Gdzie jest domyślny folder pobierania dla wersji systemu Windows 10?

Narzędzie Windows 10 Update pozwala użytkownikowi automatycznie pobrać i zainstalować najnowszą wersję systemu Windows 10 (lub dowolnej innej wersji) na ich komputerach.

  • Sprawdź tę listę ze wszystkimi wersjami systemu Windows 10 i ich głównymi funkcjami

Niewielu użytkowników wie, że mogą użyć tego pliku do zainstalowania najnowszej wersji systemu Windows 10 również na innych komputerach, ale znalezienie lokalizacji folderu pobierania dla niektórych wersji systemu Windows 10 jest nieco trudne.

W rzeczywistości narzędzie Windows 10 Update to instalator kodów pośredniczących, co oznacza, że ​​nie wymaga dużo miejsca w pamięci komputera. Po uruchomieniu automatycznie pobiera wszystkie najnowsze pliki aktualizacji systemu Windows.

Aby użyć narzędzia do aktualizacji systemu Windows 10 na więcej niż jednym komputerze, musisz najpierw znaleźć, gdzie jest domyślny folder pobierania. Ta czynność wymaga wprowadzenia kilku zmian w Eksploratorze plików, ale w końcu znajdziesz folder.

Ponadto wielu użytkowników napotkało problemy z instalacją najnowszych aktualizacji. W tym celu znajduje się pełny przewodnik na temat rozwiązania problemu.

Jak zlokalizować domyślny folder pobierania dla wersji systemu Windows 10

  1. Iść do Ten komputer
  2. Kliknij na Widok Menu> wybierz Pokaż ukryj
  3. Sprawdź Ukryte przedmioty pole wyboru

pokaż ukryte pliki systemu Windows 10

4. Po aktywowaniu opcji wszystkie ukryte pliki pojawią się na liście z nieco przezroczystą czcionką.

Narzędzie aktualizacji systemu Windows 10 domyślna lokalizacja

5. Otwórz Plik $ WINDOWS. ~ BT, gdzie znajdziesz narzędzie Windows 10 Update.

Mówiąc o procesie instalacji wersji systemu Windows 10, narzędzie Media Creation jest ostatecznym rozwiązaniem, z którego mogą skorzystać użytkownicy na wypadek problemów z instalacją.

Zła wiadomość jest taka, że ​​nawet to narzędzie może się zepsuć, pozostawiając użytkownikom prawie bez opcji ukończenia aktualizacji. Możesz jednak zapoznać się z tym przewodnikiem, co zrobić, jeśli aktualizacje systemu Windows 10 nie zostaną zainstalowane.

Jeśli narzędzie Media Creation Tool nie działa i rozpaczliwie potrzebujesz poprawki, aby wznowić aktualizację do najnowszej wersji systemu Windows 10, możesz również sprawdzić obejścia dostępne w tym artykule o poprawce.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji