7 najlepszych antywirusów bezpieczeństwa w wersji próbnej na 2019 rok |

Dzisiejszy połączony świat wymaga wyższego poziomu bezpieczeństwa urządzeń i punktów końcowych, dlatego gwałtownie rośnie oprogramowanie antywirusowe, które jest lepsze, bardziej wyrafinowane i silniejsze niż ich poprzednicy.

Jedną z rzeczy, które nigdy nie mogą odejść, jest antywirus w wersji próbnej, ponieważ większość klientów chce przeprowadzić test, zanim będą mogli podjąć decyzję o zakupie płatnej wersji do użytku domowego lub służbowego.

Wersje próbne mogą, ale nie muszą mieć pełnych funkcji jako wersja płatna, ale możesz mieć pewność, że przeprowadzą podstawowe rutynowe kontrole i środki bezpieczeństwa, których potrzebujesz, aż do ich wygaśnięcia.

Różnica polega na tym, że wersje płatne zapewniają pełny dostęp do wszystkich funkcji produktu oraz wsparcie techniczne podczas wykonywania ochrony w tle i na żądanie podczas pracy komputera — wersja próbna nie daje tego, przynajmniej po wygaśnięciu — nie będzie aktualizuj pliki definicji wirusów, abyś był narażony na zagrożenia po ich wygaśnięciu.

Oto najlepszy antywirus bezpieczeństwa najwyższego poziomu z wersją próbną, którą możesz uzyskać w 2019 roku:

 • Bullguard
 • Bitdefender
 • Emsisoft Anti-Malware
 • Panda Security
 • Avast
 • Kaspersky
 • Webroot
 • F-Secure

Antywirus w wersji próbnej na komputery z systemem Windows

1

BullGuard (zalecane)

program antywirusowy w wersji próbnej

Program antywirusowy BullGuard występuje w czterech opcjach, w tym:

 • BullGuard Premium Protection, pełna funkcji ochrona podłączonej rodziny. Jest to kombinezon bezpieczeństwa premium z unikalnym skanerem sieci domowej.
 • Bezpieczeństwo internetowe BullGuard, z silniejszą wielowarstwową ochroną, która chroni rodzinę i urządzenia przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania.
 • BullGuard Antivirus z warstwową ochroną, która zatrzymuje wszystkie złośliwe oprogramowanie i nowe zagrożenia.
 • Bezpieczeństwo mobilne BullGuard co jest całkowicie BEZPŁATNE, zapewniając solidne bezpieczeństwo telefonów i tabletów przed wszelkim złośliwym oprogramowaniem.

    — Pobierz teraz Bullguard

2)

Bitdefender

program antywirusowy w wersji próbnej

Ten program antywirusowy z wersją próbną ma 30-dniowy okres próbny na każde oprogramowanie.

Możesz wybrać opcję Bitdefender Total Security, co w pełni chroni komputer z systemem Windows i inne urządzenia przed ingerencją w prywatność, oprogramowaniem ransomware i wszystkimi innymi zagrożeniami z jednego konta.

Okres próbny wynosi 30 dni, a pełną wersję próbną otrzymasz natychmiast po pobraniu.

Pakiet rodzinny Bitdefender 2019 dba o bezpieczeństwo całej rodziny dzięki pełnej ochronie wszystkich urządzeń, a także ochronie przed zagrożeniami elektronicznymi, zaawansowanej kontroli rodzicielskiej, lepszej prywatności z ochroną kamery internetowej, a także możesz robić zakupy w Internecie lub w banku bez obaw.

Bitdefender Internet Security 2019 to pełny pakiet zabezpieczeń internetowych dla komputerów z systemem Windows, w tym między innymi ochrona przed zagrożeniami internetowymi, wykrywanie zagrożeń cybernetycznych i wielowarstwowa ochrona przed oprogramowaniem ransomware.

Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, łatwy w użyciu, lekki w zasoby i oferuje zoptymalizowaną wydajność w celu zwiększenia prędkości i żywotności baterii, a także zapewnia zaawansowaną automatyczną ochronę.

Jeśli korzystasz z XP lub Vista, Bitdefender zapewnia ochronę bez wpływu na wydajność systemu, blokując wszystkie zagrożenia, a także ma doradcę rodzicielskiego i dwukierunkową zaporę ogniową, aby zapobiec naruszeniom urządzenia.

    — Pobierz wersje próbne Bitdefender

    — Kup Bitdefender teraz z oficjalnej strony (ekskluzywna oferta 50%)

 • Przeczytaj także: Jak pobrać i zainstalować Bitdefender 2019 na komputerze z systemem Windows

3)

Emsisoft Anti-Malware (sugerowane)

emsisoft bezpłatna wersja próbna oprogramowania anty-malwareEmsisoft Anti-Malware jest obecnie jednym z najbardziej zalecanych narzędzi bezpieczeństwa. To oprogramowanie antymalware jest przeznaczone do pracy na wszystkich typach komputerów stacjonarnych i laptopów (nawet tych o niskiej specyfikacji) i obsługuje platformy x32-bit i x64-bit.

Przechodząc od razu do pytania, Emsisoft Anti-Malware ma 30-dniową wersję próbną, której możesz użyć, aby rozważyć zakup tego doskonałego narzędzia.

Chroni Twój komputer, jak wszystkie inne narzędzia antymalware, ale ma w sobie kilka dodatkowych rzeczy. Przede wszystkim masz funkcję blokowania zachowań, która chroni Cię przed jeszcze nieznanymi podpisami i zapewnia bezpieczeństwo, nawet jeśli atak nie wyszedł z Internetu.

Kolejną godną uwagi cechą jest 4-warstwowa ochrona w czasie rzeczywistym. Narzędzie udostępnia również poprzednie dzienniki, dzięki czemu można monitorować wszystkie działania, które miały miejsce na komputerze lub laptopie. Uruchomienie skanowania nie trwa dłużej niż kilka minut.

Emsisoft Anti-Malware to budżetowa wersja zapewniająca pełną ochronę i zalecamy ją wszystkim użytkownikom.

 • Pobierz teraz Emsisoft Anti-Malware z oficjalnej strony

4

Panda (sugerowana)

program antywirusowy w wersji próbnej

Panda Antivirus w wersji próbnej oferuje bezpłatną miesięczną wersję próbną, z ochroną w trzech opcjach: podstawowa, zaawansowana i pełna.

Podstawowa opcja chroni urządzenia przed wirusami i innymi zagrożeniami, a ponadto możesz bezpiecznie przeglądać sieć.

Zaawansowana ochrona zapewnia to, co oferuje Basic, ale umożliwia także pobieranie i udostępnianie plików bez przykrych niespodzianek na nieograniczonej liczbie urządzeń.

Kompleksowa ochrona łączy ochronę podstawową i zaawansowaną, ale także optymalizuje i optymalnie wykorzystuje urządzenia, pozwala robić zakupy i płacić online bez ryzyka, chroniąc dzieci przed niebezpiecznymi witrynami.

    — Pobierz wersję próbną Panda

  Kup teraz Panda Internet Security (zdobądź 50% na wszystkie plany)

 • Przeczytaj także: 8 najlepszych programów antywirusowych z szyfrowaniem, aby zabezpieczyć dane w 2019 roku

5

Avast

program antywirusowy w wersji próbnej

Avast ma darmową edycję, ale możesz także uzyskać 30-dniowe bezpłatne wersje próbne następujących produktów:

 • Avast Internet Security, zapewniającą kompleksową ochronę za pomocą SafeZone, aby uniemożliwić hakerom korzystanie z zapory ogniowej
 • Avast Premier w celu ochrony danych i prywatności
 • Avast Pro Antivirus, który jest w pełni funkcjonalnym, ale cichym antywirusem, który uruchamia podejrzane programy lub pliki w wirtualnym środowisku Sandbox bez szkody dla twojego komputera
 • Avast SecureLine VPN aby chronić dane, dane logowania i komunikację przed kradzieżą w niezabezpieczonych sieciach Wi-Fi
 • Avast Business Solutions które są oparte na chmurze lub lokalnie, z niezawodnymi alertami i raportami, do zarządzania i ochrony urządzeń oraz ochrony punktów końcowych za pomocą zdalnego zarządzania, podczas gdy ty koncentrujesz się na prowadzeniu firmy. Endpoint Protection Plus jest dostarczany z zaporą ogniową i antyspamem dla maksymalnego bezpieczeństwa sieci i ochrony punktu końcowego.

Pobierz wersję próbną Avast

6

Kaspersky

program antywirusowy w wersji próbnej

Kaspersky zapewnia bezpłatny 30-dniowy okres próbny, dzięki czemu możesz odkryć, jak inteligentnie chroni wszystko na komputerze.

Ochrona obejmuje ochronę przed wirusami i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania bez spowalniania, a także kontrolę online z uproszczonymi zabezpieczeniami, ochronę przed hakerami i atakującymi, a także pomaga zachować prywatność i zwiększa bezpieczeństwo podczas zakupów online lub w banku.

Istnieją trzy opcje do wyboru z tego programu antywirusowego w wersji próbnej: Kaspersky Total Security do ochrony rodziny i urządzeń, Kaspersky Antivirus, i Ochrona Sieciowa Kaspersky.

Pobierz wersję próbną Kaspersky

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów antywirusowych dostosowanych do ochrony twojego komputera

7

Webroot

program antywirusowy w wersji próbnej

Ten program antywirusowy z wersją próbną oferuje 14-dniową bezpłatną wersję próbną, która jest pobierana w kilka sekund i nie zakłóca obecnego oprogramowania zabezpieczającego.

Webroot SecureAnywhere Antivirus chroni przed zagrożeniami, gdy tylko się pojawią, nie ma niekończących się wyskakujących okienek i alertów, zabezpiecza do 3 komputerów, chroniąc jednocześnie przed kradzieżą tożsamości, oraz nie wymaga czasochłonnych aktualizacji ani powolnego skanowania.

Ukończono Webroot SecureAnywhere Internet Security posiada wszystkie funkcje bezpieczeństwa w Internecie, w tym eliminację śladów aktywności online, 25 GB bezpiecznej pamięci online, ochronę przed pojawiającymi się zagrożeniami, brak niekończących się okien wyskakujących lub alertów, a także zabezpiecza do 5 komputerów osobistych, smartfonów i tabletów.

Pobierz wersję próbną Webroot

8

F-Secure

program antywirusowy w wersji próbnej

Jest to jeden z najsilniejszych i najlepszych programów antywirusowych z wersjami próbnymi na rynku.

Chroni przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, zapewniając szybkie i wydajne zabezpieczenia, które nie spowalniają komputera. Zyskujesz również bezpieczne surfowanie po Internecie z ochroną przeglądarki i ochronę rodziny z kontrolą rodzicielską, aby chronić dzieci w Internecie.

F-Secure Internet Security jest dostarczany z 30-dniową bezpłatną wersją próbną, ale musisz przesłać formularz, aby go pobrać. Nie musisz jednak podawać danych karty kredytowej ani danych bankowych. Jest to najlepsza ochrona do surfowania, bankowości i zakupów online, bezproblemowa, z automatyczną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem, hakerami i kradzieżą tożsamości.

F-Secure antywirus zawiera również bezpłatną 30-dniową wersję próbną, chroniąc komputer przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, z automatycznymi aktualizacjami zabezpieczeń, dzięki czemu możesz bezpiecznie używać komputera bez spowalniania.

Pobierz wersję próbną F-Secure

Gotowy do wypróbowania jednego z tych programów antywirusowych w wersji testowej? Udostępnij swój ulubiony typ w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji