6 najlepszych VPN dla Counterstrike: Global Offensive na PC

Counterstrike: Global Offensive to internetowa strzelanka FPS opracowana przez Valve Corporation we współpracy z Hidden Path Entertainment. Gra została wydana w 2012 roku, aby pochwalić się entuzjastycznymi recenzjami i ma ogromną bazę gier na całym świecie.

Opiera się na dwóch drużynach, które rywalizują ze sobą, by się wyeliminować, którymi są terroryści i antyterroryści. Każda drużyna ma inną funkcję opartą na trybie gry, w której terrorysta musi podkładać bomby i bronić zakładników. Podczas gdy zespół antyterrorystyczny rozbraja bomby i ratuje zakładników …

Gracze online Counter Strike mogą jednak mieć problemy z połączeniem się z serwerami gry i opóźnieniem związanym z grą. Te problemy z opóźnieniami mogą zakłócać rozgrywkę i ograniczać wrażenia z gry. Dlatego korzystanie z szybkiej i bezpiecznej sieci VPN (Virtual Private Network) jest rozwiązaniem twojego problemu.

VPN pomaga graczom zwiększyć prędkość Internetu i ukryć systemowy adres IP przed dostawcą usług internetowych. VPN zapobiega również atakom złośliwego oprogramowania i ataków DDoS ze strony hakerów i rywalizujących graczy.

VPN dla Counter Strike: globalna gra ofensywna

VPN dla Counter Strike: globalna gra ofensywna

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla WarframeCyberGhost to doskonały dostawca usług VPN znany z doskonałych i bezpiecznych usług. Izraelskie firmy oferują ponad 1000 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach, co zapewnia duży zasięg dostępu do serwerów Counter-Strike z odległych regionów.

Ponadto CyberGhost oferuje wiele funkcji, które są ułożone w przyjazny dla użytkownika interfejs, który umożliwia graczom łączenie się z pożądanymi serwerami za pomocą jednego kliknięcia.

Ich serwery są szybkie i przekierowane, co zwiększa wydajność i niezawodność połączenia. Ponadto CyberGhost ma funkcje killswitch i funkcje ochrony przed wyciekiem DNS, które zabezpieczają komputer przed szpiegowaniem i włamaniami

Ceny CyberGhost zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku i obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

 • 2)

  NordVPN (sugerowany)

  VPN dla Heroes of the StormNordVPN jest znany z bezpiecznych połączeń i wielu opcji serwera, które oferuje. Oferują ponad 2500 serwerów w ponad 70 krajach. VPN ma przejrzysty interfejs użytkownika, który zapewnia odpowiednie rozmieszczenie narzędzi w celu łatwego dostępu.

  Tymczasem NordVPN używa 256-bitowego szyfrowania do zabezpieczenia twoich połączeń, a gracze mogą cieszyć się kontratakiem ze świadomością, że ich informacje są bezpieczne. Funkcja ochrony przed wyciekiem DNS zapobiega atakowi komputera DDoS podczas gry Counter Strike: Global Offensive.

  VPN ma podstawową cenę 11 USD rozliczaną rocznie

    — Pobierz teraz NordVPN

  • 3)

   ExpressVPN

   VPN na smiteExpressVPN to popularna usługa VPN znana z niezawodnego połączenia i wysokiej jakości usług. ExpressVPN oferuje ponad 500 serwerów zlokalizowanych w strategicznych miejscach, które dają graczom CS: GO wiele opcji połączenia z serwerami Counter-Strike

   Ponadto VPN dla CS: GO zapewnia użytkownikom bezpieczne połączenie dzięki szyfrowaniu klasy wojskowej i innym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak ochrona przed wyciekiem DNS. Możesz mieć do 5 aktywnych połączeń w ramach jednej subskrypcji, a ich serwery oferują duże prędkości.

   ExpressVPN kosztuje 12,95 USD miesięcznie, które są rozliczane rocznie i są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

   Pobierz ExpressVPN

   • 4

    BufferedVPN

    VPN dla Ligi RakietBufferedVPN stał się popularny w ciągu ostatnich kilku lat dzięki dużej szybkości serwerów i wysokiej jakości obsłudze klienta. VPN dla Counter Strike: Global Offensive oferuje graczom ponad 400 serwerów w 46 krajach; gracze mogą wybierać różne serwery do łączenia się z serwerami Counter-Strike.

    Ponadto BufferedVPN jest zabezpieczony 256-bitowym szyfrowaniem, które zabezpiecza twoje dane osobowe i tożsamość online. Ta sieć VPN dla CS: GO ma również dużą szybkość serwera, która jest idealna do optymalnej gry CS: GO.

    BufferedVPN zaczyna się od podstawowego planu 8,39 USD, który jest rozliczany co roku z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

    Pobierz BufferedVPN

    • CZYTAJ TAKŻE: Potrzebujesz VPN do Battlefield 4? Oto nasza 7 naszych ulubionych

    5

    BolehVPN

    VPN na globalną ofensywę Counter-StrikeBolehVPN oferuje wysokiej jakości usługi i istnieje już od dłuższego czasu. VPN oferuje 35 serwerów w 12 krajach strategicznie rozmieszczonych w Kanadzie, Francji, Niemczech, Japonii, Luksemburgu, Malezji, Holandii, Singapurze, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA.

    Tymczasem ich serwery są szybkie i oferują niezawodne połączenia CS: GO dla graczy bez ograniczeń przepustowości. Dlatego gracze Counter Strike: Global Offensive są zabezpieczeni 256-bitowym szyfrowaniem i przełącznikami typu kill.

    BolehVPN oferuje podstawowy abonament w wysokości 3,75 USD rocznie.

    Pobierz BolehVPN

    • 6

     Torguard

     VPN dla Battlefield 4Torguard oferuje użytkownikom ponad 3000 serwerów w 55 krajach. Ten ogromny zasięg serwerów jest idealny dla graczy Counter Strike: Global Offensive na całym świecie. VPN oferuje silne szyfrowanie z najnowocześniejszą technologią szyfrowania używaną do zabezpieczenia twoich informacji przed hakerami i twoimi

     Ponadto Torguard ma również wbudowaną zaporę ogniową, która blokuje złośliwe oprogramowanie i zabezpiecza system przed szpiegowaniem programów i złośliwymi atakami.

     Jednak Torguard jest dostępny przez 7-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym kosztuje 11 USD miesięcznie rocznie.

     Pobierz Torguard

     Podsumowując, korzystanie z dowolnej z wymienionych wyżej usług VPN poprawi działanie gry Counter Strike: Global Offensive. Co więcej, możesz skorzystać z dowolnej sieci VPN, o której wspomnieliśmy, aby uzyskać dostęp do stron z grami online, stron ocenzurowanych przez rząd oraz witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix.

Link do głównej publikacji