Hotele Expedia: Windows 8, Windows 10 Wyszukiwarka hoteli

Chociaż święta właśnie minęły, ci spóźnieni podróżnicy, którzy chcą udać się gdzieś, aby świętować przejście do nowego roku, mogą nadal otrzymywać wspaniałe oferty z hoteli na całym świecie. Ale do tego potrzebują dobrej i niezawodnej wyszukiwarki hoteli. Jeśli tak, to wtedy Windows 8, Windows 10 oferuje świetne rozwiązanie w postaci aplikacji do rezerwacji.

Ta aplikacja to Hotele Expedia, i z tego, co widzieliśmy, jest to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji do wyszukiwania miejsc noclegowych. Szczegółowe informacje zawarte w aplikacji są niesamowite, a do tego jej funkcjonowanie jest bez zarzutu.

Expedia Hotels dla Windows 8, Windows 10

expedia-windows-8-app-review

Expedia oferuje użytkownikom możliwość wyszukiwania i rezerwacji pokoi hotelowych w dowolnej części świata, a dzięki szczegółowym informacjom możesz wybrać pokój najbardziej odpowiedni dla siebie. Ponadto prosty interfejs użytkownika i bardzo szybkie odpowiedzi zapewniają bezbłędne i produktywne wyszukiwanie. Warto również wspomnieć o tym, że aplikacja działa bardzo dobrze nawet na wolniejszym połączeniu internetowym.

expedia-windows-8

Podczas otwierania aplikacji zobaczysz proste menu z pytaniem, gdzie chcesz się udać, na jaki okres chcesz tam zostać i ile osób jest w twojej grupie. Po wypełnieniu tych informacji aplikacja wyszuka najlepsze hotele w wybranym obszarze i wyświetli listę hoteli wraz ze zdjęciami i stawkami. Teraz możesz filtrować wyniki na podstawie ceny i oceny hotelu.

expedia-windows-8-app-review-2

Po wybraniu hotelu możesz go wyszukać na zintegrowanej mapie, która pokaże wszystkie wyniki znalezione przez aplikację, lub możesz uzyskać dostęp do hotelu i zobaczyć wiele więcej informacji na jego temat. Zawiera szczegółową listę udogodnień dla prawie wszystkich wymienionych hoteli, a także zdjęcia, opinie użytkowników oraz pokoje i ceny.

expedia-windows-8-app-review-3

Ponadto na końcu strony będzie można zobaczyć wszystkie hotele, które ostatnio oglądałeś, jeśli w dowolnym momencie chcesz je porównać. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zarezerwować pokój w jednym hotelu, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć lub nacisnąć przycisk w prawym górnym rogu ekranu, gdzie pokazuje cenę.

expedia-windows-8-app-review-4

Spowoduje to przekierowanie do strony rezerwacji, na której zostaną wyświetlone ostateczne szczegóły zameldowania (okres, pokoje, liczba gości) i obliczona zostanie łączna kwota pieniędzy, którą będziesz musiał zagrać (również pokaże ile płacisz każdego dnia). Teraz pozostaje tylko uzupełnienie informacji wymaganych do rezerwacji i wszystko gotowe.

Aplikacja działała bezbłędnie przez cały nasz test, dając nam odpowiednie wyniki za każdym razem, a także solidną stabilność, bez żadnych awarii. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest genialna: łatwa w użyciu, szybka i przyjazna dla użytkownika, więc jeśli potrzebujesz w dowolnym momencie aplikacji do rezerwacji Windows 8, Windows 10, możesz wybrać Expedia Hotels.

Pobieranie Expedia Hotels dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji