Aplikacje Instagram dla Windows 8, 10: najlepsze w użyciu

Czy chcesz podzielić się wyjątkowymi chwilami ze znajomymi, współpracownikami lub rodziną? Jeśli to zrobisz, najlepszą usługą, jakiej możesz użyć, jest oczywiście Instagram.

Instagram, jak wszyscy wiemy, może być łatwo używany na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8, 10 Android, iOS lub dowolną inną platformą.

Jeśli chodzi o użytkowników Windows 8, 8.1 i Windows 10, w tym artykule postaram się wznowić najlepsze aplikacje Windows 10 Instagram, które są obecnie dostępne w Sklepie Windows, więc nie wahaj się i sprawdź je wszystkie.
aplikacje instruktażowe dla systemu Windows 8
Ponieważ Facebook zdecydował się kupić Instagram, oprogramowanie stało się najlepszą i jedną z najpopularniejszych aplikacji do udostępniania zdjęć. Dzięki Instagramowi możesz łatwo robić zdjęcia za pomocą urządzenia przenośnego z systemem Windows 8, 8.1 i Windows 10 i udostępniać zdjęcia znajomym, którzy również korzystają z tej samej aplikacji na swoich urządzeniach. Możesz także zmieniać wykonywane zdjęcia, dodawać efekty i grać z wieloma funkcjami, których można używać do modyfikowania zdjęć.

  • Czytaj także: Najlepsze aplikacje do treningu Windows 8, 10 dla wyszkolonego ciała

Teraz, jeśli chcesz używać Instagrama na Windows 8, 8.1 lub Windows 10, a także na urządzeniu z systemem Windows RT, możesz użyć oficjalnej aplikacji Instagram lub klienta lub aplikacji, którą można pobrać ze Sklepu Windows. Jak zwykle znajdziesz wiele narzędzi, chociaż niektóre aplikacje będą wadliwe i nieodpowiednie do codziennego użytku. Właśnie dlatego postanowiłem rozwinąć tę recenzję, na której będzie można dowiedzieć się, który najlepsze aplikacje Windows 8 Instagram są.

Ciesz się Instagramem na Windows 10 dzięki tym aplikacjom

  1. Instagram
  2. InstaPic
  3. TLVstagram
  4. WinGram
  5. Miligram
  6. Piktogram

1. Instagram

Instagram

Instagram pojawił się w Windows Store w 2016 roku, po tym jak był dostępny na innych platformach od dłuższego czasu.

Aplikacja społecznościowa pozwala łączyć się ze znajomymi i rodziną i sprawdzać, co porabiają. Społeczność Instagram liczy ponad 500 milionów ludzi, więc na pewno znajdziesz coś, co Cię interesuje.

Możesz używać aplikacji do publikowania zdjęć i filmów oraz dzielenia się wspaniałymi chwilami z przyjaciółmi. Możesz także edytować zawartość, dodawać różne, łączyć wiele klipów w jeden film.

Jeśli nie chcesz, aby cały świat widział, co dzieje się w twoim życiu, możesz wysyłać prywatne wiadomości, zdjęcia, filmy i

2. InstaPic

InstaPic

InstaPic jest zdecydowanie jedną z najlepszych aplikacji Instagram opracowanych dla systemu Windows 8, 8.1, 10. Dzięki InstaPic możesz przesyłać zdjęcia na konto na Instagramie, przeglądać zdjęcia i filmy od obserwowanych osób, a także pobierać treści z Instagrama na komputer lub tablet z systemem Windows 8, 10.

Aplikacja jest stabilna i działa bez opóźnień i można ją zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8, 10 i Windows RT. InstaPic można pobrać w dowolnym momencie za darmo ze Sklepu Windows; aplikacja otrzymała pięć gwiazdek od użytkowników, którzy ją przetestowali.

3. TLVstagram

TLVstagramKolejna darmowa aplikacja na Instagram dla Windows 8, 10 to TLVstagram. To narzędzie oferuje tylko podstawowe funkcje, ponieważ możesz używać tego oprogramowania, jeśli chcesz wyświetlać zdjęcia według #tags, ustawiać najlepsze #tags na swojej stronie głównej, udostępniać zdjęcia znajomym lub ustawiać ulubione zdjęcie jako obraz na ekranie blokady. Możesz przetestować aplikację w dowolnym momencie, ponieważ TLVstagram można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows.

4. WinGram

WinGramWinGram Aplikacja na Windows 8, 8.1 i Windows 10 może być w jakiś sposób postrzegana jako ulepszona wersja TLVstagram, ponieważ dodano nowe funkcje oprócz wymienionych powyżej. Dzięki WinGram możesz także zalogować się na swoje konto na Instagramie i przeglądać zdjęcia obserwowanych użytkowników.

Możesz zostawić komentarz, polubić zdjęcia i oczywiście możesz wyszukać #tags, podobnie jak w przypadku TLVstagram.

5. Miligram

MiligramMiligram to klient Instagram dla systemów Windows 8, 8.1 i Windows 10, który można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows. Najlepsze jest to, że to narzędzie zawiera wszystkie funkcje potrzebne do prawidłowego korzystania z Instagrama na własnym urządzeniu z systemem Windows 8, 10. Tak więc dzięki Milligram możesz łatwo przypiąć dowolny tag wyszukiwania do ekranu głównego, aby wyświetlać transmisje na żywo, możesz dodawać komentarze, polubić, a także udostępniać zdjęcia i wiele więcej.

  • Czytaj także: Bezpłatne aplikacje słownika Windows 8, 10: Top 5 w użyciu

6. Piktogram

Piktogram

Twórca Pictastic z dumą twierdzi, że aplikacja oferuje najbardziej kompletne wrażenia z Instagrama na telefonach z systemem Windows.

Możesz sprawdzać historie znajomych, wysyłać im wiadomości, tworzyć kolaże zdjęć i zobaczyć, kto ostatnio Cię śledził lub obserwował.

Pictastic doskonale naśladuje oficjalną aplikację Instagram, pozwalając użytkownikom wybierać filtry i zmieniać ich wygląd, oznaczać zdjęcia informacjami o lokalizacji lub ograniczać dostęp do twoich zdjęć i wybierać tylko kilka osób z listy znajomych, które mogą śledzić Twój najnowszy post.

Więc masz to; uważamy, że to najlepsza lista aplikacji Windows 8, 10 Instagram, które można sprawdzić w dowolnym momencie w Sklepie Windows. Wszystkie narzędzia opisane powyżej są stabilne i mogą być używane do codziennego użytku na dowolnym laptopie, tablecie lub telefonie z systemem Windows 8, 10.

Przetestuj aplikacje, a następnie skorzystaj z poniższego pola komentarzy, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Nie wahaj się i udostępnij swoje ulubione aplikacje na Instagramie nam i innym użytkownikom, którzy mogą chcieć poznać drugą opinię na ten temat.

Link do głównej publikacji