Chcesz szybciej zdobywać punkty w Waze? Sprawdź te wskazówki

Chcesz szybciej zdobywać punkty Waze? Więc trafiłeś we właściwe miejsce.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, Waze ma system punktów za wkład w tworzenie mapy. Wazerzy mogą dodawać nowe elementy do mapy i zgłaszać zagrożenia na drodze, aby zdobywać punkty i awansować.

Gdy awansujesz, rzeczy, które edytujesz, nie mogą być modyfikowane przez innych użytkowników, którzy mają niższą rangę niż ty.

Punkty pokazują również, ile włożyłeś w Waze i możesz porównać się z innymi Wazerami z twojego kraju i świata. Nie zapomnijmy chwalić się swoimi przyjaciółmi.

Jak mogę szybciej zdobywać punkty Waze?

1. Zdobywaj punkty szybko w Waze

zdobywaj punkty Waze szybciej
Istnieje kilka sposobów na zdobycie punktów w Waze:

  • Po pierwsze możesz dostać Punkty jazdy utrzymując działanie aplikacji podczas jazdy. Dostajesz 5 punktów na milę dla Normalna jazda (3,2 punktu z KM) i 16 punktów na milę dla Chrupanie dróg (10 punktów na KM).
  • Możesz także zdobywać punkty, zgłaszając problemy na drodze. Dostajesz 6 punktów dla każdego Raportowanie drogowe, 8 punktów dla Raporty cen gazu / paliwa, i 3 punkty dla Zgłoś komentarze.

Jeśli chcesz zdobyć więcej punktów szybciej, najważniejsze jest, aby pamiętać edycja mapy. Edytowanie mapy tak często, jak to tylko możliwe, da ci dużo punktów.

Nie możesz wprowadzić zbyt wielu zmian na swojej mapie? Jest tak, ponieważ wiele obiektów / przedmiotów / raportów zostało już wykonanych przez redaktorów wyższego rzędu.

Rozwiązaniem jest dalszy rozwój mapy i powiększenie obszaru edycji. Po utworzeniu większej mapy możesz rozpocząć wyszukiwanie rzeczy, które wymagają edycji.

Jeśli chcesz sprawdzić, ile masz punktów, wykonaj następujące czynności:

  1. Otworzyć Aplikacja Waze na twoim urządzeniu.
  2. W lewym dolnym rogu ekranu dotknij szkło powiększające.
  3. Teraz dotknij Twoje imię.
  4. Tutaj zobaczysz swoje imię i nazwisko, punkty oraz moment dołączenia do Waze. Zobaczysz także wiele innych opcji, w tym Tablica wyników gdzie możesz sprawdzić swój poziom, punkty i osiągnięcia.

Upewnij się, że ukończyłeś wszystkie osiągnięcia jeśli chcesz szybko zdobyć dużo punktów. Niektóre z nich są warte między 500 i 1000 punktów, więc są bardzo ważne dla szybkiego awansu.

W zależności od punktów zdobywania punktów osiągniesz także lepsze stopnie Waze.

Chcesz dowiedzieć się, jak szybciej edytować mapę? Sprawdź przydatne wskazówki z tego niesamowitego artykułu.

2. Jak zostać edytorem poziomu 2

waze poziom 2 szybko
Aby zostać edytorem poziomu 2, musisz ukończyć 1000 edycji map. Jest to konieczność, której nie można w żaden sposób uniknąć.

Jeśli jesteś nowym edytorem i chcesz dowiedzieć się więcej o Waze i aktualizacjach map, zapoznaj się ze wszystkimi samouczkami i informacjami na oficjalnej stronie Waze.

Ponieważ wielu Wazerów narzeka na niemożność szybszego awansu na wyższy poziom, zalecamy jazdę coraz dalej, aby rozwinąć mapę i uzyskać większy obszar do edycji.

Po uzyskaniu wystarczająco dużej mapy koniecznie sprawdź zmiany, ponieważ będzie ich teraz znacznie więcej.

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w zablokowanych ulicach / segmentach, możesz poprosić o odblokowanie na tej oficjalnej stronie Waze.

Pamiętaj, że zawsze możesz dokonywać aktualizacji miejsc. Aktualizacje miejsc rzadko wymagają zatwierdzenia przez redaktorów wyższego poziomu.

Waze nie aktualizuje mapy? Wykonaj proste kroki z tego przewodnika i szybko napraw problem.

Chociaż 1000 edycji map brzmi dużo, nie zajmuje dużo czasu. Zaletą jest to, że zapoznajesz się z mapą, funkcjami i jak szybko wprowadzać zmiany.

Przypominamy, że szybkie zdobywanie punktów lub awansowanie nie jest tak ważne, jak dokonywanie odpowiednich aktualizacji oraz utrzymywanie kompletnej i dokładnej mapy.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my je sprawdzimy.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji