Jak blokować reklamy Bing w systemie Windows 10, 8.1

Nie tak dawno informowaliśmy, że zaczniemy widzieć reklamy Bing w systemie Windows 10, inteligentnej funkcji wyszukiwania systemu Windows 8.1. Może to wynikać z jednego z powodów, dla których użytkownicy chcą odinstalować system Windows 10, 8.1 i wrócić do systemu Windows 8. Jeśli denerwująca reklama Bing jest jedyną rzeczą, która przeszkadza w systemie Windows 10, Windows 8.1, być może musisz po prostu nauczyć się jak zablokować wyświetlanie reklam raz na zawsze.

Po pierwsze, nie jestem wielkim fanem tych reklam, właściwie ich nienawidzę. Ich umieszczenie jest niedorzeczne i zdecydowanie nie wzbogaca mojego doświadczenia w korzystaniu z systemu Windows 8. Ale mamy szczęście, ponieważ po zaledwie kilku podstawowych krokach możemy łatwo wyłącz reklamy Bing które Microsoft zamierza wprowadzić na stałe w stabilnej wersji systemu Windows 8.1, Windows 10.

Jak wyłączyć reklamy Bing w Windows 10, Windows 8.1

Przede wszystkim mogę powiedzieć, że jeśli nie mieszkasz w kraju anglojęzycznym, większość reklam jest po prostu bezużyteczna i całkowicie nieistotna. Co dobrego może mi przynieść reklama BestBuy, jeśli mieszkam w Europie? Nie twierdzę, że usługi reklamowe Google są bardzo dokładne, ale do tej pory, według własnego doświadczenia, trafność reklam Bing jest prawie nieistniejąca.

Dlatego wykonaj te proste kroki, aby wyłączyć reklamy Bing w systemie Windows 10, Windows 8.1, nawet zanim osiągnie ona ostateczną wersję lub, w zależności od tego, kiedy ją czytasz, mogła już zostać uruchomiona.

  • Otwórz panel Ustawienia — jeśli jeszcze nie wiesz, jak obejść system Windows 8 lub 8.1, możesz to zrobić, przesuwając wskaźnik mose (lub palec) w prawym górnym rogu; lub, jeśli lubisz klawisze skrótu, naciśnij logo Windows i ja
  • Stamtąd, podążając tą ścieżką Zmień ustawienia komputera (na dole paska) -> Wyszukaj i aplikacje -> Użyj Bing, aby wyszukiwać online -> Wybierz Wyłącz

wyłącz reklamy Bing w Windows 8.1

Jednak w zależności od używanej wersji kompilacji systemu Windows 10, Windows 8.1 może to nie zawsze działać, więc możesz również spróbować, wpisując bezpośrednio w uroku wyszukiwania — „wyszukiwanie i aplikacje”, a następnie wykonaj powyższą linię.

Zainstaluj adblocker

Innym szybkim rozwiązaniem ograniczającym lub blokującym reklamy podczas przeglądania jest pobranie i instalacja adblockera. Istnieją różne rozszerzenia blokujące reklamy dostępne dla wszystkich głównych przeglądarek. Jeśli na przykład używasz Google Chrome, możesz udać się do Chrome Web Store i zainstalować rozszerzenie blokowania reklam, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli wybraną przeglądarką jest Microsoft Edge, możesz zainstalować program blokujący reklamy AdGuard.

Bądź na bieżąco z WindowsReport i subskrybuj, ponieważ będziemy mieli więcej wskazówek, aplikacji i wiadomości związanych z Windows 10,8 i Microsoftem, aby się z Tobą podzielić!

Zatwierdź

Link do głównej publikacji