Czy VPN może obniżyć ceny gier? Oto, co myślimy

Gry ewoluowały przez lata od przejścia do lokalnego sklepu w celu uzyskania wersji gry do kupowania gier online. Ogromny rozwój Internetu wywarł duży wpływ na rozwój i sprzedaż gier. Obecnie wiele rozgrywek odbywa się online, co pozwala graczom konkurować z przeciwnikami z całego świata. Doprowadziło to do powstania dużych społeczności graczy i zwiększyło profil gier, takich jak seria piłkarska FIFA, Overwatch, League of Legends i inne.

Kupowanie gier online również stało się popularne, ponieważ wielu woli kupować i pobierać te gry, niż iść do fizycznego sklepu, aby je zdobyć. Wynika to częściowo z faktu, że demo gier zostało wydane online, zamiast czekać na datę premiery, aby kupić gry w lokalnym sklepie.

Istnieje wiele sklepów z grami online, ale Steam jest najbardziej popularny, ponieważ ma ogromną gamę gier i doskonałe wsparcie.

Jak korzystanie z VPN może obniżyć ceny gier?

Jedną z głównych zalet lub być może wadą Steam jest to, że ceny niektórych gier mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Regiony rozwinięte, takie jak Europa i Ameryka, zwykle płacą za gry wyższe niż inne regiony rozwijające się.

Ponadto wiele zakupów w grze, takich jak skórki, wierzchowce i gadżety (punkty, broń lub pieniądze), również różnią się ceną w zależności od lokalizacji. Jeśli jesteś w tych drogich regionach, nie musisz się martwić, ponieważ możesz użyć sieci VPN, aby obniżyć koszty zakupu gier.

VPN można wykorzystać do zmiany adresu IP lub lokalizacji na regiony o niższej cenie na Steamie lub do zakupów w grze.

 • Jednak wybierając usługę VPN, musisz zachować ostrożność, ponieważ mamy wiele sieci VPN, które nie oferują wysokiej jakości usług. Niektóre funkcje, które musisz sprawdzić przed zakupem VPN, to:

  • Szeroki zakres serwerów — upewnij się, że VPN oferuje dużą liczbę serwerów w różnych lokalizacjach.
  • Szybkie prędkości serwera — VPN musi mieć szybkie prędkości serwera, aby zapewnić optymalną grę i pobieranie gier oraz zakupy w grze
  • Dobra funkcja bezpieczeństwa i prywatności: VPN powinien mieć dobre szyfrowanie i inne funkcje bezpieczeństwa, takie jak Killswitch, ochrona przed wyciekiem DNS i ochrona przed DDoS.

  W związku z tym raport systemu Windows opracował listę najlepszych usług VPN, których można użyć do zmiany adresu IP i które posiadają inne ogólne cechy jakościowe.

  Najlepsze VPN do grania online

  1. CyberGhost (zalecane)

  może obniżyć ceny gier VPNCyberGhost jest jednym z najlepszych w usługach VPN. Oferują serwery o dużej szybkości, silnych technologiach szyfrowania i niezawodnej wydajności. VPN zapewnia dodatkowe funkcje niezwiązane z tradycyjnymi VPN, takie jak ochrona antywirusowa i usługi blokowania reklam.

  Ponadto VPN ma ładne funkcje bezpieczeństwa, ponieważ przestrzega ścisłej zasady braku dzienników. CyberGhost jest wszechstronny i ma doskonałą obsługę klienta. Interfejs użytkownika jest prosty w obsłudze i można połączyć się za pomocą jednego kliknięcia.

  Ta usługa VPN ma świetną cenę w tym okresie i ma również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli pomyślisz o zakupie po wypróbowaniu darmowej wersji, otrzymasz wartość za wszystkie pieniądze.

  Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
  cyberghost VPN dla logo Windows
  Cyberghost dla Windows

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
  • Świetny plan cenowy
  • Doskonałe wsparcie

  Pobierz teraz CyberGhost VPN

  — CZYTAJ TAKŻE: 6 najlepszych VPN dla Diablo 3, 2, aby cieszyć się płynnymi sesjami gry

  1. NordVPN (sugerowany)

  może obniżyć ceny gier VPNDzięki ponad 1200 serwerom w 60 krajach ta VPN jest również dobrze wyposażoną usługą VPN, która cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. NordVPN daje graczom internetowym mnóstwo opcji do wyboru podczas uzyskiwania dostępu do serwerów Steam.

  Tymczasem ich serwery oferują przyzwoite prędkości serwerów, które są doskonałe do gier online i innych usług przesyłania strumieniowego. Gracze są zabezpieczeni za pomocą wysokiej klasy 256-bitowego szyfrowania przy użyciu OpenVPN z 2048 kluczami Diffie-Hellman. Dzięki temu możesz grać w gry online bez obawy przed włamaniami lub atakami DDoS.

  Mimo że NordVPN znajduje się w Panamie, przestrzegają polityki braku dzienników i zapewniają ochronę Twojej prywatności. Dostęp do tej usługi kosztuje 5,75 USD miesięcznie, która jest rozliczana rocznie.

  • Pobierz teraz NordVPN
  1. PRZECHYTRZYĆ

  może obniżyć ceny gier VPNPRZECHYTRZYĆ jest rozwijany przez Golden Frog, którzy są również twórcami popularnego VyprVPN. OUTFOX jest przeznaczony przede wszystkim do gier. Oferuje podobną liczbę serwerów, takich jak VyprVPN, ale różni się tym, że zmniejsza ping i zwiększa wydajność gry dzięki swoim wyspecjalizowanym serwerom do gier.

  Ponadto OUTFOX jest również zabezpieczony przez 256-bitową technologię szyfrowania i zawiera ochronę przed wyciekiem DNS i opcje przełącznika zabicia.

  • CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych VPN dla Final Fantasy 14, aby grać w nią gdziekolwiek jesteś

  Ponadto OUTFOX jest wyjątkowy, ponieważ jest VPN zoptymalizowany do gier. Może być używany zarówno do zakupów na Steamie, w grze, jak i do ogólnych celów. VPN oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny i oferuje całodobową obsługę klienta.

  Pobierz OUTFOX

  1. ExpressVPN

  może obniżyć ceny gier VPNExpressVPN jest jednym z najpopularniejszych dostawców VPN w branży VPN. VPN ma renomowaną reputację zapewniającą wysokiej jakości usługi.

  Oferują abonentom ponad 1600 serwerów, które znajdują się w ponad 80 krajach na całym świecie. To daje im większy zasięg niż inne VPN na tej liście. Ich prędkości połączeń są szybkie i niezawodne, ponieważ posiadają wszystkie swoje serwery, co zwiększa wydajność ich serwerów.

  Gracze są również zabezpieczeni, gdy są podłączeni, ponieważ cała sieć serwerów jest zabezpieczona 256-bitowym szyfrowaniem klasy wojskowej. VPN ma inne opcje VPN, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia i tryb ukryty. ExpressVPN jest również znany ze swojej doskonałej obsługi klienta, ponieważ na pytania użytkowników można szybko odpowiedzieć w ciągu kilku minut.

  Subskrypcja obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a podstawowy plan zaczyna się od 6,67 USD rocznie.

  Pobierz ExpressVPN

  Podsumowując, wszystkie wyżej wymienione sieci VPN są idealne do zmiany adresu IP w celu ograniczenia zakupów gier i gier. Jednak CyberGhost i NordVPN to dwa zalecane VPN do tego celu. Jeśli chcesz dedykowanej VPN do gier, możesz skorzystać z OUTFOX.

Link do głównej publikacji