5 najlepszych programów do autotune do zmiany wysokości głosu

Jeśli muzyka jest Twoją pasją i masz ochotę stworzyć wyjątkowy utwór muzyczny lub osobistą mieszankę, to dobrze trafiłeś. Szukając informacji na ten temat, odkryłeś, że wszystkie te rzeczy można zrobić za pomocą specjalistycznych rozwiązań programowych. Ale nie wiesz, które narzędzia wybrać.

Chcemy Ci pomóc, aw tym przewodniku wymienimy najlepsze oprogramowanie do automatycznego dostrajania do użycia w systemie Windows 10.

Jakie są najlepsze narzędzia autotune na PC?

1

FL Studio

FL Studio

FL Studio to półprofesjonalne oprogramowanie DAW (Digital Audio Workstation) dostępne zarówno dla systemu Windows, jak i MacOS. Pozwala tworzyć utwory od zera dzięki wielu próbkom audio i zintegrowanym instrumentom. Możesz także tworzyć prawdziwe miksy, zaczynając od już istniejących utworów.

Jest to program płatny, ale w wersjach dedykowanych dla komputera nadal możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej trwającej 30 dni, co pozwala w pełni przetestować funkcje.

Po ponad 20 latach innowacji i rozwoju Image-Line zawiera wszystkie funkcje potrzebne do komponowania, aranżowania, nagrywania, edycji, miksowania i nagrywania utworów na profesjonalnym poziomie.

FL Studio 20 można pobrać z oprogramowania Image-Line. Aby pobrać wersję cyfrową, połącz się ze stroną internetową poświęconą pobieraniu FL Studio 20. Za kilka minut będziesz mieć oprogramowanie na naszym komputerze gotowe do użycia.

Pamiętaj, że czas pobierania zmienia się w zależności od szybkości używanego połączenia ADSL. Nie zapomnij o przeszłości Image-Line dobrze pomyślał o udostępnieniu wersji pudełkowej lub „fizycznej” w pudełku. Ta wersja ma nieco wyższe koszty i nie można jej pobrać ze strony internetowej Image-Line. W rzeczywistości sprzedają go tylko autoryzowani dealerzy, tacy jak muzyka midi.

Funkcje wprowadzone w wersji 20 są dość liczne. Są one szczegółowo opisane w przewodniku FL Studio. W tej recenzji postanowiliśmy podsumować to, co uważamy za najważniejsze, abyś mógł wiedzieć, co się zmieniło.

Kluczowe funkcje FL Studio 20

 • FL Studio 20 jest również w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Mac — Osx (wcześniej oprogramowanie można było zainstalować na Macu, ale nie było w pełni kompatybilne). Ponadto obsługa wtyczek została również rozszerzona w formacie AUcomponents (ten używany dla wtyczek VST i Logic Pro X).
 • Odbicie pozwala na konsolidację w regionach midi bez potrzeby eksportowania i ponownego importowania ich do projektu. Ta funkcja umożliwia także konwersję oddzielnych regionów na jedną ścieżkę audio.
 • W sekcji Aranżacja (gdzie element jest zbudowany z sekcji, automatyzacji itp.) Różne wzory utworzone w oknie wzorów (klasyczna siatka, aby być wyraźnym) są wyraźnie widoczne. Dzięki temu możesz tworzyć i zarządzać torami znacznie szybciej i bardziej intuicyjnie niż wcześniej.
 • FL Studio 20 pozwala całkowicie dostosować górną część oprogramowania, które zostało częściowo ponownie odwiedzone. W rzeczywistości istnieje nowy pasek narzędzi (górna część poświęcona narzędziom narzędzi, wywołaniu systemu Windows itp.)
 • Jeśli w niektórych programach / DAW nagranie jest jedną z mocnych stron. Nie możemy powiedzieć tego samego o FL Studio, że po zauważeniu pewnych luk, wersja po wersji próbuje się zaktualizować. W wersji 20 wprowadzono przebieg na żywo, lub lepiej, funkcję graficzną, dzięki której podczas nagrywania możemy zobaczyć przebieg.
 • Image-Line dobrze wie, co nas czeka w przyszłości. Aby przejść dalej, poprawiła kompatybilność oprogramowania z obsługą dotykową i wprowadziła nową wersję dla smartfona „FL Studio Mobile”. Ten ostatni pomaga tworzyć projekty na telefonie, a następnie uzupełniać je na komputerze.

— POKREWNE: 5 programów ogłoszeniowych do ogłoszeń na żywo i muzyki w tle

5

Avid Pro Tools 12

Avid Pro Tools 12 to potężne narzędzie do produkcji muzyki, które pomoże ci w tworzeniu Twojego twórczego geniuszu. To narzędzie oferuje szeroką gamę opcji, które pozwalają komponować, nagrywać, edytować, miksować i udostępniać ścieżki.

Avid Pro Tools 12 jest dostępny w trzech wersjach, każda dostosowana do różnych potrzeb.

 1. Pro Tools First jest idealny dla śpiewaków, autorów tekstów i muzyków, którzy nie znają nagrań audio ani Pro Tools.
 2. Pro Tools Pro jest odpowiedni dla profesjonalistów, którzy szukają zaawansowanych narzędzi do tworzenia muzyki.
 3. Pro Tools HD jest idealny dla profesjonalistów audio i producentów, którzy potrzebują maksymalnej liczby ścieżek, wydajności i dźwięku przestrzennego.

Avid Pro Tools 12 oferuje kilka unikalnych cechy co odróżnia go od konkurencji.

 • Możesz pracować z maksymalnie 10 współpracownikami w chmurze nad jednym projektem, w tym z użytkownikami Pro Tools First.
 • Wersje projektu to funkcja, która porządkuje całą historię wersji i dane. Ta funkcja pozwala odkrywać nowe wersje ścieżki dźwiękowej, robić notatki i szybko wracać do dowolnego poprzedniego stanu z dowolnego miejsca.
 • Track Freeze to przydatna funkcja, która pozwala szybko blokować lub odblokowywać wtyczki na ścieżce, aby zwolnić moc przetwarzania.

Wymagania systemowe Avid Pro Tools 12:

 • Windows 7 64-bit, Windows 8 / 8.1 64-bit lub Windows 10 64-bit.
 • Procesor Intel Core i5 (minimum).
 • 8 GB pamięci RAM (zalecane 16 GB lub więcej).
 • 15 GB miejsca na dysku do instalacji.
 • Port USB do autoryzacji iLok (wymagany jest iLok 2 lub iLok 3).
 • Port USB lub FireWire ASIO obsługiwane przez urządzenie audio.

Wybierz swoje oprogramowanie

Jeśli jesteś początkujący, możesz skorzystać z bezpłatnego oprogramowania do produkcji muzyki. Jeśli jednak Twoje hobby związane z tworzeniem muzyki ewoluowało i chcesz przenieść je na wyższy poziom, powinieneś użyć wysokiej jakości oprogramowania do produkcji muzyki.

Wynik końcowy jest z pewnością wart każdego grosza wydanego na oprogramowanie. Pamiętaj o tym, wybierając wersję bezpłatną i premium.

Link do głównej publikacji