EntryProtect zablokował ten zrzut ekranu Błąd systemu Windows 10 [Poprawka]

EntryProtect to oprogramowanie zabezpieczające innych firm, jednak wielu użytkowników zgłosiło, że EntryProtect zablokował ten błąd przechwytywania ekranu podczas jego używania. Chociaż jest to świetne narzędzie, może również powodować konflikty z legalnymi programami do przechwytywania ekranu i udostępniania ekranu.

Ponieważ błędy w EntryProtect są dość powszechne, w tym artykule pokażemy, jak je naprawić.

Jak naprawić błąd EntryProtect zablokował ten błąd przechwytywania ekranu?

 1. Zmień ustawienia AOL Desktop Gold
 2. Zainstaluj mniej restrykcyjną wersję klienta uwierzytelniania SafeNet
 3. Dla użytkownika Sophos
 4. Biała lista / Zezwól aplikacji przez zaporę ogniową
 5. Sprawdź swój program antywirusowy i zaporę ogniową

1. Zmień ustawienia AOL Desktop Gold

Jeśli używasz AOL Desktop Gold i stoi EntryProtect zablokował ten błąd przechwytywania ekranu, oto jak go naprawić. AOL Desktop Gold domyślnie włącza funkcję EntryProtect dla użytkowników, aby zapobiec wyciekom informacji. Możesz jednak ręcznie wyłączyć tę funkcję.

 1. Uruchomić AOL Desktop Gold i kliknij Edytuj (w lewym górnym rogu).
 2. Wybierz Ustawienia główne.
 3. Od Najwyższe bezpieczeństwo tab, odznacz Włącz ochronę przechwytywania ekranu opcja.
 4. Uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy są jakieś ulepszenia.

Jeśli nie jesteś administratorem systemu, prawdopodobnie nie będziesz mógł dodać narzędzia do przechwytywania ekranu do białej listy.

W takim przypadku skontaktuj się z administratorem lub pomocą techniczną SafeNet, aby umożliwić przechwytywanie ekranu w twoim środowisku.

 • Przeczytaj także: 11 najlepszych programów do czyszczenia rejestru dla systemu Windows 10 do użycia w 2019 r

2. Zainstaluj mniej restrykcyjną wersję klienta uwierzytelniania SafeNet

revo deinstalator EntryProtect zablokował to przechwytywanie ekranu

Jeśli jesteś administratorem systemu, możesz spróbować zainstalować mniej restrykcyjną wersję tego oprogramowania zabezpieczającego, aby naprawić EntryProtect zablokował ten błąd przechwytywania ekranu.

Aby zainstalować mniej restrykcyjną wersję, potrzebujesz oryginalnego dysku z oprogramowaniem do uwierzytelniania klienta SafeNet.

 1. Najpierw odinstaluj zwykłą wersję klienta SafeNet.
 2. Włóż dysk i sprawdź, czy zawiera mniej restrykcyjną wersję tego samego narzędzia. Zainstaluj oprogramowanie i uruchom ponownie komputer.
 3. Uruchom program do udostępniania lub przechwytywania ekranu, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Podczas usuwania oprogramowania ważne jest, aby całkowicie je usunąć. Jest to stosunkowo trudne do zrobienia ręcznie, ale dzięki takim narzędziom jak Revo Uninstaller, z łatwością możesz z łatwością usunąć dowolną aplikację wraz ze wszystkimi jej plikami.

 • Pobierz wersję Revo Uninstaller Pro

3. Dla użytkownika Sophos

Sophos to kolejne oprogramowanie innych firm do ochrony danych z najwyższą ochroną sieci. Jeśli jest zainstalowany na komputerze, może również blokować przechwytywanie ekranu i funkcję udostępniania ekranu.

Aby rozwiązać problem, może być konieczne dodanie białej listy do ruchu w sieci przez utworzenie polityki internetowej. Proces ten może być trochę żmudny, ale możesz sprawdzić informacje krok po kroku na oficjalnej stronie Sophos.

4. Biała lista / Zezwól aplikacji przez zaporę ogniową

Zacznij od zezwolenia na program przez Firewall. Możesz łatwo dodać do białej listy dowolną aplikację z programu antywirusowego. Może być także konieczne dodanie do białej listy programów w Windows Security.

 1. Rodzaj Zapora ogniowa w Cortana / pasku wyszukiwania i wybierz Zapora i ochrona sieci.
 2. Kliknij Pozwól aplikacji przez zaporę ogniową opcja.
  Zezwalaj aplikacji przez zaporę EntryProtect zablokował przechwytywanie ekranu
 3. Kliknij Zmień ustawienia przycisk.
  dozwolona zapora aplikacji Błąd przechwytywania ekranu EntryProtect
 4. Spójrz na wszystkie wymienione programy w Dozwolone aplikacje i funkcje.
 5. Znajdź program do przechwytywania ekranu i sprawdź oba Prywatny i Publiczny pola do białej listy programu.
 6. Kliknij dobrze aby zapisać zmiany.
 • Przeczytaj także: 10 najlepszych programów do nagrywania ekranu w systemie Windows 10 do użycia

5. Sprawdź swój program antywirusowy i zaporę ogniową

Jeśli biała lista programu do przechwytywania ekranu w Zaporze systemu Windows Defender nie działała, wyłącz ją tymczasowo, aby sprawdzić, czy ma jakieś skutki. Pamiętaj, że nawet Twój program antywirusowy może być wyposażony w funkcję ochrony Screen Shot Capture. Programy antywirusowe, takie jak Kaspersky, mają wbudowaną tę funkcję.

Sprawdź, czy w ustawieniach nie ma takich funkcji, zanim całkowicie wyłączysz program antywirusowy. Jeśli taka funkcja nie zostanie znaleziona, wykonaj poniższe czynności.

 1. Rodzaj Zapora ogniowa i otwórz Zapora i ochrona sieci.
 2. Kliknij Prywatna sieć i wyłącz Zaporę systemu Windows Defender. Zrób to samo z siecią publiczną, jeśli jesteś do niej podłączony.
  wyłącz Windows Defender Przechwytywanie ekranu zablokowane
 3. Po wyłączeniu Zapory uruchom program do przechwytywania ekranu i sprawdź, czy możesz przechwycić zrzut ekranu. Jeśli nie, wyłącz program antywirusowy.
  Zamknij Malware Bytes Antivirus EntryProtect zablokował przechwytywanie ekranu
 4. Możesz łatwo wyłączyć program antywirusowy, wychodząc z paska zadań. Lub uruchom program ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i wyłącz ochronę w czasie rzeczywistym.

Pamiętaj, aby ponownie włączyć oprogramowanie po zakończeniu robienia zrzutów ekranu.

EntryProtect zablokował ten błąd przechwytywania ekranu występuje najczęściej, jeśli używasz komputera roboczego, na którym administratorzy zwykle blokują użytkownikowi zdalne udostępnianie ekranu lub przechwytywanie go lokalnie.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z administratorem systemu i poproszenie go o usunięcie ograniczenia. Możesz jednak spróbować zastosować rozwiązania wymienione w tym artykule, aby samodzielnie naprawić błąd na komputerze służbowym lub osobistym.

Link do głównej publikacji