8 najlepszych programów antywirusowych dla Office 365 [Odrzuć obawy dotyczące phishingu i złośliwego oprogramowania]

Office 365 jest wyposażony w ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem antyspamowym, ponieważ Microsoft wprowadził świat do funkcji zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami dla Office 365.

Niektóre korzyści płynące z tego nowego rozwiązania obejmują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem przed znanym i nieznanym złośliwym oprogramowaniem, ochronę w czasie rzeczywistym przed złośliwymi linkami i adresami URL, a także bogate możliwości raportowania i śledzenia adresów URL.

Jeśli jesteś użytkownikiem usługi Office 365 ze skrzynkami pocztowymi hostowanymi w witrynie Microsoft Exchange Online, wiadomości e-mail, zarówno przychodzące, jak i wychodzące, są automatycznie chronione przed spamem i złośliwym oprogramowaniem.

Office 365 ma wbudowaną funkcję ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i filtrowaniem spamu, która chroni przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail przed złośliwym oprogramowaniem i spamem, a ponadto administratorzy nie muszą konfigurować ani utrzymywać tych technologii filtrowania, ponieważ są one domyślnie włączone.

Jeśli jednak nadal odczuwasz potrzebę wprowadzenia kolejnego programu antywirusowego dla Office 365, istnieje mnóstwo opcji do wyboru w zależności od potrzeb.

Oprogramowanie antywirusowe dla Office 365

1

BullGuard (zalecane)

program antywirusowy dla Office 365

Program antywirusowy BullGuard dla Office 365 zawiera innowacyjne wielowarstwowe zabezpieczenia, które blokują wszelkie formy złośliwych zagrożeń, zapewniając optymalną wydajność.

Funkcje obejmują skaner podatności na wykrywanie przestarzałego oprogramowania, które jest łatwo wykorzystywane przez hakerów, bezpłatne i wydajne kopie zapasowe do ochrony plików w przypadku awarii systemu lub utraty komputera, wykrywanie oparte na zachowaniu, filtry antyspamowe, funkcja, która zatrzymuje niechciane aplikacje przed przejęcie przeglądarki i automatyczne dostrojenie komputera.

Dzięki tradycyjnej ochronie opartej na sygnaturach w połączeniu z ochroną behawioralną BullGuard chroni przed znanymi i nowymi epidemiami złośliwego oprogramowania, zapewniając wiodące w branży wskaźniki wykrywalności.

Nawigacja jest łatwa w obsłudze dzięki efektywnemu, przyjaznemu dla użytkownika projektowi i łatwemu w użyciu interfejsowi deski rozdzielczej z wyraźnie oznaczonymi funkcjami i czynnościami.

    — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

    — Zdobądź teraz Bullguard

 • Przeczytaj także: Jak naprawić błąd „Office 365 0x8004FC12” w systemie Windows 10

2)

Bitdefender (sugerowany)

program antywirusowy dla Office 365

Bitdefender jest wiodącym programem antywirusowym dla Office 365, który chroni przed wszelkimi wyrafinowanymi zagrożeniami, co dzięki narzędziu GravityZone — adaptacyjnemu, warstwowemu zabezpieczeniu punktów końcowych zaprojektowanym dla chmury i wirtualizacji — które chroni przed zaawansowanymi atakami ukierunkowanymi.

Funkcja GravityZone, znaleziona w Bitdefender GravityZone Business Security, wykonuje swoje funkcje ochronne poprzez monitorowanie i rewolucyjną architekturę introspekcji hypervisora, warstwową ochronę punktów końcowych nowej generacji przed zagrożeniami cybernetycznymi w celu wykrycia zaawansowanych trwałych zagrożeń oraz ochronę przed exploitami ransomware i porażkami oraz zero dni ataki

Jest potężny, prosty i idealny do użytku biznesowego, a także konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w niezależnych testach.

Łatwo jest zainstalować i monitorować zdalnie z jednej, potężnej konsoli w chmurze, a ponadto jest to bardzo opłacalne.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus w specjalnej 50% obniżonej cenie

3)

Emsisoft Anti-Malware

emsisoft anti-malware office 365

Emsisoft Anti-Malware to idealna dodatkowa warstwa bezpieczeństwa dla twojego komputera lub laptopa. Działa idealnie na dowolnej konfiguracji sprzętowej i obsługuje platformy x32 i x64.

To narzędzie ma dwusilnikowy skaner, który chroni wszystkie twoje pliki i reaguje natychmiast, gdy plik ma nieznaną modyfikację lub źródło. Zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem ransomware zapewnią bezpieczeństwo podczas surfowania. Kolejną świetną funkcją jest blokowanie zachowań. To niesamowite narzędzie wykrywa nawet nieznane zagrożenia i nieznane sygnatury.

Emsisoft Anti-Malware to agresywne narzędzie, które ma świetną cenę, około 20 USD, czyli lepszą cenę niż inne popularne antywirusy. Ma również świetne pozycje w wielu niezależnych testach. Możesz znaleźć więcej informacji i pobrać je w linku poniżej.

 • Sprawdź teraz Emsisoft Anti-Malware

4

Panda (sugerowana)

program antywirusowy dla Office 365

Panda Cloud Protection to program antywirusowy dla Office 365, który jest wyposażony w ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i zaporę ogniową w punktach końcowych, a także filtrowanie ruchu e-mail, aby zapewnić, że tylko e-maile wolne od wirusów i spamu docierają do Twojej siedziby.

Gwarantuje również najwyższą ochronę punktów końcowych i wiadomości e-mail, korzystając z narzędzia zbiorowej inteligencji, które zapewnia ciągłą i automatyczną aktualizację plików.

Zapora jest osobista lub zarządzana, a ponadto ma oparte na chmurze filtrowanie antyspamowe.

Jest łatwy w użyciu, minimalizuje koszty utrzymania i optymalizuje zużycie przepustowości i zasobów punktów końcowych, jednocześnie unikając niedziałającego ruchu i minimalizując obciążenie serwera.

Funkcje obejmują hostowaną konsolę internetową, ochronę opartą na profilach, elastyczną instalację, szczegółowe raporty e-mail, ocenę podatności i zagrożeń oraz delegację zarządzania między innymi.

W celu ochrony poczty e-mail otrzymujesz hostowane filtrowanie spamu, gwarantowaną dostępność, zarządzanie kwarantanną i nieograniczony alias domeny oraz wiele więcej.

    — Kup teraz Panda Internet Security (zdobądź 50% na wszystkie plany)

 • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie antywirusowe do użycia w 2018 roku na komputerze z systemem Windows 10

5

Symantec

program antywirusowy dla Office 365

Symantec zapewnia widoczność, kontrolę, ochronę i wydajność.

Ten program antywirusowy dla Office 365 chroni poufne dane przed utratą, chroni konta użytkowników przed kompromisem, zapobiega zagrożeniom w wiadomościach e-mail, blokuje zaawansowane ataki i optymalizuje wrażenia użytkownika końcowego.

Aby bezpiecznie korzystać z usługi Office 365, potrzebujesz programu antywirusowego, który zapewnia taką widoczność, kontrolę poufnych i powiązanych danych na twoich kontach oraz zapobiega naruszeniu danych z powodu ujawnienia lub ekstrakcji przez udostępnianie plików.

Pliki znalezione w aplikacjach w chmurze, takich jak Office 365, są szeroko udostępniane i mogą zostać ujawnione, a ponadto zawierają dane poufne, wrażliwe i związane ze zgodnością.

Symantec pozwala szybko reagować na zdarzenia związane z bezpieczeństwem za pomocą obszernych danych dziennika do celów dochodzeń, chroniąc jednocześnie Twoją organizację za pomocą zintegrowanego systemu bezpieczeństwa.

Możesz zabezpieczyć swoje konta Office 365 za pomocą Symantec CloudSOC CASB, chronić wiadomości e-mail Office 365 za pomocą chmury Symantec Email Security lub zabezpieczyć swoje dane za pomocą zapobiegania i szyfrowania danych Symantec Office 365.

Uzyskaj Symantec

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych alternatyw Microsoft Office dla Windows 10

6

Kaspersky

program antywirusowy dla Office 365

Dzięki programowi antywirusowemu Kaspersky Security dla Office 365 możesz chronić swoje skrzynki pocztowe zarządzane za pomocą tej aplikacji w chmurze. Twoje wiadomości e-mail są również skanowane w poszukiwaniu wirusów i innych zagrożeń złośliwego oprogramowania, które mogą być przesyłane za pośrednictwem poczty e-mail, w tym spamu i phishingu.

Kaspersky Security for Microsoft Office 365 oferuje ochronę antywirusową, antyphishingową i antyspamową oraz filtrowanie załączników.

Może skanować pocztę przychodzącą i wychodzącą w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, filtrować spam ze skrzynek pocztowych użytkowników, skanować wiadomości e-mail pod kątem phishingu i złośliwych łączy, filtrować załączniki w wiadomościach e-mail, przenosić wiadomości do kopii zapasowej, aby zapobiec ryzyku utraty danych, powiadamiać administratora systemu o wiadomościach ze złośliwymi obiektami lub przefiltrować załączniki i wyświetlić statystyki aktywności aplikacji.

    — Pobierz teraz Kaspersky z oficjalnej strony internetowej 

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: Microsoft zaprezentuje podglądy pakietu Office 2019 w połowie 2018 roku

7

Trend Micro

program antywirusowy dla Office 365

Ten program antywirusowy dla Office 365 oferuje doskonałą ochronę, blokowanie ataków, łatwą integrację API i bezpieczeństwo Office 365.

W szczególności Trend Micro konfiguruje się szybko, nie wpływając na użytkowników ani urządzenia w sieci, pozwala centralnie zarządzać zagrożeniami i zapobieganiem utracie danych za pomocą Control Manager, a także zapewnia raporty z analizy piaskownicy w celu wglądu i udostępniania zagrożeń.

Jego sprawdzona ochrona Office 365 ujawnia oprogramowanie ransomware, kompromis firmowej poczty e-mail i inne złośliwe ataki.

Uzyskujesz również doskonałą ochronę przed nieznanym złośliwym oprogramowaniem, ponieważ wykrywa takie zagrożenia za pomocą technologii bez wzorów, z wykrywaniem wykorzystania dokumentów i analizą zachowania dzięki technologii piaskownicy Trend Micro Deep Discovery.

Wykrywa również przychodzące i wewnętrzne ataki phishingowe za pomocą ogromnej inteligencji zagrożeń z Smart Protection Network firmy Trend Micro w celu znajdowania i blokowania adresów URL ukrytych w treści wiadomości i załącznikach wiadomości e-mail prowadzących do złośliwego oprogramowania.

Pakiet Smart Protection Complete firmy Trend Micro chroni użytkowników i ich dane, łącząc najszerszy zakres funkcji ochrony przed zagrożeniami dla urządzeń końcowych i urządzeń mobilnych z wieloma warstwami współpracy e-mail oraz bezpieczeństwem bramy.

Uzyskaj Trend Micro

8

AVG Antivirus

średni program antywirusowy dla Office 365Innym solidnym oprogramowaniem antywirusowym, które warto rozważyć, jest AVG Antivirus. Ten program antywirusowy zapewnia ochronę przed standardowymi zagrożeniami, w tym wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i oprogramowaniem ransomware. Ponadto narzędzie to blokuje niebezpieczne linki, pliki do pobrania i złośliwe załączniki do wiadomości e-mail.

Aplikacja obsługuje także aktualizacje zabezpieczeń w czasie rzeczywistym, a nawet może skanować komputer w poszukiwaniu problemów z wydajnością. AVG Antivirus jest dostępny w dwóch wersjach i chociaż wersja darmowa ma wszystkie wyżej wymienione funkcje, wersja Internet Security oferuje pełną ochronę systemu na twoim komputerze.

Ta wersja oferuje dodatkowe funkcje, takie jak dodatkowa warstwa ochrony przed oprogramowaniem ransomware i ochroną kamery internetowej. Inną świetną funkcją dostępną w tej wersji jest Ulepszona zapora ogniowa, dzięki czemu możesz łatwo monitorować ruch online i wybierać aplikacje, które mają dostęp do Internetu.

AVG Internet Security ma również ochronę przed phishingiem, dzięki czemu może łatwo wykrywać złośliwe strony internetowe i zapobiegać kradzieży danych. Warto wspomnieć, że to narzędzie jest również dostępne na platformie Android, więc jeśli chcesz chronić swoje urządzenie z Androidem, możesz rozważyć to narzędzie.

Ogólnie rzecz biorąc, AVG Antivirus oferuje solidne funkcje, a jeśli szukasz podstawowej ochrony, możesz wypróbować bezpłatną wersję. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz pełnej ochrony systemu i niektórych zaawansowanych funkcji, możesz rozważyć zakup wersji Internet Security.

Przegląd:

 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym i oprogramowaniem ransomware
 • Wykrywanie phishingu
 • Dodatkowa ochrona przed oprogramowaniem ransomware
 • Ochrona kamery internetowej
 • Ulepszona zapora ogniowa

    — Pobierz teraz AVG AntiVirus

Czy jesteś gotowy, aby zabezpieczyć swoją firmę za pomocą jednego z tych najlepszych programów antywirusowych dla Office 365? Udostępnij swój ulubiony i dlaczego, pozostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji