Błąd ładowania strony — nie można dotrzeć do tej strony

Większość z nas spędza dużo czasu, używając Internetu do swojej pracy. W rzeczywistości dzięki połączonym systemom i bazom danych prawie wszyscy korzystają z Internetu w swoim życiu. Internet jako Internet nie jest wolny od problemów, z jednej strony użytkownicy muszą zmagać się z uzyskaniem połączeń Wi-Fi / LAN z drugiej strony, trzeba też uważać na ustawienia na komputerze.

nie można dotrzeć do tej strony

Nie można dotrzeć do tej strony

Niedawno byłem nagle przerażony dziwnym problemem, który doprowadził moją przeglądarkę Chrome do wyświetlenia następującego komunikatu: „Nie można dotrzeć do tej strony”, Przekopałem się głęboko i znalazłem pewne godne uwagi metody, dzięki którym w końcu będziesz w stanie rozwiązać problem.

Diagnozowanie błędu

Użytkownicy systemu Windows mogą spróbować zdiagnozować błąd sieci przy użyciu natywnej diagnostyki. Jednak diagnostyka zwykle sprawdza takie rzeczy, jak łączność między twoim komputerem a serwerem, podczas gdy aspekty rozwiązywania DNS są czymś, czym się nie zajmuje.

Aby uzyskać dostęp do narzędzia do rozwiązywania problemów z połączeniami internetowymi, otwórz Panel sterowania> Sieć Centrum udostępniania. W dolnej części kliknij Rozwiązywanie problemów. W oknie, które zostanie otwarte, możesz wybrać Połączenia internetowe lub inny problem, który chcesz rozwiązać i naprawić.

Możesz także użyć wbudowanego narzędzia do rozwiązywania problemów z siecią systemu Windows, aby zobaczyć, co jest przyczyną problemu, i naprawić go automatycznie. Wpisz Narzędzie do rozwiązywania problemów z siecią w polu wyszukiwania i kliknij Zidentyfikuj i napraw połączenia sieciowe z wyświetlonej listy. Spowoduje to uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów z siecią systemu Windows.

Witryna nie ładuje się

1] Opróżnij pamięć podręczną DNS

To musi być moja ulubiona, działa ze wszystkimi przeglądarkami i przez większość czasu była świetną pomocą. Na komputerze otwórz wiersz polecenia, wpisz „CMD” w opcji wyszukiwania w menu Start, a pokazany poniżej ekran powinien idealnie się wyświetlić. Teraz wpisz następujące „ ipconfig / flushdns.”To powinno opróżnić pamięć podręczną DNS systemu Windows i rozwiązać ewentualne problemy związane z DNS.

2] Wyłącz eksperymentalny protokół Quic

W przypadku korzystania z Przeglądarka Chrome, jest to jeden z kroków, który może nie tylko pomóc zdiagnozować problem, ale także go wyeliminować. Otwórz przeglądarkę Chrome, wpisz następujące „: // flags” i wyszukaj „Eksperymentalny protokół szybki”I„ Wyłącz ”. Quic to nazwa nowego protokołu eksperymentalnego o nazwie Połączenie internetowe UDP.

3] Wstępne pobieranie DNS

Ta strona może't be reached

Ta prosta sztuczka przynajmniej rozwiązała mój problem. Jeśli używasz Przeglądarka Chrome W obliczu tego błędu powinieneś o tym wiedzieć.

Wpisz „chrome: // settings /” w pasku adresu przeglądarki i naciśnij Enter. Teraz wybierz „Pokaż ustawienia zaawansowane”. Następnie znajdź „Użyj usługi prognozowania, aby szybciej ładować strony”I zaznacz pole wyboru. W przypadku przestarzałych wersji Chrome Wybierz Narzędzia> Opcje> Pod maską i usuń zaznaczenie opcji „Użyj pobierania wstępnego DNS, aby poprawić wydajność ładowania strony”. Najprawdopodobniej wybranie tej opcji może wydłużyć czas ładowania o kilka milisekund, ale będziesz nie pojawia się błąd ładowania strony.

4] Uruchom ponownie usługę CryptSvc

Otwórz Menedżera usług i uruchom ponownie usługę kryptograficzną. Możesz także przywrócić tę usługę za pomocą Menedżera zadań> zakładka Usługi. Wiadomo, że to pomaga.

5] Określone witryny nie ładują się

Błąd ładowania strony

W niektórych szczególnych przypadkach ładowanie tylko niektórych witryn kończy się niepowodzeniem, i wtedy trzeba wykonać podstawowy poziom rozwiązywania problemów, aby ustalić problem.

Jeśli nie możesz otworzyć określonej witryny, zacznij od wyczyszczenia pamięci podręcznej DNS, a następnie uruchom świst i traceroute w odniesieniu do danej witryny i upewnij się, że nie jest to problem związany z usługodawcą internetowym. Otwórz CMD i uruchom tracert www.sitename.com Komenda. Jeśli połączenia ping i traceroute są udane, ale witryny są nieosiągalne, skontaktuj się z usługodawcą internetowym. Możesz także spróbować zresetować i skonfigurować modem.

W razie potrzeby opróżnij pamięć podręczną Ponownie załaduj stronę internetową w przeglądarce Chrome. Jeśli używasz innej przeglądarki, odśwież stronę internetową i sprawdź, czy to pomoże.

Daj nam znać, czy te metody pomogły Ci rozwiązać problemy i rozwiązać problemy. Niektórzy z was mogą rzucić okiem na Windows 10 nie może połączyć się z Internetem.

Powiązane teksty:

  1. Witryny HTTPS nie otwierają się w żadnej przeglądarce w systemie Windows
  2. Nie można otworzyć określonej witryny w przeglądarce Internet Explorer.
Link do głównej publikacji