7+ najlepszy program antywirusowy z narzędziami do usuwania adware, aby pozbyć się wyskakujących okienek reklam

Adware (oprogramowanie wspierające reklamę) to rodzaj oprogramowania, które wyświetla Ci reklamy lub wyskakujące okienka, których nie chcesz.

Alternatywnie, adware może być także bezpłatnym oprogramowaniem, które zawiera reklamy wyskakujące na pasku narzędzi lub w przeglądarce podczas korzystania z komputera.

Takie oprogramowanie może być denerwujące i frustrujące, ale niektóre z nich mają złośliwe zamiary — kradzieży danych osobowych, oprócz śledzenia witryn odwiedzanych online i rejestrowania naciśnięć klawiszy.

Oprogramowanie reklamowe zazwyczaj pochodzi z różnych źródeł, takich jak darmowe oprogramowanie, dodatek do przeglądarki lub dziura w zabezpieczeniach w systemie operacyjnym komputera. Jak wspomniano wcześniej, manifestuje się jako wyskakujące okienka na pulpicie lub podczas przeglądania Internetu.

Aby usunąć oprogramowanie reklamowe, musisz najpierw wykonać kopię zapasową plików, a następnie uzyskać najlepszy program antywirusowy z funkcją usuwania oprogramowania reklamowego lub narzędziem, które będzie skanować, wykrywać i / lub usuwać oprogramowanie reklamowe czające się w systemie komputera.

Najlepszy program antywirusowy z narzędziem do usuwania adware

1

Bitdefender (zalecany)

program antywirusowy z usunięciem adware

Bitdefender to program antywirusowy z narzędziem do usuwania adware na PC, który uwalnia komputer od irytującego adware, złośliwych programów porywających, niechcianych pasków narzędzi i innych dodatków do przeglądarki, które są instalowane bez Twojej zgody.

Wykorzystuje wielokrotnie nagradzaną technologię Bitdefender do skanowania i wykrywania niechcianych aplikacji na komputerze, a następnie daje listę do przejrzenia i wybrania tych, które chcesz usunąć.

 • [Recenzja] Bitdefender Antivirus Plus 2019: Najlepszy niedrogi program antywirusowy dla użytkowników systemu Windows

Jeśli używasz komputera z systemem Windows XP lub nowszymi wersjami lub Internet Explorera 6 lub nowszą wersją, najlepszym rozwiązaniem jest narzędzie do usuwania Bitdefender Adware na PC.

Korzystając z tego narzędzia, masz pewność mniej irytujących aplikacji zainstalowanych na komputerze.

    — Pobierz teraz Bitdefender

 • Przeczytaj także: Bitdefender Box 2 ma być najlepszym urządzeniem antywirusowym IoT

2)

Emsisoft Anti-Malware (sugerowane)

Antywirus Emsisoft z narzędziem do usuwania adware

Emsisoft Anti-Malware to niezawodny program antywirusowy wyposażony w funkcję wykrywania PUP i usuwający irytujące oprogramowanie reklamowe.

Najnowsza wersja została ulepszona przy wykorzystaniu pełnej mocy dwóch głównych technologii antywirusowych i anty-malware. W ten sposób wykrywa więcej i skanuje szybciej dzięki efektywnemu połączeniu dwóch skanerów.

Ochrona przed surfowaniem została niedawno ulepszona do wysokowydajnego rozpoznawania podejrzanych hostów i zapewniającego maksymalne bezpieczeństwo przed najnowszymi złośliwymi witrynami.

Wśród jego ważnych cech wymienić można:

 • File Guard
 • Blokowanie zachowań
 • 4-warstwowa ochrona w czasie rzeczywistym
 • skaner dwusilnikowy
 • funkcje czyszczenia i przywracania
 • Funkcja Windows Firewall Fortify eliminuje wszelkie problemy ze zgodnością i czyni ją najlżejszym programem antywirusowym do wykorzystania pamięci.

Emsisoft Anti-Malware został zaprojektowany do działania płynnie nawet na komputerach stacjonarnych i laptopach o niskiej specyfikacji. Jest wysoce kompatybilny z systemem Windows 10 działającym na platformach x32 i x64. Ponadto jest teraz w naprawdę przyzwoitej cenie, więc koniecznie sprawdź to.

 • Sprawdź teraz Emsisoft Anti-Malware na oficjalnej stronie internetowej

Zaleca się również okresowe skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i PUP za pomocą urządzenia przenośnego Zestaw awaryjny Emsisoft, który skanuje i czyści twój komputer.

3)

BullGuard

program antywirusowy z usunięciem adware

Dzięki pakietowi BullGuard Internet Security ten program antywirusowy z narzędziem do usuwania adware chroni komputer przed irytującymi wyskakującymi reklamami i instalacją niechcianych programów.

Jest również wyposażony w tryb gier Game Booster, który optymalizuje wydajność procesora, jednocześnie blokując wyskakujące okienka i inne irytujące przerwy, aby zapewnić płynniejszą grę bez opóźnień.

Inne funkcje obejmują moduł kontroli rodzicielskiej, który blokuje dostęp do podejrzanych stron internetowych, wprowadza filtry wyszukiwania, ogranicza czas dzieci w Internecie i monitoruje ich aktywność podczas blokowania niektórych aplikacji.

Nowa zapora sieciowa dodała warstwy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i intruzami, jest w pełni zoptymalizowana dla systemu Windows 10, a także śledzi aktualizacje zabezpieczeń i zużywa mniej mocy procesora.

Dostępna jest także funkcja filtrowania aplikacji zapewniająca kompleksową ochronę przed pobieraniem aplikacji, w jej trakcie i po niej.

Narzędzie Vulnerability Scanner zapewnia bezpieczeństwo poprzez blokowanie punktów dostępu, które hakerzy lubią wykorzystywać, automatycznie ostrzegając o brakujących aktualizacjach zabezpieczeń lub połączeniach z niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi. Zapobiega również automatycznemu pobieraniu aplikacji, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie.

— Zdobądź teraz BullGuard

 • Przeczytaj także: BullGuard wprowadza nowy silnik antymalware i domowy skaner Wi-Fi

4

Panda

program antywirusowy z usunięciem adware

Rozwiązanie bezpieczeństwa P anda jest łatwe w użyciu i utrzymaniu, obniża koszty i minimalizuje zużycie zasobów, a także zapewnia gwarantowaną dostępność usług i ciągłe monitorowanie systemu.

Jeśli Twój komputer jest zainfekowany przez adware, Panda oferuje różne rozwiązania w celu ochrony komputera, w tym ochronę przed innymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, hakerzy lub phishing.

Możesz sprawdzić swój komputer za pomocą Panda Active Scan, darmowego skanera online, który szybko wykrywa wszelkie czające się lub potencjalne zagrożenia. Panda wykrywa adware i automatycznie oferuje opcję jego usunięcia.

 • Pobierz teraz Panda

5

Avast

program antywirusowy z usunięciem adware

Avast jest konsekwentnie oceniany przez ekspertów branżowych jako doskonały antywirus z narzędziem do usuwania adware i cieszy się zaufaniem ponad 400 milionów ludzi na całym świecie.

Ma najniższy wpływ na wydajność komputera, zapewniając najlepsze funkcje, takie jak niezniszczalne zabezpieczenia hasłem, ochrona sieci domowej i biznesowej, czyszczenie przeglądarki i wiele więcej — wszystko za darmo!

Jest prosty w użyciu i nie pozostawia nic przypadkowi dzięki potężnemu programowi antywirusowemu, ochronie danych i tożsamości.

Avast jest testowany i zatwierdzany przez najbardziej prestiżowy instytut ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i jest nagradzanym narzędziem bezpieczeństwa antywirusowego, ze 100-procentową certyfikowaną ochroną przed zagrożeniami zero-day.

 • Pobierz teraz Avast

6

Webroot

program antywirusowy z usunięciem adware

Ten program antywirusowy z usunięciem adware zajmuje tylko 20 sekund, aby sprawdzić komputer, co jest 60 razy szybsze niż średni czas skanowania testowanych produktów konkurencji.

Oprócz tej superszybkiej prędkości nie zajmuje dużo miejsca, więc masz dużo miejsca na wszystkie swoje pliki i dokumenty.

Jest to właściwy wybór, ponieważ zdobył więcej nagród niż jakikolwiek inny program antyszpiegujący dzięki zaawansowanej technologii badań nad oprogramowaniem szpiegującym (w tym reklamowym) na świecie, a także wykrywaniu, usuwaniu i blokowaniu wszystkich form złośliwego oprogramowania za jednym razem zmieść swój komputer.

Jego funkcje są łatwe w użyciu, zapewniając maksymalną ochronę, a jeśli nie jesteś zadowolony, otrzymasz bezpłatną, światowej klasy obsługę klienta ze 100-procentową gwarancją.

Zdobądź Webroot

 • Przeczytaj także: Program antywirusowy bez fałszywych alarmów: 5 najlepszych rozwiązań dla systemu Windows 10

7

Kaspersky

program antywirusowy z usunięciem adware

Ten program antywirusowy z usunięciem oprogramowania reklamowego obejmuje program Kaspersky Internet Security.

Oferuje kreatora instalacji, który ukrywa okna reklam i blokuje instalację dodatkowych programów. Jeśli instalujesz kilka legalnych programów jednocześnie, może to również blokować ten proces jako podejrzany.

Aby aktywować narzędzie do usuwania adware, przejdź do okna Ustawienia w Kaspersky, a następnie wybierz Ochrona> Kontrola zmian systemu i zaznacz odpowiednie pola.

 • Pobierz teraz Kaspersky

8

Malwarebytes

program antywirusowy z usunięciem adware

Ten program antywirusowy z usunięciem oprogramowania reklamowego pozbywa się irytujących wyskakujących okienek reklamowych lub oprogramowania reklamowego zainstalowanego bez Twojej zgody i przywraca wydajność komputera.

Jeśli Twój komputer ma oprogramowanie reklamowe, PuPs lub porywacza przeglądarki, Malwarebytes AdwCleaner usuwa te programy, które spowalniają wydajność komputera.

Usuwa adware, niechciane paski narzędzi i dodatki, PuP, porywacze przeglądarki i ma niewielką powierzchnię.

 • Pobierz teraz Malwarebytes

Aby zapobiec reklamom, użyj jednego z tych najlepszych programów antywirusowych z narzędziem do usuwania lub czyszczenia reklam, włącz zaporę w trybie online i upewnij się, że Twoja przeglądarka, system operacyjny i oprogramowanie mają najnowsze aktualizacje oraz definicje zabezpieczeń lub poprawki.

Czy zdecydowałeś się na najlepszy program antywirusowy z usunięciem adware dla twojego komputera? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

POKREWNE ARTYKUŁY DO SPRAWDZENIA TERAZ:

 • Jak usunąć „Yahoo! Powered ”narzędzie w systemie Windows 10
 • Top 6 narzędzi do defragmentacji do usuwania bałaganu na dysku twardym w systemie Windows 10
 • Czy chcesz włączyć Lepkie klucze? Jak pozbyć się tego wyskakującego okienka
Link do głównej publikacji