5 najlepszych programów do projektowania koszulek dla wyjątkowych ubrań

Czy chcesz rozpocząć działalność w zakresie projektowania koszulek? A może chcesz zaprojektować swoją następną koszulkę i czujesz się zdezorientowany? Nie musisz się martwić, ten post jest przeznaczony dla Ciebie.

Koszulka jest jedną z najpopularniejszych ubrań ze względu na łatwość dostosowania do różnych celów, od celów politycznych po religijne.

Istnieje kilka Oprogramowanie do projektowania koszulek na około; jednak ten post przedstawia najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek w określonej kolejności.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek do tworzenia własnych koszulek?

 1. CorelDraw Graphics Suite

oprogramowanie do projektowania koszulekCorelDraw to nie bez powodu najpopularniejsze narzędzie do projektowania stosowane na świecie. Posiada dużą bazę czcionek, grafik i kolorów, których nie ma większość programów do projektowania graficznego.

To ładne oprogramowanie do projektowania koszulek, ponieważ daje ponad 10000 grafik i obrazów, 2000 szablonów, które można wykorzystać do stworzenia dowolnego projektu.

Chcesz stworzyć coś w 3D? Sprawdź ten artykuł z najlepszym oprogramowaniem do projektowania 3D na rynku.

Ponadto CorelDraw umożliwia użytkownikom dopasowanie obrazów i czcionek do określonego obszaru oraz dostosowanie ich położenia.

Daje również użytkownikom możliwość tworzenia pięknych wzorów artystycznych i mozaikowych dla projektantów, którzy uwielbiają komiczne projekty. CorelDraw oferuje rozszerzenia efektów uderzenia, które dodają perspektywy i dodają efektom energii lub ruchu do projektów.

CorelDraw jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, takimi jak Windows Vista, 7, 8 i 10.

Plusy:

 • Duża liczba funkcji
 • Różnorodne narzędzia
 • Do ściągnięcia za darmo

Cons:

 • Nie jest to specyficzne w projektach koszulek

    — Pobierz teraz pakiet Corel Draw Graphics Suite 2018 z oficjalnej strony internetowej (bezpłatnie pobierz lub kup)

 1. Oprogramowanie Graffix Pro Studio

oprogramowanie do projektowania koszulekTo wysokiej jakości oprogramowanie T-shirt zawiera ponad 45 czcionek i ponad 350 zdjęć z obszerną biblioteką szablonów. Zapewnia to szybki spersonalizowany projekt, który jest wyświetlany w szablonie odzieży przed drukowaniem.

Oprogramowanie do projektowania koszulek ułatwia projektowanie. Niektóre z jego funkcji obejmują:

 • niekorzystne skutki
 • manipulować cieniem
 • projektowanie gradientów
 • manipulacja dziełami sztuki

Ponadto funkcje te pomagają stworzyć podstawowy projekt i łatwo przekształcić go w złożony, piękny projekt. Jest dostarczany z bezpłatnym, ale ograniczonym oprogramowaniem, a dla większej funkcjonalności oprogramowanie premium kosztuje 899 USD.

Chcesz tworzyć piękne projekty? Sprawdź najlepsze oprogramowanie do grafiki wektorowej w tym przydatnym artykule.

Możesz uruchomić oprogramowanie Graffix Pro Studio na Windows XP, Windows Vista i Windows 7.

Plusy:

 • Intuicyjne oprogramowanie pozwala na łatwe obracanie, zmianę rozmiaru tekstu, obrazów, konturu lub zmianę kolorów, aby w krótkim czasie uzyskać złożone, artystyczne i spersonalizowane obrazy
 • Biblioteka Artwork daje ponad 350 obrazów w formacie PNG o wysokiej rozdzielczości z dobrze zoptymalizowanym narzędziem wyszukiwania, które umożliwia łatwe i szybkie uzyskiwanie pożądanych obrazów potrzebnych do zaprojektowania koszulki
 • Ponad 45 czcionek, które zostały pięknie zmontowane w taki sposób, aby łatwo było tworzyć tekst. Obejmuje również kontury, gradienty w różnych kolorach

Cons:

 • Dość drogi
 • Ograniczone opcje czcionek i obrazów

Kup oprogramowanie Graffix Pro Studio

 1. Adobe Illustrator

oprogramowanie do projektowania koszulekAdobe Illustrator jest jednym z bardziej popularnych programów do projektowania, ale podwaja również oprogramowanie do projektowania koszulek.

To oprogramowanie oferuje wiele funkcji z wieloma czcionkami, rozmiarami, kształtami, a także efektami, które można łączyć w celu uzyskania dobrego efektu, aby stworzyć piękne projekty koszulek.

Sprawdź ten artykuł z najlepszym oprogramowaniem do generowania dzieł sztuki, z którego możesz teraz korzystać!

To oprogramowanie do projektowania koszulek dobrze współpracuje z projektami obejmującymi kształty i warstwy.

Ponadto zyskujesz dodatkową korzyść polegającą na zgodności z tworzeniem projektów dla różnych technik drukowania. Możesz drukować sitodrukiem, a także wycinać winyl i przesyłać za pomocą Adobe Illustrator.

Adobe Illustrator jest objęty miesięczną opłatą subskrypcyjną w wysokości 19 dolarów. Możesz uruchomić program Adobe Illustrator w systemie operacyjnym Windows, takim jak Windows 7 i Windows 8 oraz Windows 10.

Plusy:

 • Liczne czcionki, efekty i obrazy
 • Różnorodne narzędzia do tworzenia projektów

Cons:

 • Interfejs nie jest łatwy w użyciu dla początkujących

Kup program Adobe Illustrator tutaj

 1. T-Shirt Factory Deluxe

oprogramowanie do projektowania koszulekT-Shirt Factory Deluxe to specjalistyczne oprogramowanie do projektowania koszulek. Jest idealny do wszelkiego rodzaju projektów, od prostych domowych projektów T-shirtów po projekty robocze.

Posiada również łatwy w użyciu interfejs oprogramowania, który jest dobrym wyborem dla początkujących, ponieważ zapewnia gotowe szablony, które ułatwiają tworzenie pożądanego projektu.

Ponadto poprawnie integruje się również z klipartami z programu Microsoft Word; stąd Microsoft Word doskonale współpracuje z oprogramowaniem T-Shirt Factory Deluxe.

Potrzebujesz dalszej edycji zdjęć przed wydrukowaniem ich na koszulce? Sprawdź najlepsze edytory zdjęć tutaj.

Oprogramowanie zawiera również ponad 6300 gotowych projektów dla początkujących, a użytkownicy, którzy chcą więcej opcji, mają ponad 20000 wysokiej jakości kolorowych klipów i zdjęć.

T-Shirt Factory Deluxe ma również możliwość edycji zeskanowanych zdjęć lub zeskanowanych wzorów, co jest również całkiem dobre, gdy kosztuje 30 dolarów.

Można jednak uruchomić oprogramowanie T-Shirt Factory Deluxe z systemem operacyjnym Windows, takim jak Windows 2000, Windows 98, Windows Millennium Edition, Windows Vista i Windows XP.

Plusy:

 • Łatwy interfejs dla początkujących
 • Potężne narzędzia do projektowania
 • Specjalne narzędzia do tworzenia koszulek
 • Niska cena

Cons:

 • Oprogramowanie może się czasem zacinać

Pobierz T-Shirt Factory Deluxe tutaj.

 1. Oprogramowanie Flash T-shirty

oprogramowanie do projektowania koszulekTo oprogramowanie do projektowania koszulek jest jednym z najlepszych programów do projektowania koszulek i jest jednym z najlepszych, choć drogich. Posiada szeroką gamę narzędzi, zwłaszcza niestandardowe oprogramowanie do tworzenia skryptów opracowane przy użyciu interfejsu flash aplikacji.

Chcesz zaprojektować własne logo? W tym artykule znajdziesz najlepsze narzędzia programowe, które mogą Ci pomóc.

Daje także użytkownikom różnorodne opcje dotyczące kolorów, tekstu i rozmiaru, które można dostosować do preferencji użytkownika. Z tego oprogramowania można korzystać w systemie Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Plusy:

 • Duża baza ponad 600 zdjęć i 200 czcionek
 • Rozwiązanie e-commerce, w którym użytkownicy mogą stworzyć sklep z projektami online
 • Łatwy interfejs

Cons:

 • Dość drogi

Pobierz oprogramowanie Flash T-shirty tutaj

Podsumowując, tworzenie koszulek nie kończy się na samym projekcie; nadal musisz drukować na tkaninach. Jednak świetny projekt koszulki prawdopodobnie pomoże Ci zacząć tworzyć koszulki do użytku osobistego lub komercyjnego.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu z dowolnego z wymienionych powyżej programów do projektowania koszulek. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji