7 najlepszych programów do tworzenia kodu QR na PC [Fresh List]

Kod QR (Quick Response) zawiera dane w dwóch wymiarach i składa się z pikseli zamiast pasków widocznych na kodach kreskowych.

Po raz pierwszy został wymyślony przez przemysł motoryzacyjny jako kod kreskowy do bezpiecznego i łatwego identyfikowania komponentów, ale pierwotnie były one przeznaczone do zastosowań przemysłowych, ponieważ były łatwiejsze do wydrukowania i pozostały czytelne, nawet jeśli są brudne lub częściowo zniszczone.

Kod QR jest łatwo przechwytywany przez urządzenia do przetwarzania obrazu, w tym aparat fotograficzny lub smartfon, a następnie przetwarzany cyfrowo w celu odczytania treści.

Ta łatwość obsługi i doskonała korekcja błędów oraz duża pojemność pamięci doprowadziły do ​​popularności i wzrostu wykorzystania kodów QR.

Dzisiejsze telefony komórkowe i smartfony mogą uruchamiać oprogramowanie do odczytu kodów QR, ponieważ mają aplikacje aparatu, ale jeszcze lepsza jest możliwość tworzenia własnego kodu QR przy użyciu najlepszych Oprogramowanie generatora kodów QR.

Kody są dostępne w postaci dynamicznej, edytowalnej i zalecanej do użytku w dzisiejszym świecie online, lub statycznej, której nie można zmienić po ustawieniu.

Za pomocą tego kodu możesz przekierowywać użytkowników na swoją stronę internetową, stronę mobilną, wizytówkę vCard, pobieranie plików, mapę Google, strony społecznościowe, PayPal, a nawet sklep z aplikacjami.

W tym artykule opisano najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodów QR, z których można dziś korzystać.

Pamiętaj, aby sprawdzić między innymi takie funkcje, jak śledzenie operacji skanowania, analizy, generowanie kodów dynamicznych, eksportowanie formatów wektorowych, korekcję błędów, bez reklam i nieograniczone skanowanie.

Dowiedz się wszystkiego o kodach QR z naszego przydatnego artykułu!

Oprogramowanie generatora kodów QR do użycia w systemie Windows 10

1

Visualead

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodu qr

Jest to prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodów QR, jeśli spojrzysz na to, co ma do zaoferowania.

Z Visualead, możesz tworzyć markowe, kreatywne i skuteczne kody QR, które zapewniają o 50-400 procent więcej skanów, treści zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych oraz dwa razy więcej potencjalnych klientów i kontaktów społecznościowych.

Zapewnia wszystkie potrzeby związane z tworzeniem kodu QR w jednym miejscu, z funkcjami takimi jak wizualne kody QR, za pomocą których można użyć dowolnego obrazu do tworzenia pięknych i angażujących kodów, edytowalnych kodów, jeśli chcesz zmienić to, co robi po wydrukowaniu, oraz QR kody do dowolnego celu, takie jak przekierowania na URL, vCard, Facebook, kupon lub kody tekstowe i tak dalej.

Możesz także tworzyć i publikować mobilne strony docelowe w niecałą minutę, śledzić liczbę skanów, które otrzymuje Twój kod, a tym samym lepiej poznać odbiorców, a także zarządzać kodami we własnym pulpicie nawigacyjnym.

Pobierz generator kodu QR Visualead

2)

Kod QR dla Monkey

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodu qr

Jest to darmowy generator kodów QR i jeden z najpopularniejszych wśród milionów ludzi, którzy już utworzyli kody za pomocą tego narzędzia.

Jego funkcje obejmują nieskończoną żywotność z nieograniczoną liczbą skanów, kody QR o wysokiej rozdzielczości, potężne wzornictwo, kody QR z logo, niestandardowe wzornictwo i kolory, formaty wektorowe kodów QR (SVG), i jest bezpłatny do użytku w ustawieniach komercyjnych.

Wszystkie generowane kody są w 100% darmowe, więc możesz używać go do wszystkiego, co chcesz, w tym do celów biznesowych.

Uzyskaj kod QR dla Monkey

Szukasz najlepszego oprogramowania do skanowania kodów kreskowych dla systemu Windows 10? Oto najlepsze opcje.

3)

Generator kodów QR

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodu qr

To oprogramowanie do generowania kodów QR jest poparte wieloletnim doświadczeniem w zakresie kodów QR z ponad 20 000 klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, więc możesz zaufać, że poprawi to skuteczność kampanii z kodem QR przy maksymalnej liczbie uzyskanych skanów.

Jest również wyposażony w bezpłatną wersję, dzięki czemu możesz generować różne typy kodów, w tym vCard, e-mail kod QR, tekstowy kod QR i wiele więcej.

Funkcje premium przy korzystaniu z wersji płatnej zapewniają jeszcze więcej funkcji i narzędzi, takich jak wybór większej liczby funkcji kodu QR, takich jak wyświetlanie plików PDF do kodowania wielu adresów URL w jednym kodzie, zmiana projektów kodów, tworzenie dynamicznych kodów z elastyczną treścią, śledzenie skanów i wyświetlanie analiz za pomocą raporty, pobieraj pliki w wysokiej rozdzielczości oraz wsparcie techniczne przez e-mail lub telefon.

Inne dodatki obejmują konfigurowalne krótkie adresy URL i przewodniki, a także opcje białej etykiety dobre dla agencji.

Możesz wybierać spośród różnych funkcji kodu, takich jak wyświetlanie przycisku Facebooka lub kodowanie cenników w formacie PDF.

Będą one ekscytować i zaskakiwać klientów oraz zmuszać ich do coraz częstszego skanowania kodów.

Co więcej, możesz dostosować kody w kolorach i kształtach lub wstawić swoje logo za pomocą gotowych szablonów.

Jeszcze jedna rzecz dzięki temu najlepszemu oprogramowaniu do tworzenia kodu QR: masz elastyczną opcję udostępniania kont dla zespołów, dzięki czemu możesz zaprosić innych pracowników do współużytkowania konta, dodać kilku użytkowników jako administratorów lub po prostu z uprawnieniami do przeglądania, aby usprawnić kampanie i ułatwić współpraca.

Uzyskaj QR-Code-Generator.com

4

QFuse

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodu QR

Jeśli chcesz dać użytkownikom dobry powód do skanowania i stukania, Qfuse to najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodów QR, które przyciągają, angażują i przekształcają.

Za pomocą tego narzędzia możesz łączyć kody dynamiczne i tagi NFC z treściami dostosowanymi do urządzeń mobilnych, uzyskiwać zaawansowane analizy i raporty, aby śledzić swój sukces, wszystko bez umiejętności programowania.

Możesz także analizować skany, śledzić aktywność użytkowników, pobierać pełne raporty i skanować według lokalizacji geograficznej lub czasu i typu urządzenia, a następnie uzyskiwać raporty i dane dotyczące zaangażowania dla swoich witryn.

Możesz także zintegrować aplikacje innych firm, takie jak Salesforce, Google Analytics i Constant Contact.

Qfuse zapewnia satysfakcję z umieszczania kodów QR na dowolnych elementach, w tym reklamach, broszurach, plakatach, listach, wizytówkach, a nawet wyświetlaczach telewizyjnych, a dzięki wysokiej jakości kodom, które skanują niezawodnie i nadają się nawet do profesjonalnej publikacji.

Inne funkcje obejmują udostępnianie w mediach społecznościowych, kontakty, które są w zasięgu ręki, pobieranie kart vCard za pomocą jednego kliknięcia, używanie filmów i zdjęć na stronach mobilnych, mapowanie i GPS do wskazywania fizycznych lokalizacji, a nawet informowanie klientów o specjalnych ofertach i kuponach.

Pobierz generator kodu QR Qfuse

Wypróbuj te wspaniałe wieloplatformowe edytory kodów z naszej nowej listy!

5

Scanova

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodu qr

Z Oprogramowanie Scanova QR Code, możesz lepiej angażować klientów, uzyskiwać natychmiastowy ruch online z mediów drukowanych, które można aktywować i śledzić, a także prowadzić kompleksowe kampanie z kodem QR, które możesz tworzyć, projektować, zarządzać i śledzić w kilka minut.

Niektóre z zalet tego najlepszego oprogramowania do tworzenia ofert kodów QR obejmują generowanie potencjalnych klientów, atrakcyjne wizualnie kody w celu przyciągnięcia większej liczby skanów, 23 rodzaje kodów QR, możliwość przeglądania liczby skanów według daty, lokalizacji i typu urządzenia, a także kody dynamiczne, które oznacza, że ​​możesz edytować zawartość w dowolnym momencie.

Posiada również gotowe strony docelowe, których można używać do kampanii, eksport wektorowy w formatach wysokiej rozdzielczości do drukowania i edycji, a także funkcje korporacyjne, takie jak zarządzanie kampanią, generowanie zbiorcze, dostęp dla wielu użytkowników i białe etykiety.

Możesz także użyć interfejsu API do zintegrowania generowania kodu QR we własnym systemie informacyjnym lub aplikacji mobilnej.

Pobierz generator kodu QR Scanova

6

Unitag QR

najlepsze oprogramowanie do tworzenia kodu qr

Jest to kolejny dobry generator kodów QR, który spodoba ci się, ponieważ jest łatwy w użyciu i zapewnia bezpłatne natychmiastowe pobieranie, a także ważność dożywotniego użytkowania.

Unitag pozwala projektować, zarządzać i śledzić nieodparte kody QR z niestandardowymi kolorami i logo, dzięki czemu wszystkie Twoje kampanie będą interaktywne i łatwo widoczne z urządzeń mobilnych, społecznościowych i lokalnych.

Jest to proste i niedrogie oprogramowanie do tworzenia inteligentnych kodów dla wszystkich Twoich potrzeb z dynamicznie ukierunkowaną treścią. Możesz dostosować projekt i adresy URL, a także uzyskać kody HD w zbiorczym tworzeniu.

Oprogramowanie zapewnia natychmiastową informację zwrotną w celu mądrzejszego podejmowania decyzji, gdy docierasz do docelowych odbiorców w podróży, zbierając cenne informacje na temat wszystkich swoich projektów, budując ankiety mobilne w kilka minut i ciesz się bogatymi funkcjami, takimi jak integracja społeczna, geolokalizacja, jedno- kliknij połączenie i formularze.

Jest intuicyjny, natychmiastowy, a treść jest dynamiczna i umożliwia śledzenie, dzięki czemu można uzyskać analizy, a także zarządzać aplikacjami i aktualizować je w czasie rzeczywistym, a także łatwo śledzić i optymalizować kampanie, jednocześnie mierząc ROI.

Pobierz generator kodu QR Unitag

Za pomocą tych narzędzi błyskawicznie twórz kody kreskowe!

7

Kod QR dla Windows 10

Aplikacja Windows 10 z kodem QR

Możesz także pobrać aplikację QR Code dla systemu Windows 10 i wygenerować własne kody QR. Wszystko, co musisz zrobić, to uderzyć w menu hamburgerów i voila, Twój kod QR został wygenerowany.

Ponadto możesz także użyć tej aplikacji do odczytu kodów QR w ciągu kilku sekund.

Aplikacja przechowuje również historię kodów QR. Jeśli więc kiedykolwiek chcesz sprawdzić, jakich kodów QR użyłeś, kliknij przycisk menu i przejdź do Historii.

Dostępna jest również obsługa Cortany. Wystarczy, że powiesz „Skanowanie / odczyt QR”, a wirtualny asystent Microsoft automatycznie odczyta kod.

Pobierz kod QR dla systemu Windows 10

Gotowy do stworzenia własnego kodu QR w 2018 roku? Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w tworzeniu kodów QR, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji