5 najlepszych programów do rysowania wideo na komputery z systemem Windows

Jeśli jesteś miłośnikiem kreskówek, powinieneś wiedzieć, że masz taką możliwość karykaturuj swoje filmy bez wysiłku za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Kreskowych filmów można również wykorzystać w celu wydajniejszego przekazywania wiadomości odbiorcom za pomocą animowanych prezentacji lub filmów, ponieważ są o wiele zabawniejsze, łatwiejsze do zrozumienia i mniej nudne niż prawdziwa okazja.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Możesz łatwo zastosować efekty z kreskówek, a także zapisać zapisane filmy w różnych formatach.

Na rynku dostępnych jest wiele programów, które pozwalają rysować filmy. Zebraliśmy pięć najlepszych razem z ich funkcjami, aby pomóc Ci stworzyć ogólną opinię na temat tego, która z nich jest najlepsza dla twoich potrzeb związanych z rysowaniem.

Pięć najlepszych animatorów wideo na komputery z systemem Windows

 1. Szkic AKVIS
 2. PowToon
 3. Oprogramowanie do animacji wideo
 4. Cartoon Effect Creator
 5. Ziggeo

1. Szkic AKVIS (zalecane)


Szkic AKVIS pozwala przekształcić wideo w kreskówkę. Funkcja przetwarzania wsadowego z AKVIS Sketch umożliwia automatyczne zastosowanie oprogramowania do grupy plików, i jest to jedna z wiodących funkcji, które są dostarczane wraz z tym oprogramowaniem.

Sprawdź bardziej istotne funkcje zawarte w programie poniżej:

 • Oprogramowanie jest naprawdę pomocne, jeśli chcesz stworzyć komiks, a nawet kreskówkę z filmu.
 • Na oficjalnej stronie internetowej Sketch V.20.5 znajduje się bardzo szczegółowy samouczek na temat tworzenia kreskówki z wideo.
 • Będziesz mógł także przekształcać krótkie filmy w czarno-białe bajki.
 • Możesz także tworzyć kolorowe bajki, w zależności od ustawień programu.

Dostępne są dwie opcje: wersja autonomiczna lub tylko wersja wtyczki, jeśli wolisz pracować w programie Adobe Photoshop. Obie wersje umożliwiają automatyczne przetwarzanie wsadowe w celu tworzenia oszałamiających komiksów lub kreskówek z obrazów.

Możesz sprawdzić samouczek na temat tworzenia kreskówek na oficjalnej stronie AKVIS, pobrać 10-dniowy bezpłatny okres próbny AKVIS Sketch i sprawdzić jego funkcje.

 • Sprawdź teraz Szkic AKVIS

2. PowToon (sugerowane)

PowToon to proste w obsłudze oprogramowanie do kreskówek, które pozwala angażować się, wyjaśniać i sprzedawać z efektem za pomocą krótkiego i prostego PowToon. Oficjalna strona internetowa opisuje sposób, w jaki PowToon może być znacznie wydajniejszy niż jakakolwiek inna forma komunikacji wideo lub tekstowej, aby przyciągnąć uwagę w miejscu pracy.

Sprawdź najważniejsze funkcje zawarte w tym oprogramowaniu do rysowania filmów:

 • Program zawiera różne gotowe szablony, które pomogą Ci szybko i bez wysiłku stworzyć wysokiej jakości PowToon.
 • Te szablony przeciągnij i upuść są zaprojektowane, skrypty i gotowe dla użytkowników w ciągu zaledwie kilku minut.
 • To oprogramowanie stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, pomagając jednocześnie tworzyć animowane filmy i prezentacje.
 • Możesz użyć tego programu w pracy, aby zwrócić uwagę kolegów podczas prezentacji.
 • Oprogramowanie może być również wykorzystywane do celów edukacyjnych w celu przyciągnięcia uwagi uczniów poprzez ożywianie materiałów edukacyjnych. Połącz to narzędzie z oprogramowaniem do tworzenia kursów, które masz idealną receptę na sukces.

Możesz także wchodzić w interakcje ze znajomymi za pomocą karykaturowanego filmu na wszelkiego rodzaju wydarzenia i okazje, kiedy nie chcesz, aby Cię ignorowano. Sprawdź więcej szczegółów na temat funkcji PowToon na jego oficjalnej stronie internetowej.

    — Sprawdź teraz oficjalną stronę PowToon

 • CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów do animacji tablic do doskonałej prezentacji

3. Oprogramowanie do rysowania wideo

Oprogramowanie do animacji wideo jest kompatybilny z systemami Windows, a oprogramowanie pozwala łatwo dodawać efekty kreskówkowe do filmów.

Sprawdź najbardziej imponujące funkcje programu Video Cartoonizer:

 • Program obsługuje różne formaty wejściowe, takie jak avi, flv, mp4, mov i inne.
 • Formaty wyjściowe obsługiwane przez program to avi, flv, mp4 i mov.
 • Rozmiar wyjściowy wynosi od 320 × 240, 480x 20, 720 × 480 do 1024 × 768.
 • Dzięki temu oprogramowaniu będziesz mógł zdefiniować i wybrać liczbę klatek na sekundę dla wyjściowego wideo, a to jest naprawdę pomocne w określaniu jakości wideo.
 • Oprogramowanie Cartoonizer Video zawiera ponad 15 efektów.
 • Możesz także konwertować więcej filmów za pomocą jednego kliknięcia.
 • Będziesz miał większy wybór liczby klatek na sekundę.
 • Będziesz mógł zdefiniować ograniczony czas dla tworzonego wideo.
 • Nie potrzebujesz nawet połączenia z Internetem ani żadnego innego programu.

Oprogramowanie Cartoonizer Video obsługuje wszystkie wersje systemu Windows. Softpedia Labs przetestowało ten produkt, a firma gwarantuje, że to oprogramowanie jest wolne od złośliwego oprogramowania i jest bezpieczne w użyciu.

Możesz pobrać Videoizer Software z oficjalnej strony i sprawdzić, co potrafi.

 • Przeczytaj także: 10 najlepszych programów do tworzenia kreskówek na PC

4. Cartoon Effect Creator

Za pomocą Cartoon Effect Creator, zarówno początkujący, jak i profesjonaliści będą mogli tworzyć kreskówki. To szczególne oprogramowanie pozwala użytkownikom edytować filmy i konwertować je na kreskówki.

Sprawdź najważniejsze funkcje zawarte w tym programie:

 • Cartoon Effect Creator pozwoli Ci edytować swoje filmy, dodając efekty zawarte w programie.
 • Będziesz mieć możliwość wyboru spośród ponad 40 rodzajów efektów i filtrów do zastosowania do swojego filmu.
 • Niektóre z najbardziej imponujących filtrów efektów to Akcenty, Wytłoczenie, Wycinanka, Falowanie, Patchwork, Gąbka, Pieczęć, Płaskorzeźba, Węgiel, Tynk, Farby Malarskie, Rozproszona poświata, Chrom, Kolorowy ołówek i Kontur atramentu.
 • Oprogramowanie jest proste w użyciu, a wszystko, co musisz zrobić, to wybrać wideo, z którym chcesz pracować i efekty, które planujesz zastosować do niego.
 • Cartoon Effect Creator jest wyposażony w naprawdę intuicyjny interfejs, którego celem jest jak najbardziej wygodne manipulowanie nim.
 • Aby móc korzystać z tego oprogramowania, nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności obsługi komputera ani umiejętności edycji wideo.

Możesz pobrać Cartoon Effect Creator za darmo z tej witryny i będziesz gotowy.

 • Przeczytaj także: 5 świetnych czytników komiksów dla użytkowników systemu Windows 10

5. Ziggeo

Efekt kreskówkowy Ziggeo może pomóc w bardzo łatwym przekształceniu filmów w kreskówkę. Oprogramowanie jest w stanie automatycznie rysować filmy za pomocą jednego kliknięcia za pomocą automatycznego konwertera efektów wideo. Efekt kreskówkowy to filtr wideo podobny do Instagrama, który przekształci Twoje filmy w filmy podobne do kreskówek.

Sprawdź najbardziej imponujące funkcje zawarte w Ziggeo Cartoon Effect:

 • Filtr z kreskówkami to zabawny sposób na dobrą zabawę z filmami.
 • Efekty z kreskówek mogą ukryć czyjś wygląd.
 • Dzięki Ziggeo Cartoon Effect możesz stworzyć zupełnie nową formę sztuki wideo.
 • Oprócz efektu kreskówek, Ziggeo zawiera więcej innych przydatnych funkcji, takich jak nagrywanie wideo, odtwarzanie wideo, hosting, transkodowanie, streaming, łatwa integracja i stylizacja, najwyższe bezpieczeństwo i wiele innych.

Możesz sprawdzić szczegółową listę funkcji, takich jak be Ziggeo i pobrać oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej Ziggeo. Masz również możliwość wypróbowania oprogramowania za darmo.

Jest to pięć najlepszych programów do rysowania filmów na rynku. Zalecamy również odwiedzenie ich oficjalnych stron internetowych, aby dokładnie sprawdzić ich funkcje, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru. dla potrzeb edycji wideo. Wszystkie posiadają przyjazne dla użytkownika interfejsy oraz wszelkiego rodzaju efekty i filtry, które można zastosować do swoich filmów.

Narzędzia te są skierowane zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników lub entuzjastów wideo. Co więcej, wszystkie te programy są kompatybilne z systemami Windows i konwertują twoje filmy tak płynnie, jak to możliwe. Oprogramowanie przedstawione w tym podsumowaniu jest wolne od wirusów i złośliwego oprogramowania, dzięki czemu możesz cieszyć się sesjami edycji wideo bez martwienia się o takie problemy.

Link do głównej publikacji