Pokaz slajdów Windows Photo Viewer nie działa lub nie wyświetla się poprawnie

Wbudowany Przeglądarka fotografii systemu Windows oferuje świetny sposób na przeglądanie zdjęć i obrazów, zwłaszcza gdy z niego korzystasz Pokaz slajdów funkcja. Jeśli w systemie Windows 8 okaże się, że pokaz slajdów Windows Photo Viewer nie działa tak, jak chcesz, a wyświetlana jest tylko część zdjęcia, możesz wypróbować to rozwiązanie. Ten problem może wystąpić, jeśli używana jest wirtualizacja DPI.

Pokaz slajdów Windows Photo Viewer nie działa

Aby rozwiązać ten problem, najpierw zapisz wszystkie pliki i zacznij pracę. Po wykonaniu tej czynności kliknij prawym przyciskiem pulpit systemu Windows i wybierz opcję Rozdzielczość ekranu. Otworzy się aplet Panelu sterowania rozdzielczością ekranu. Tutaj kliknij opcję Powiększ lub pomniejsz tekst i inne elementy.

rozdzielczość ekranu-1

Teraz w oknie dialogowym Opcje rozmiaru niestandardowego systemu Windows 8 kliknij opcję Opcje rozmiaru niestandardowego. W oknie ustawień, które zostanie otwarte, zaznacz pole wyboru Użyj skalowania stylu Windows XP. Kliknij OK.

Pokaz slajdów programu Windows Photo Viewer nie działa poprawnie

Zostaniesz poproszony o zapisanie pracy i wylogowanie się. Kliknij Wyloguj się teraz. Uruchom ponownie komputer z systemem Windows 8 i zaloguj się ponownie. Problem powinien zostać rozwiązany.

Mam nadzieję że to pomoże.

Link do głównej publikacji