6 praktycznych narzędzi VPN do zwiększania prędkości Jio w 2019 roku

W tym artykule opisano jedne z najlepszych sieci VPN do zwiększania prędkości Jio, szczególnie podczas korzystania z sieci jako hotspotu na komputerach PC.

Jio, znany również jako Jio Reliance, jest jednym z najwybitniejszych dostawców usług internetowych / sieciowych w Indiach. Kilka lat temu dostawca sieci dokonał kiepskiego wejścia na rynek dzięki swojej „naddźwiękowej” sieci 4G. W tym okresie Jio zdobył ponad 150 milionów subskrybentów.

Jednak z powodu ograniczonej przepustowości Jio i rosnącego popytu dostawca sieci zmniejsza teraz szybkość i łączność swoich subskrybentów, szczególnie tych w sieci 4G, w celu zmodernizowania przepustowości w celu obsługi milionów subskrybentów.

Niemniej jednak możesz łatwo ominąć to ograniczenie, instalując VPN, najlepiej na komputerze. Czytaj dalej, aby uzyskać oświecenie na temat jednej z najlepszych sieci VPN w celu zwiększenia prędkości Jio.

Wirtualna sieć prywatna (VPN) działa skutecznie na ograniczenie dławienia łączności subskrybentów przez Jio Reliance. Trwały host VPN oferuje funkcje maskujące zarówno lokalizację, jak i ruch internetowy. W związku z tym dostawca sieci nie jest w stanie śledzić korzystania z Internetu, co oznacza, że ​​prędkość Internetu będzie nadal działać z optymalną wydajnością.

VPN dla zwiększenia prędkości Jio na PC

1

Cyberghost

cyberghost najlepszy VPN dla zwiększenia prędkości jioCyberghost, podobnie jak większość sieci VPN, działa najlepiej na PC. Jako taki, można go wykorzystać do poprawy prędkości sieci Jio, która jest podłączona do komputera za pośrednictwem hotspotu (z urządzenia mobilnego). W ten sposób możesz cieszyć się zoptymalizowaną prędkością na komputerze, nawet gdy dostawca źródła (telefon komórkowy) nadal działa w ograniczonym tempie.

Poza tym Cyberghost ma jedną z największych sieci serwerów w branży, z kilkoma serwerami w Azji i na innych kontynentach. W sumie Cyberghost obsługuje ponad 3300 serwerów w ponad 55 krajach na całym świecie.

 • Istotnymi cechami tego dyskursu są jednak funkcje maskowania lokalizacji i szyfrowania tożsamości. Niektóre z tych funkcji obejmują 256-bitowy protokół, przełącznik „zabicia”, ochronę przed wyciekiem DNS, nieograniczoną przepustowość i zerowy profil dziennika.

  Inne funkcje Cyberghost obejmują 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, wiele jednoczesnych połączeń, dedykowane adresy IP, obsługę OpenVPN i wiele innych.

  Cyberghost oferuje ograniczoną bezpłatną wersję próbną przez siedem dni. Po tym okresie użytkownicy są zobowiązani do subskrypcji płatnego abonamentu. Plany cenowe rozpoczynają się od stałej stawki 3,5 USD / miesiąc. Najpopularniejszym planem jest jednak plan dwuletni, który kosztuje 4,13 USD miesięcznie, ale w tej chwili można znaleźć kilka rabatów.

  Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
  cyberghost VPN dla logo Windows
  Cyberghost dla Windows

  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
  • Świetny plan cenowy
  • Doskonałe wsparcie

  Pobierz teraz CyberGhost VPN
  2)

  NordVPN

  nordvpn najlepszy VPN do zwiększenia prędkości jioNordVPN oferuje abonentom Jio, którzy chcą poprawić prędkość Internetu na swoich komputerach (i telefonach komórkowych) jeden z najszerszych zasięgów serwerów w branży VPN.

  Ta sieć VPN obsługuje średnio 100 serwerów (w przybliżeniu) na lokalizację i ma ponad 60 lokalizacji serwerów na całym świecie. W związku z tym abonenci Jio w Indiach mają do dyspozycji mnóstwo serwerów, które mogą sfałszować swoją lokalizację i ukryć dzienniki ruchu.

  Podstawowe funkcje NordVPN obejmują: 2048-bitową bezpieczną warstwę gniazd (SSL), wiele protokołów połączeń (STP, PPTP, L2TP i więcej), ochronę przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia, adresy IP, udostępnianie P2P i gwarancję zwrotu pieniędzy (30 dni).

  • Możesz także podłączyć do sześciu urządzeń na jednym koncie NordVPN. Dzięki temu możesz łatwo zwiększyć prędkość Internetu swojej sieci Jio na smartfonie, a także na komputerze podłączonym do hotspotu.

   NordVPN jest dostępny za darmo przez krótki okres próbny wynoszący jeden tydzień. Po wygaśnięciu bezpłatnego okresu próbnego musisz subskrybować płatny abonament. Najtańszy abonament (2 lata) kosztuje 3,99 USD miesięcznie.

     — Pobierz teraz NordVPN

   3)

   IPVanish

   ipvanish najlepszy VPN dla zwiększenia prędkości jioIPVanish dogodnie wyróżnia się jako jedna z najlepszych sieci VPN do zwiększania prędkości Jio, pod względem względnej szybkości, zasięgu i protokołów szyfrowania. Ma zdolność obsługi wielu połączeń jednocześnie. Dzięki temu możesz zwiększyć prędkość wszystkich komputerów (i smartfonów), które są podłączone za pośrednictwem hotspotu w sieci Jio.

   IPVanish ma około 1150 serwerów w ponad 60 lokalizacjach na całym świecie. Obsługuje również dziesiątki tysięcy adresów IP dla swoich subskrybentów.

   Inne podstawowe funkcje IPVanish to: brak zasad dziennika, ulepszona łączność, 256-bitowe szyfrowanie, P2P, protokół L2TP, obsługa OpenVPN, kompatybilność między platformami, 7-dniowa polityka zwrotów i więcej.

   Na komputery PC i urządzenia z Androidem bezpłatna wersja próbna IPVanish nie jest dostępna (jest dostępna tylko dla użytkowników iOS). Plany subskrypcji zaczynają się od stosunkowo przystępnej stawki 3,74 USD / miesiąc. Istnieją trzy inne płatne plany, które są oferowane po droższych cenach.

       — Pobierz teraz IPVanish

   4

   PureVPN

   purevpn najlepsza VPN dla zwiększenia prędkości jioPureVPN jest jedną z najbardziej odpowiednich sieci VPN do zwiększania prędkości Jio. Zawiera zestaw zaawansowanych funkcji, które optymalizują połączenie internetowe i zwiększają prędkość. PureVPN ma serwery w około 150 lokalizacjach na całym świecie, średnio w 5 lokalizacjach (w przybliżeniu) w każdej lokalizacji.

   Ponadto zestawy funkcji bezpieczeństwa i maskowania geograficznego PureVPN obejmują: najwyższej klasy protokół szyfrowania AES (256-bitowy), automatyczny przełącznik zabicia, dzielony tunelowanie, serwery torrent, hotspot VPN, filtr sieci i aplikacji, nieograniczone pasmo i przełączanie serwerów , wbudowany bloker reklam, zapora NAT, wiele protokołów połączeń i wiele innych.

   Funkcje te zostały zaprojektowane nie tylko w celu zabezpieczenia Twojej prywatności, ale także w celu poprawy łączności Twojego systemu. Jako taki jest bardzo idealny do zwiększania prędkości Jio.

   Ponadto PureVPN może obsługiwać wiele połączeń w jednej sieci VPN i jest kompatybilny zarówno z komputerem stacjonarnym, jak i urządzeniami mobilnymi.

   PureVPN jest dostępny w trzech wariantach cenowych — abonamentach miesięcznych, rocznych i pięcioletnich. Najpopularniejszym planem jest plan roczny, który jest oferowany w wysokości 69,95 USD rocznie.

   Wreszcie PureVPN oferuje możliwość anulowania subskrypcji i odzyskania pieniędzy w okresie karencji wynoszącym 30 + 1 dni.

       — Pobierz teraz PureVPN

   — POWIĄZANE: 5 najlepszych VPN dla Google Chrome do użycia w 2018 roku

   5

   SurfShark

   surfshark najlepszy VPN dla zwiększenia prędkości jioSurfShark to kolejna najlepsza sieć VPN, która nadaje się do zwiększania prędkości Jio. Chociaż sieć serwerów VPN nie jest tak rozbudowana, jak inni najlepsi dostawcy VPN, jest zoptymalizowana pod kątem szybkości, a jej system szyfrowania jest na najwyższym poziomie.

   SurfShark obsługuje średnio 10 serwerów na lokalizację w około 50 krajach na całym świecie. Dzięki temu subskrybenci Jio mogą sfałszować swoje atrybuty lokalizacyjne, łącząc się z różnymi serwerami na całym świecie. Dzięki temu mogą poprawić łączność w sieci Jio.

   Ta sieć VPN zawiera zestaw zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i maskowania, które współpracują ze sobą w celu ochrony prywatności użytkowników. Niektóre z tych funkcji obejmują:

   • Formowalne szyfrowanie AES (256-bit)
   • Protokół bezpieczeństwa IKEv2 i OpenVPN
   • Udostępnianie P2P
   • Obsługa torrentów
   • Zero rejestrowania ruchu
   • Nieograniczone połączenie
   • Obsługa wielu platform
   • I więcej

   SurfShark oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na subskrypcje. Plany cenowe są podzielone na trzy: miesięczne (po 11,95 USD), roczne (5,99 USD / miesiąc lub 71,88 USD), dwa razy w roku (1,99 USD / miesiąc lub 47,76 USD).

   Pobierz SurfShark

   — POWIĄZANE: Dlaczego mój komputer nie łączy się z hotspotem Android? [NAPRAWIĆ]

   6

   TorGuard

   Torguard najlepszy VPN dla zwiększenia prędkości jioTorGuard uzupełnia naszą listę najlepszych VPN dla zwiększenia prędkości Jio. VPN oferuje potężny zestaw funkcji, dzięki którym jest odpowiedni dla użytkowników Jio. TorGuard oferuje pakiet all-inclusive, który zapewnia użytkownikom odpowiednie bezpieczeństwo, a także przyspiesza ich połączenie.

   Ta sieć VPN obsługuje ponad 3000 serwerów w około 52 lokalizacjach na całym świecie. Ponadto jest wyposażony w standardowy protokół szyfrowania w odniesieniu do 256-bitowego AES.

   Inne godne uwagi funkcje Torguard to: obsługa OpenVPN i SSTP, ukryte proxy, brak polityki rejestrowania, dedykowane adresy IP, nieograniczona przepustowość (i szybkość), połączenie 5 w 1 i więcej.

   Ze wszystkich funkcji TorGuard, „ukryty serwer proxy” i „polityka braku dziennika” sprawiają, że Torguard jest wyjątkowo odpowiedni dla użytkowników Jio, którzy chcą zamaskować swoją tożsamość i poprawić łączność w sieci. Obie funkcje zapewniają trafne szyfrowanie ruchu. W związku z tym dostawca sieci (Jio) nie będzie w stanie wykryć ruchu / użycia Internetu.

   Plany cenowe TorGuard zaczynają się od 9,99 USD miesięcznie. Jednak najbardziej popularnym i opłacalnym planem jest plan dwuletni, który jest dostępny w stałej cenie 99,99 USD.

   Pobierz TorGuard

   Wniosek

   W ciągu ostatnich dwóch lat lub mniej, Jio moderował korzystanie z Internetu przez swoich subskrybentów. Jest to widoczne w wyraźnym zmniejszeniu prędkości internetu, szczególnie w sieciowej sieci 4G. W rezultacie ponad 150 milionów subskrybentów w sieci Jio działa teraz z umiarkowaną prędkością Internetu. Aby rozwiązać ten problem, najlepszym rozwiązaniem jest przyjęcie VPN.

   W tym artykule opisaliśmy jedne z najlepszych VPN do zwiększenia prędkości Jio. Instalując dowolną z wyżej wymienionych sieci VPN na komputerze (lub smartfonie), możesz łatwo ominąć ograniczenia prędkości Jio i cieszyć się zoptymalizowaną łącznością.

Link do głównej publikacji