Co to jest VPN i dlaczego powinniśmy korzystać z VPN?

Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, spędzasz dużo czasu online. Pasją jest znalezienie sposobu na zachowanie tożsamości i bezpieczeństwa danych osobowych. Brak poważnego potraktowania bezpieczeństwa cybernetycznego może prowadzić do różnych problemów.

Co to jest VPN

VPN lub wirtualna sieć prywatna umożliwia utworzenie bezpiecznego połączenia z inną siecią przez Internet. Sieci VPN mogą być wykorzystywane do uzyskiwania dostępu do stron internetowych o ograniczonym regionie, ochrony Twojej aktywności przeglądania przed ciekawskimi publicznymi sieciami Wi-Fi i nie tylko.

Mówiąc najprościej, VPN łączy Twój komputer, smartfon lub tablet z innym komputerem (zwanym serwerem) gdzieś w Internecie i umożliwia przeglądanie Internetu za pomocą połączenia internetowego tego komputera. Jeśli więc ten serwer znajduje się w innym kraju, będzie wyglądać, jakbyś pochodził z tego kraju, i możesz potencjalnie uzyskać dostęp do rzeczy, których normalnie nie możesz.

Jak VPN pomaga ci?

Dobre pytanie! Możesz użyć VPN do:

 1. Ukryj swoje IP — Twój oryginalny adres IP zostanie zastąpiony innym z sieci VPN, co uniemożliwi osobom trzecim śledzenie cię w Internecie.
 2. Omiń ograniczenia geograficzne na stronach internetowych lub przesyłaj strumieniowo audio i wideo.
 3. Oglądaj media strumieniowe, takie jak Netflix i Hulu.
 4. Bezpieczne transakcje online — dzięki VPN nikt nie będzie mógł wnikać w twoje osobiste rozmowy, historię przeglądania lub transakcje online, nawet w publicznych WiFis.
 5. Uzyskaj niższe ceny za ten sam produkt — w niektórych witrynach handlu elektronicznego za pomocą różnych lokalizacji znajdziesz różne ceny za ten sam produkt.
  Możesz zobaczyć różne ceny za to samo „siedzenie” w locie, wybierając różne kraje.
 6. Uzyskaj przynajmniej anonimowość w Internecie, ukrywając swoją prawdziwą lokalizację.
 7. Chroń się przed zalogowaniem podczas torrentowania.

Podsumowując, ze wszystkich zagrożeń online możemy powiedzieć, że dziś wszyscy potrzebują VPN.

Jak uzyskać VPN i który wybrać?

Ponieważ wszystkie różne programy mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa transakcji internetowych, wybór odpowiedniego może być nieco trudny. Przez lata ludzie korzystali z CyberGhost VPN, aby zachować anonimowość w trybie online. Ponad 30 milionów osób korzystało z tej usługi lojalnie i nie bez powodu.

Oto tylko niektóre z korzyści, które się z tym wiążą za pomocą CyberGhost VPN.

 1. Bardzo łatwy w użyciu — połączenie / rozłączenie jednym kliknięciem.
 2. Surowe zasady braku dzienników
 3. Ochrona przed wyciekiem DNS i IP
 4. Najwyższa możliwa prędkość
 5. Automatyczny przełącznik zabijania
 6. Aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Routery
 7. Jednoczesne połączenia na maksymalnie 7 urządzeniach
 8. Dostęp do ponad 3000 serwerów na całym świecie
 9. Wsparcie czatu na żywo 24/7
 10. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 11. I wiele innych zalet.

Łatwo ukryj swój adres IP

Jedynym sposobem na identyfikację podczas surfowania w Internecie jest adres IP. Jest to wartość liczbowa przypisana do sieci domowej.

Jeśli masz dość śledzenia za pomocą tego numeru, skorzystanie z programu VPN jest świetną opcją. W CyberGhost VPN Twój adres IP zostanie zastąpiony jednym z zespołu CyberGhost VPN.

Oznacza to, że nie będziesz musiał się martwić aplikacjami innych firm, a nawet dostawcą Internetu, wiedząc, gdzie byłeś online. Cały pomysł związany z Internetem miał pozostać anonimowy, dlatego korzystanie z CyberGhost VPN jest niezbędne.

CyberGhost VPN umożliwia dostęp do stron internetowych z ograniczeniami

Czy masz problemy z dostępem do niektórych stron internetowych z powodu cenzurowanych materiałów lub ograniczeń geograficznych?

Brak możliwości odwiedzania miejsc, które chcesz odwiedzić w Internecie, może być wręcz frustrujący. Brak maskowania adresu IP spowoduje więcej problemów, jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do tych zastrzeżonych witryn. Istnieje wielu dostawców usług internetowych, którzy mogą zawiesić twoją usługę, jeśli odwiedzasz lub pobierasz treści z zastrzeżonych witryn.

Zamiast radzić sobie z tym bólem głowy, możesz skorzystać z CyberGhost VPN i ukryć swoje IP przed wścibskimi oczami.

Zwiększ bezpieczeństwo transakcji internetowych

Dlaczego powinniśmy korzystać z VPN

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak łatwo hakerowi może uzyskać dostęp do historii przeglądania, wyświetlić rozmowy online i rzucić okiem na swoje transakcje online. Jeśli haker może zdobyć Twój adres IP, to tylko kwestia czasu, zanim pozna intymne szczegóły twojego życia.

Zamiast narażać swoje dane osobowe na ryzyko, możesz użyć VPN, aby zapobiec tym problemom. Pozbywając się adresu IP, możesz zachować ochronę, nawet jeśli korzystasz z publicznej sieci WIFI.

W dzisiejszych czasach nigdy nie możesz być zbyt ostrożny, jeśli chodzi o bezpieczeństwo cybernetyczne, dlatego korzystanie z tego programu ma sens. Pieniądze zapłacone za program CyberGhost VPN będą tego warte, biorąc pod uwagę, ile ochrony może zaoferować online.

Cyberghost umożliwia blokowanie złośliwych treści

Dzięki programowi VPN na komputerze nie będziesz mieć problemu z blokowaniem złośliwej zawartości. Za każdym razem, gdy wchodzisz na stronę internetową, ten program uruchomi ją przez bazę danych, aby upewnić się, że jest bezpieczna.

Ich dedykowana baza danych jest stale aktualizowana, co oznacza, że ​​będą mogli powiadomić Cię, jeśli witryna zostanie oznaczona jako niebezpieczna. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dostać wirusa na swój komputer z powodu odwiedzenia złośliwej witryny. Możesz uniknąć tych problemów, zdobywając ten program już dziś.

Uzyskaj ochronę dla wszystkich swoich urządzeń

Co to jest VPN

Kolejną korzyścią związaną z korzystaniem z programu CyberGhost VPN jest to, że pozwala on chronić do 7 urządzeń za jedną niską cenę.

Oprogramowanie można pobrać na platformy Windows, Mac, Android i iOS. Oznacza to, że wszystkie twoje dane osobowe będą trzymane z dala od wścibskich oczu hakerów i osób trzecich.

Ceny CyberGhost VPN

CyberGhost oferuje kilka planów, od miesięcznej subskrypcji po długoterminowe opcje trwające sześć miesięcy i 1,5 roku. Jeśli wybierzesz abonament 1-miesięczny, zapłacisz 12,99 USD każdego miesiąca. Jest to dość wysoka cena, mimo że jakość zależy od Ciebie. Niemniej jednak, jeśli wybierzesz abonament 6-miesięczny, cena spadnie do 7,99 USD miesięcznie. Najwygodniejszy jest plan 18 miesięcy, który kosztuje 2,75 USD miesięcznie (najlepsza cena w branży VPN).

Wszystkie plany CyberGhost są objęte 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i możesz korzystać z tej usługi 7 urządzeń — w tym komputer z systemem Windows, komputer Mac, urządzenie Android / iPhone itp.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wspaniałej oferty, zanim skończy się czas!

CyberGhost oferuje wiele opcji płatności, w tym standardowe karty kredytowe, PayPal i Bitcoin.

Jeśli szukasz wyższego poziomu bezpieczeństwa w trybie online, najlepszą opcją jest pobranie programu CyberGhost VPN.

Link do głównej publikacji