie nawiązane natychmiast. Ta przydatna funkcja już dawno się pojawiła, zwłaszcza w przypadku aplikacji, która nazywa się Twoim telefonem.

Limity funkcji połączeń

Jedynym ograniczeniem tej funkcji jest to, że ponieważ oba urządzenia są sparowane przez Bluetooth, przydatność aplikacji jest ograniczona zasięgiem Bluetooth. To znacznie zmniejsza liczbę rzeczy, z których możesz korzystać z tej nowej funkcji w rzeczywistych aplikacjach.

Co więcej, Microsoft stara się uczynić aplikację Twój telefon bardziej stabilną do użytku publicznego. Można to łatwo zobaczyć na podstawie liczby problemów zgłaszanych przez użytkowników.

Niezależnie od tego, funkcję połączeń można traktować jako eksperyment, aby sprawdzić kompatybilność między urządzeniami i sposób ich zastosowania. Niezależnie od tego, czy zakończy się sukcesem, czy nie, pokażą tylko opinie klientów.

Czy uważasz, że wykonywanie połączeń za pomocą aplikacji Twój telefon to doskonała poprawa? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji