7 najlepszych sieci VPN dla sieci Ethernet do zainstalowania w 2019 r

Czy możesz używać VPN dla Ethernetu? Odpowiedź brzmi tak. Możliwe jest użycie VPN z dowolnym medium transmisji, które może przenosić pakiety IP, a obejmuje to między innymi Ethernet, Wi-Fi, modemy dial-up i inne media.

W przypadku sieci VPN potrzebna jest możliwość wysyłania pakietów IP do bramy VPN (miejsce docelowe) oraz możliwość poinformowania systemu operacyjnego o przekierowaniu przez nią wszystkich pakietów IP, które mają być chronione przez samą sieć VPN.

Dodatkowo, jeśli twoja sieć VPN jest zainstalowana na routerze, możesz połączyć się przez Ethernet. Po podłączeniu komputera lub serwera do Internetu za pośrednictwem połączenia przewodowego lub bezprzewodowego możesz połączyć się z serwerem VPN za pomocą klienta VPN.

Niektóre sieci VPN pozwalają nawet łączyć się przez kilka innych opcji, więc zależy to od samego usługodawcy. VPN ustanawia bezpieczne szyfrowane połączenie przez tunelowanie ruchu przez wybrany serwer, więc w ten sposób VPN ukrywa twoje IP. Możesz jednak użyć go do zwiększenia prywatności i bezpieczeństwa w Internecie. Większość ludzi pobiera sieci VPN na urządzenia, ale można je skonfigurować na routerze.

Zalety podłączenia VPN do routera przez Ethernet obejmują łatwiejsze połączenia VPN, zmniejszoną potrzebę łączenia lub ponownego łączenia, i działa na każdym urządzeniu. Minusem jest to, że możesz potrzebować nowego routera, zmniejsza prędkość i może ograniczać dostęp do lokalnych treści.

Oto najlepsza sieć VPN dla Ethernetu, której możesz użyć w 2019 roku.

Najlepsze rozwiązania VPN dla połączeń internetowych Ethernet

1

CyberGhost VPN (zalecane)

kryptowaluta VPN

Ta sieć VPN zapewnia dostęp do ponad 1250 serwerów na całym świecie i oferuje najwyższe możliwe prędkości, nieograniczoną przepustowość i ruch, a także automatyczny przełącznik zabijania.

Inne ważne funkcje to ochrona przed wyciekiem DNS i IP, ścisłe zasady braku dzienników, 256-bitowe szyfrowanie AES, protokoły OpenVPN / L2TP-IPsec / PPTP, a także jednoczesne połączenia na maksymalnie 5 urządzeniach w jednym połączeniu.

W przypadku sieci Ethernet ta sieć VPN umożliwia korzystanie z szyfrowanego połączenia z Internetem z różnymi urządzeniami w sieci lokalnej za pośrednictwem funkcji Udostępniania połączenia internetowego (ICS). W ten sposób komputer hosta działa jako wspólny komponent, ustanawiając połączenie VPN z jednej strony i komunikując się z oddzielną siecią lokalną z drugiej.

Po aktywacji ICS zamienia komputer w router, umożliwiając innym urządzeniom prawidłowe i bezpieczne połączenie z Internetem. Możesz skonfigurować to ustawienie na swoim komputerze po pobraniu CyberGhost VPN i zainstalowaniu go, najpierw dokonując ustawień na komputerze hosta, a następnie konfigurując urządzenie.

 • Pobierz teraz CyberGhost VPN (oferta rabatowa 77%)

— POWIĄZANE: POPRAWKA: Gdy VPN się łączy, Internet jest rozłączony

2)

NordVPN (sugerowany)

NordVPM

Dzięki tej sieci VPN masz dostęp do ogromnej sieci 4219 serwerów w 62 różnych krajach, a także możesz używać jej z Ethernetem. Jest to intuicyjna i łatwa w użyciu sieć VPN, dostępna w najpopularniejszych systemach operacyjnych, w tym Windows, i można połączyć do 6 wielu urządzeń jednocześnie za pomocą jednego konta.

Jeśli chcesz uzyskać dedykowany adres IP, możesz to zrobić za pomocą NordVPN. Inne funkcje obejmują automatyczny przełącznik zabijania, ochronę przed wyciekami DNS, ścisłą politykę braku dzienników, ochronę adresów IP, Cebula przez VPN dla maksymalnego bezpieczeństwa online, szyfrowanie wojskowe, podwójne VPN do szyfrowania ruchu dwukrotnie dla dodatkowej warstwy prywatności, CyberSec dla ochrony od natrętnych reklam i złośliwego oprogramowania oraz rozszerzeń proxy przeglądarki.

Twoje urządzenia mogą nie mieć portów Ethernet i mogą nie wymagać korzystania z Wi-Fi, ale niekoniecznie chroni Cię przed szpiegami internetowymi, takimi jak hakerzy, agencje rządowe lub sprzedawcy online. Dlatego korzystanie z NordVPN jest świetne, dzięki imponującej sieci serwerów, blokowaniu reklam i interfejsowi.

 • Pobierz NordVPN z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: 6 najlepszych VPN dla Diablo 3, 2, aby cieszyć się płynnymi sesjami gry

3)

Surfshark

logo surfsharkSurfshark ma świetną usługę VPN z dostępem do ponad 800 serwerów, które znajdują się w ponad 50 krajach. Połączenie z siecią Ethernet odbywa się bezproblemowo przy maksymalnej ochronie Twoich danych osobowych. Ten dostawca VPN ma wiele funkcji i pozwoli ci łatwo połączyć się z tą siecią prywatnie.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w Surfshark. VPN wykorzystuje silne 256-bitowe szyfrowanie AES, co zapewni ci bezpieczny sposób interakcji z Internetem. Twoje dane są prywatne i bezpieczne, a VPN maskuje twój adres IP.

Jeśli jesteś fanem usług przesyłania strumieniowego, spodoba ci się fakt, że możesz połączyć się z 14 bibliotekami Netflix za pomocą tej sieci VPN.

Ta VPN oferuje wsparcie, jeśli pobierasz torrenty. Nie rejestruje ani nie rejestruje żadnej Twojej aktywności, a także obsługuje wiele platform. Możesz również korzystać z usługi z nieograniczoną liczbą urządzeń, ponieważ plany cenowe są ekonomiczne.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi i będziesz otrzymywać miesięczne opłaty, będzie to 11,95 USD miesięcznie lub 143,40 USD rocznie. Roczna subskrypcja za 71,88 USD i tylko 47,76 USD, jeśli wybierzesz plan dwuletni.

 • Pobierz teraz Surfshark VPN

4

Express VPN

ExpressVPN

Ta sieć VPN jest wyposażona we wszystkie wspaniałe funkcje do ochrony i zabezpieczenia Twojej prywatności podczas przeglądania Internetu lub korzystania z Internetu. Z ExpressVPN, masz dostęp do ponad 148 lokalizacji serwerów w 94 krajach na całym świecie dzięki nieograniczonej liczbie przełączników serwerów. Dostajesz również podzielone tunelowanie, 256-bitowe szyfrowanie AES, brak zasad dziennika dotyczących danych lub zapytań DNS lub cokolwiek, co może być użyte do identyfikacji.

Inne funkcje obejmują aplikacje dla systemu Windows i innych systemów operacyjnych, czat na żywo i komunikację e-mail 24/7, połączenie do 3 urządzeń jednocześnie, zmianę adresu IP i lokalizacji, najlepsze protokoły VPN dla Twojej sieci oraz porady dotyczące bezpieczeństwa plus wiadomości o prywatności w Internecie, aby Cię informować.

Aby korzystać z tej sieci VPN dla sieci Ethernet, potrzebujesz aktywnego konta ExpressVPN, komputera z systemem Windows podłączonego do Internetu za pośrednictwem Wi-Fi lub kabla przewodowego (Ethernet) oraz urządzeń, dla których chcesz udostępniać sieć VPN przy włączonym WiFi.

Zaletą tej konfiguracji jest to, że nie ma ograniczenia liczby urządzeń, które można jednocześnie podłączyć do routera, co oznacza więcej zaoszczędzonego czasu i większą ochronę urządzeń.

    — Pobierz teraz ExpressVPN

— POWIĄZANE: 6 najlepszych VPN dla Vivaldi dla dodatkowej prywatności przeglądania i bezpieczeństwa

5

PureVPN

Ta sieć VPN dla sieci Ethernet ma ponad 750 serwerów w ponad 140 krajach i 180 lokalizacjach na całym świecie. Wśród jego podstawowych funkcji znajdują się łatwe w obsłudze aplikacje, wszystko za jednym kliknięciem, dostęp do każdego serwera, niezależnie od wybranego pakietu pakietów, nieograniczona przepustowość, podzielone tunelowanie, pięć logowania wielokrotnego i 24-godzinna obsługa czatu na żywo.

Jeśli chodzi o prywatność w Internecie, PureVPN zapewnia usługę obsługującą P2P z dedykowanymi i wysoce zoptymalizowanymi serwerami dla P2P, dedykowanymi serwerami przesyłania strumieniowego, ochroną P2P, ultraszybką prędkością z prędkością połączenia 1 Gbit oraz nieograniczonym przełączaniem serwerów w celu anonimizacji, dzięki czemu Twój dostawca usług internetowych wygrał ” t dławić prędkość Internetu.

Pod względem bezpieczeństwa PureVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie w celu ochrony danych, dodatek bezpieczeństwa klasy korporacyjnej do ochrony urządzeń i danych, przełącznik „zabicia”, dedykowany adres IP, ochronę DDoS, zapora NAT, ochrona przed wyciekiem DNS, blokowanie reklam i wiele protokoły bezpieczeństwa.

Aby podłączyć Ethernet, upewnij się, że masz działające połączenie internetowe, urządzenie obsługiwane przez system Windows i połączenie Premium PureVPN, a następnie ustaw opcję Udostępnianie połączenia internetowego w systemie Windows, aby się połączyć.

    — Pobierz teraz PureVPN

 • 6

  IPVanish VPN

  Ta VPN dla Ethernetu jest jedną z najlepszych i najlepszych usług VPN na najwyższym poziomie na świecie. Oferuje najlepsze prędkości, najbezpieczniejsze połączenia w sieci obejmującej ponad 40 000 adresów IP na ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach, dzięki czemu możesz anonimowo surfować i uzyskiwać nieograniczony dostęp do Internetu na całym świecie.

  Podobnie jak inne sieci VPN wspomniane tutaj, możesz używać tej sieci VPN z Ethernetem, wszystko czego potrzebujesz to działające połączenie internetowe, zapasowe połączenie Ethernet, urządzenie obsługiwane przez Windows, bezpieczne połączenie IPVanish i kabel Ethernet z przeplotem.

  Inne funkcje oferowane przez VPN obejmują nieograniczoną przepustowość, 256-bitowe szyfrowanie AES, zerowe dzienniki ruchu, dostęp do ocenzurowanych aplikacji i stron internetowych, protokoły OpenVPN / PPTP / L2TP lub IP-sec, nieograniczone przełączanie serwerów i pięć jednoczesnych połączeń na wielu urządzeniach.

      — Pobierz teraz IPVanish

  7

  Hotspot Shield

  hotspot shield VPN Ethernet

  Inną świetną VPN, którą warto rozważyć, jest Hotspot Shield. To oprogramowanie VPN jest niezwykle proste w użyciu, a dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika możesz chronić swoją prywatność za pomocą jednego kliknięcia. Mówiąc o ochronie, Hotspot Shield oferuje ponad 2500 serwerów w 25 różnych krajach.

  Dzięki szerokiej gamie dostępnych serwerów możesz łatwo ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne i przeglądać żądane treści. Jeśli obawiasz się o swoją prywatność, Hotspot Shield ma również funkcję automatycznego przełączania zabójstw, która przerywa twoje połączenie i chroni twój adres IP na wypadek nieoczekiwanego zamknięcia połączenia VPN.

  Aby zabezpieczyć twoje dane, Hotspot Shield używa szyfrowania klasy wojskowej, a Twój adres IP i dziennik przeglądania nie są przechowywane przez Hotspot Shield, więc Twoja aktywność online pozostanie ukryta przed wszystkimi.

  Kolejną funkcją, która odróżnia tę VPN od konkurentów, jest technologia Catapult Hydra VPN. Dzięki tej funkcji Twoje połączenie zostanie zoptymalizowane pod kątem większej i lepszej wydajności. Jeśli chodzi o liczbę obsługiwanych urządzeń, Hotspot Shield może współpracować z maksymalnie 5 urządzeniami jednocześnie na jednym koncie. Oczywiście dostępna jest kompatybilność między platformami, dzięki czemu możesz używać tego narzędzia VPN również na komputerze Mac, iOS lub urządzeniu z Androidem.

  Hotspot Shield oferuje solidną wydajność, a dzięki szerokiej gamie serwerów do wyboru, bez zasad rejestrowania i możliwości korzystania z wielu urządzeń na jednym koncie, Hotspot Shield może być idealną siecią VPN dla Ciebie.

  Przegląd:

  • Prosty w użyciu
  • Ponad 2500 serwerów w 25 różnych krajach
  • Brak zasad dziennika
  • Nieograniczona przepustowość
  • Szyfrowany ruch
  • Dostępność między platformami
  • Możliwość użycia do 5 urządzeń na jednym koncie

      — Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

  Chcielibyśmy usłyszeć Twoje wrażenia z korzystania z VPN dla Ethernetu lub jeśli korzystałeś z któregokolwiek z wymienionych tutaj z Ethernetem. Podziel się z nami, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji