Instalacja Skype nie powiodła się z kodem błędu 1603 w systemie Windows 10

Jeśli chodzi o wieloplatformowe aplikacje do czatowania wideo, Skype bez wątpienia zajmuje pierwsze miejsce na liście. Chociaż system Windows 10 jest dostarczany z wstępnie zainstalowanym programem Skype, może być konieczne pobranie jego instalatora, aby zainstalować aplikację. Ostatnio otrzymałem ten błąd, gdy pobrałem jego konfigurację i uruchomiłem go, aby zaktualizować Skype.

Instalacja Skype nie powiodła się; kod 1603, Wystąpił błąd krytyczny podczas instalacji.

Instalacja Skype nie powiodła się z kodem błędu 1603
Jeśli pojawi się ten komunikat o błędzie, te sugestie z pewnością Ci pomogą.

Instalacja Skype nie powiodła się z kodem błędu 1603

1] Odinstaluj Skype

Otwórz Panel sterowania> Programy Funkcje i odinstaluj Skype. Zrestartuj swój komputer

2] Uruchom program Instaluj i odinstaluj narzędzie do rozwiązywania problemów

Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowaniem programu. Jest to przydatne narzędzie dostępne dla systemu Windows 10/8/7 i rozwiązuje różne problemy związane z kluczami rejestru, problemem, który blokuje użytkownikom instalację lub odinstalowanie jakiegokolwiek oprogramowania. Podczas jego uruchamiania rozwiń opcję „Zaawansowane” i upewnij się, że „Aplikacja naprawia się automatycznie” jest zaznaczona.

Instalacja Skype nie powiodła się z kodem błędu 1603 w systemie Windows 10

Zostaniesz zapytany, czy napotykasz problem podczas instalowania lub odinstalowywania. Dokonaj wyboru i kontynuuj. Możesz również zostać poproszony o wybranie programu, który ma problemy. Wybierz Nie wymieniony, ponieważ nie znajdziesz teraz Skype i kontynuuj. Narzędzie przeskanuje system w poszukiwaniu możliwych problemów i naprawi je automatycznie.

3] Zainstaluj ponownie Skype

Pobierz najnowszą konfigurację Skype ze strony Microsoft i zainstaluj ją. Oczekuje się, że instalacja przebiegnie teraz płynnie.

To działało dla mnie i mam nadzieję, że również dla ciebie.

Link do głównej publikacji