Instrukcje: Pobierz szybką instrukcję obsługi systemu Windows 10

Microsoft wraz z wersją techniczną systemu Windows 10 wydał szybką instrukcję obsługi, która pomoże lepiej zrozumieć ten nowy system operacyjny, a także dowiedzieć się, jak będzie wyglądał oficjalny system Windows 10 po jego wydaniu. Dowiesz się, jak pobrać tę krótką instrukcję obsługi systemu Windows 10, postępując zgodnie z poniższymi wierszami.
skrócona instrukcja obsługi Windows 10
Podręcznik techniczny podglądu systemu Windows 10 wyjaśni dwa główne etapy systemu Windows 10, którym jest program Windows Insider, który pomoże Ci uzyskać wszystkie wersje, które będą dostępne w przyszłości, dotyczące systemu Windows 10, oraz przewodnik Podgląd techniczny systemu Windows, który powie Ci wszystko musisz wiedzieć o tym nowym systemie operacyjnym, który Microsoft nam zaoferował.

Jak pobrać szybką instrukcję obsługi systemu Windows 10?

Kroki, które należy wykonać, aby uzyskać dostęp do instrukcji obsługi systemu Windows 10 i pobrać ją, znajdują się poniżej:

 1. Przejdź do funkcji pulpitu systemu operacyjnego Windows.
 2. Kliknij dwukrotnie (lewym przyciskiem myszy) ikonę przeglądarki internetowej, której używasz
  Uwaga: ten samouczek jest przeznaczony dla przeglądarki Mozilla Firefox, ale ma tę samą zasadę, co inne przeglądarki, których możesz używać.
 3. Teraz musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy lub nacisnąć link zamieszczony poniżej
 4. Pobierz tutaj skróconą instrukcję obsługi Windows 10 Technical Preview
 5. Teraz po uzyskaniu dostępu do linku powinieneś mieć przed sobą szybką instrukcję obsługi, ale aby ją pobrać, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy lub kliknąć przycisk pobierania znajdujący się w prawej górnej części okna Mozilla Firefox.
 6. Teraz musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy lub dotknąć funkcji „Zapisz plik”, którą otrzymasz w następnym oknie.
 7. Kliknij lewym przyciskiem myszy lub naciśnij przycisk „OK”, aby rozpocząć proces.
 8. Teraz, aby uzyskać dostęp do przewodnika technicznego podglądu systemu Windows 10, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy lub nacisnąć strzałkę skierowaną w dół, znajdującą się w prawym górnym rogu przeglądarki Mozilla Firefox.
 9. Kliknij prawym przyciskiem myszy Podręcznik użytkownika na wyświetlonej liście, a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy lub dotknij funkcji „Otwórz zawierający folder”.
 10. Powinieneś teraz mieć przed sobą folder, w którym plik został zapisany.
 11. Kliknij dwukrotnie plik lub dotknij go, aby go otworzyć, i możesz zacząć uczyć się wszystkiego, co można wiedzieć o nowym systemie operacyjnym Windows 10.

Możesz także spróbować pobrać Przewodnik użytkownika systemu Windows z innych źródeł, ale musisz zachować ostrożność. Wiele witryn proponujących te przewodniki w różnych formatach może próbować nielegalnie uzyskać dostęp do niektórych danych za pośrednictwem tych plików. Zdecydowanie zalecamy, aby spróbować pobrać to tylko z oficjalnej strony Microsoft, ponieważ nawet pliki PDF mogą zawierać coś szkodliwego dla twojego komputera.

Oto szybki i prosty sposób na pobranie i dostęp do szybkiej instrukcji obsługi Windows 10 Technical Preview. Jeśli masz dodatkowe pytania na ten temat, skontaktuj się z nami, zamieszczając komentarz w sekcji komentarzy na stronie poniżej.

Link do głównej publikacji