Bitdefender Antivirus Plus 2019: Najlepszy niedrogi program antywirusowy dla użytkowników systemu Windows

Niedawno sprawdziliśmy Bitdefender Total Security 2019 i Bitdefender Internet Security 2019, ale Bitdefender wypuścił inny produkt. Bitdefender Antivirus Plus nie ma wszystkich zaawansowanych funkcji, które mają inne produkty, ale nadal zapewnia doskonałą ochronę dla większości użytkowników.

Bitdefender Antivirus Plus 2019, co ma do zaoferowania?

Pełna ochrona w czasie rzeczywistym

Podobnie jak inni członkowie rodziny BitDefender, Bitdefender Antivirus Plus 2019 oferuje zaawansowaną ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Oczywiście wielowarstwowa ochrona przed oprogramowaniem ransomware jest nadal dostępna, więc Twój komputer pozostanie bezpieczny przed atakami ransomware.

program antywirusowy Bitdefender plus skanowanie 2019

Funkcja trybu ratunkowego jest nadal obecna, więc jeśli Twój system jest zainfekowany rootkitem, możesz uruchomić system w bezpiecznym środowisku i uniemożliwić uruchomienie wszystkich szkodliwych aplikacji w systemie.

Bitdefender Antivirus Plus ustawienia skanowania 2019

Dostępna jest również zaawansowana funkcja ochrony przed zagrożeniami, która pozwala Bitdefender Antivirus Pro 2019 analizować zachowanie aplikacji w czasie rzeczywistym i informować Cię, jeśli wystąpi coś podejrzanego.

  • Pobierz teraz Bitdefender Antivirus plus 2019 (35% zniżki)

Zabezpieczenia online przed złośliwymi stronami internetowymi

Podobnie jak inni członkowie rodziny BitDefender, Bitdefender Antivirus Plus 2019 oferuje funkcję zapobiegania atakom internetowym, która informuje cię, jeśli którykolwiek z wyników wyszukiwania jest złośliwy. Dzięki tej funkcji nigdy więcej nie odwiedzisz złośliwej witryny.

Funkcje ochrony przed phishingiem i oszustwami są nadal dostępne, więc masz pewność, że Twoje dane osobowe są zawsze bezpieczne. Aplikacja posiada również funkcję ochrony sieci społecznościowych, która pomoże Ci zidentyfikować złośliwe linki w sieciach społecznościowych.

Menedżer haseł, bezpieczna bankowość internetowa i inne funkcje

Jeśli obawiasz się, że złośliwi użytkownicy mogą uzyskać Twoje dane osobowe lub bankowe, z przyjemnością informujemy, że Bitdefender Antivirus Plus 2019 ma funkcję Bezpiecznej bankowości internetowej. Dzięki tej funkcji możesz dokonywać bezpiecznych zakupów w dedykowanej i bezpiecznej przeglądarce.

Jeśli obawiasz się o swoją prywatność, z przyjemnością informujemy, że Menedżer haseł jest nadal dostępny. Korzystając z tej funkcji, możesz przechowywać wszystkie hasła, dane osobowe i inne ważne dane oraz używać ich do natychmiastowego logowania na niektórych stronach internetowych lub wypełniania formularzy. Oczywiście wszystkie Twoje dane są chronione hasłem, więc inni użytkownicy nie będą mogli uzyskać do nich dostępu.

Bitdefender Antivirus Plus 2019 menedżer haseł

Aplikacja posiada również funkcję File Shredder, która pozwala trwale usunąć dowolny plik z komputera za pomocą kilku kliknięć.
Bitdefender Antivirus Plus Niszczarka plików 2019

Dostępna jest również funkcja oceny podatności, która pozwala zobaczyć potencjalne luki w zabezpieczeniach systemu, w tym brakujące aktualizacje systemu, brakujące hasła lub nieaktualne aplikacje.

VPN jest również dostępny w tej wersji, ale masz limit 200 MB dziennie i musisz korzystać z losowego serwera. Jeśli chcesz usunąć te ograniczenia, musisz wykupić subskrypcję VPN.
Bitdefender Antivirus Plus 2019 VPN

Maksymalna wydajność bez dużego obciążenia systemu

Podobnie jak wszystkie inne aplikacje z rodziny Bitdefender, Bitdefender Antivirus Plus 2019 wykorzystuje technologię Bitdefender Photon w celu zoptymalizowania wykorzystania sprzętu i zapewnienia maksymalnej wydajności.

Aplikacja obsługuje również skanowanie w chmurze, umożliwiając systemowi wykorzystanie zasobów do innych ważnych zadań. Aplikacja posiada również tryb pracy w trybie bateryjnym, który automatycznie dostosowuje ustawienia systemowe w celu oszczędzania baterii.

Jeśli lubisz korzystać z multimediów lub gier, dostępne są tryby Gry i Film, więc Twoje wrażenia multimedialne nie ucierpią z powodu Twojego programu antywirusowego.

Anti-Theft, zapora ogniowa, bezpieczne pliki, szyfrowanie plików i inne brakujące funkcje

W przeważającej części Bitdefender Antivirus Plus 2019 oferuje te same funkcje co Bitdefender Internet Security, ale niestety brakuje niektórych ważnych funkcji. Najważniejszą brakującą funkcją jest zapora ogniowa, więc jeśli chcesz kontrolować, które aplikacje mają dostęp do Internetu, musisz zamiast tego użyć Zapory systemu Windows.

Brakuje również funkcji Bezpieczne pliki, więc nie można zablokować plików i uniemożliwić ich otwieranie przez inne aplikacje. Kolejną brakującą funkcją jest szyfrowanie plików, więc jeśli chcesz zaszyfrować swoje pliki i uniemożliwić innym użytkownikom ich otwieranie, musisz użyć aplikacji innej firmy.

Brakuje również funkcji Wi-Fi Security Advisor i ochrony kamery internetowej, ale większość użytkowników prawdopodobnie nie będzie za nimi tęsknić. Kolejną funkcją, której brakuje w tej wersji, jest Kontrola rodzicielska, więc jeśli chcesz monitorować i ograniczać korzystanie z komputera przez dzieci, musisz rozważyć inne oprogramowanie.

Funkcja antykradzieżowa nie jest dostępna w tej wersji, więc jeśli chcesz śledzić swoje urządzenia, możesz rozważyć użycie innego oprogramowania.

Wniosek

W Bitdefender Antivirus Plus 2019 brakuje niektórych funkcji, w szczególności Anti-Theft, Kontrola rodzicielska i Firewall. To nie jest poważny problem, ponieważ możesz korzystać z innych aplikacji, które oferują tę samą funkcjonalność.

Oprócz brakujących funkcji musimy wspomnieć, że Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest dostępny tylko w systemie Windows. Jeśli potrzebujesz wieloplatformowego rozwiązania bezpieczeństwa, Antivirus Plus może nie być dla Ciebie.

Bitdefender Antivirus Plus 2019 oferuje wysokiej jakości ochronę, której oczekujemy od Bitdefender, ale brakuje mu kilku dość ważnych funkcji. Jednak Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest najtańszym ze wszystkich produktów Bitdefender, co jest zdecydowanie plusem.

Jeśli jesteś użytkownikiem domowym, który chce solidnej ochrony antywirusowej bez żadnych zaawansowanych funkcji, lub jeśli po prostu chcesz niedrogiego, ale niezawodnego antywirusa, Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Link do głównej publikacji