5 najlepszych programów do automatyki domowej sterowanych głosem

Profesjonalnie zainstalowany system automatyki domowej jest dość poważną inwestycją, ale z drugiej strony z pewnością zwiększy wartość twojego domu. Powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu systemu automatyki domowej z funkcjami sterowania głosowego jako podobnej i złożonej rzeczy, jak przebudowa domu. Dlatego niezwykle ważne jest, jakie oprogramowanie ostatecznie kupisz.

Wybraliśmy pięć najbardziej doskonałych sterowanych głosem narzędzi automatyki domowej, które obecnie możesz tam znaleźć, abyś mógł zapoznać się z ich najważniejszymi funkcjami i zdecydować, które z nich jest najlepsze dla Twoich potrzeb.

Najlepsze sterowane głosem programy automatyki domowej na rok 2018

1

Automatyzacja życia w domu

Wyobraź sobie możliwość monitorowania i kontrolowania wszelkiego rodzaju urządzeń w domu, po prostu używając dźwięku głosu i innych różnych interfejsów. Z System HAL Home Automated Living, będziesz w stanie to zrobić.

Sprawdź najlepsze funkcje, z których możesz korzystać, jeśli zdecydujesz się korzystać z tego oprogramowania:

 • HAL umożliwia korzystanie z przeglądarki internetowej w celu zalogowania się do domu i sterowania oświetleniem, dźwiękiem, urządzeniami, wideo, bezpieczeństwem, ustawieniami termostatu i nie tylko.
 • Jeśli poprosisz HAL o podanie najnowszych notowań giełdowych, wyników sportowych lub raportów pogodowych, będzie on w stanie to zrobić.
 • To oprogramowanie obejmuje również rozpoznawanie głosu, sterowanie termostatem i sterowanie zestawem kina domowego.
 • Będziesz także mógł włączać i wyłączać światła oraz planować włączanie i wyłączanie urządzeń w dowolnym momencie.
 • Możesz połączyć HAL z istniejącym systemem bezpieczeństwa, a także zainstalować jeden z kilkudziesięciu wiodących systemów obsługiwanych przez oprogramowanie.
 • Oprogramowanie jest wyposażone we w pełni funkcjonalny system telefoniczny z zapowiadaniem identyfikatora dzwoniącego, wybieraniem głosowym, niestandardowymi pozdrowieniami i nie tylko.
 • Cyfrowe centrum wideo oferuje przechwytywanie i odtwarzanie z wielu rodzajów źródeł wideo, takich jak kamery USB, kamery IP i inne.

Więcej oficjalnych funkcji Home Automated Living można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów do konserwacji domu w 2018 roku

2)

CastleOS

CastleOS to zaawansowany program oferujący intuicyjne i łatwe zarządzanie urządzeniem działającym lokalnie w domu.

Sprawdź najlepsze funkcje zawarte w tym oprogramowaniu poniżej:

 • CastleOS współpracuje z większą ilością inteligentnych urządzeń niż jakikolwiek inny system domowy, zgodnie z oficjalną stroną tego oprogramowania.
 • Możesz bez obaw wybierać dowolne urządzenie, które będzie działało bez zarzutu w CastleOS.
 • Każda komórka jest kompatybilna z aplikacjami CastleOS.
 • Będziesz mógł powiedzieć CastleOS, czego chcesz, i natychmiast to uzyskasz.
 • CastleOS korzysta z fantastycznego systemu mikrofonowego Microsoft Kinect, aby zmienić inteligentny dom w cud techniki z funkcjami sterowanymi głosem.

To oprogramowanie uzupełni styl życia użytkowników, którzy doceniają najnowszą technologię z domu. Pomoże również wielu użytkownikom, którzy potrzebują technologii, aby żyć samodzielnie. Program pomaga otwierać drzwi, sterować oświetleniem, ustawiać temperaturę pokojową, a nawet regulować położenie łóżka.

Możesz dostać CastleOS z oficjalnej strony.

 • 3)

  Crestron

  Crestron jest najważniejszą firmą zajmującą się automatyką domową na świecie, a większość jej prac koncentruje się wokół automatyki komercyjnej zarówno w szkołach, jak i przedsiębiorstwach, ale oferuje również szeroką gamę produktów automatyki domowej.

  Sprawdź najlepsze funkcje Crestron Pyng:

  • Będziesz mógł dostosować system Crestron za pomocą funkcji bezpieczeństwa, w tym czujników dymu i kamer.
  • Oprogramowanie oferuje również funkcje, które pozwalają przejąć kontrolę nad harmonogramem, rozrywką i zużyciem energii w domu.
  • Jeśli chcesz używać swojego smartfona do sterowania systemem zarządzania domem, będziesz mógł korzystać z Crestron Mobile.
  • Jeśli chcesz mieć system Crestron Pyng, możesz użyć Crestron Pyng.

  Ten system jest dość skomplikowany i drogi w instalacji, ale zapewnia również solidny system sterowania domem, który będzie mógł pracować w każdym domu. Ma także więcej partnerów sprzętowych niż jakikolwiek inny system automatyki domowej.

  Możesz sprawdzić więcej funkcji, które są zawarte w Crestron na jego oficjalnej stronie internetowej.

  • CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów do finansowania domu na PC, aby utrzymać budżet pod kontrolą

  4

  HomeSeer

  HomeSeer uważa, że ​​w sercu każdego wielkiego systemu inteligentnego domu znajduje się znaczące oprogramowanie. Oprogramowanie do inteligentnej automatyki domowej HS3 stanowi wynik prawie dwóch dekad doświadczenia w dziedzinie automatyki domowej. HS3 jest wbudowany we wszystkie HomeSeer Smart Hubs i można go także używać na dowolnym komputerze z systemem Windows, Linux lub Mac.

  Sprawdź najlepsze funkcje tego oprogramowania:

  • Jest to elastyczne i wydajne oprogramowanie do automatyzacji domu.
  • Posiada szeroki wybór wtyczek, które są dostępne do użytku z wieloma technologiami i produktami automatyki domowej.
  • Działa z setkami inteligentnych urządzeń i obsługuje nieograniczoną liczbę wydarzeń.
  • Interfejs jest prosty i nawet początkujący mogą sobie z tym poradzić.
  • HomeSeer oferuje niezawodną i szybką lokalnie przetwarzaną automatyzację.
  • HS3 będzie przechowywać wszystkie poufne informacje na twoim komputerze w domu, a nie w chmurze, aby uniemożliwić hakerom zobaczenie lub kradzież danych osobowych.
  • To oprogramowanie jest niezależne od Internetu i upraszcza proces zdalnego sterowania twoim domem.

  Dzięki programowi będziesz mógł dokonać bezpiecznej inwestycji w dom. Systemy są zarządzane lokalnie i nie zależą od zarządzanej przez firmę platformy internetowej, dzięki czemu możesz mieć pewność co do swojej przyszłości.

  Sprawdź więcej funkcji zawartych w tym oprogramowaniu na oficjalnej stronie HomeSeer.

  • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie do projektowania wnętrz dla systemu Windows, aby uwolnić projektanta wnętrz

  5

  OpenHAB

  Pełna nazwa tego oprogramowania to Otwórz magistralę automatyki domowej. Ten program zaspokaja potrzeby i pragnienia odkrywców automatyki domowej, którzy wolą oprogramowanie typu open source.

  Sprawdź najlepsze funkcje, które są w zestawie:

  • Wyposażony jest w funkcje sterowania głosowego, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować swój inteligentny dom z dowolnego miejsca za pomocą głosu.
  • Oprogramowanie może działać na dowolnym urządzeniu i umożliwia integrację wielu różnych technologii automatyki domowej w jednym miejscu.
  • Ma potężny silnik reguł, który spełni wszystkie Twoje potrzeby w zakresie automatyzacji.
  • OpenHAB to oprogramowanie typu open source, które jest utrzymywane przez pasjonującą i rozwijającą się społeczność.

  Pomimo ogromnej listy kompatybilności oprogramowania, to narzędzie tak naprawdę nie stara się obsłużyć żadnego konkretnego urządzenia, ponieważ, że tak powiem, nie chce być stronnikiem. Innymi słowy, programiści będą mieli znacznie więcej swobody w dodawaniu własnej technologii do miksu i własnych wtyczek.

  Dzięki OpenHAB będziesz mógł uczynić swój system inteligentnego domu naprawdę swoim, a rzeczy nie da się lepiej dostosowywać. Sprawdź więcej funkcji tego poręcznego oprogramowania na oficjalnej stronie internetowej.

  Decydując się na zakup sterowanego głosem oprogramowania do automatyki domowej, powinieneś skupić się na funkcjach, które najbardziej Cię interesują, bezpieczeństwie, kontroli, narzędziach, rozrywce, certyfikatach, konfiguracji, systemach monitorowania i innych elementach.

  Te pięć programów, które przedstawiliśmy powyżej, są naprawdę jednymi z najlepszych, które można obecnie znaleźć w Internecie. Naprawdę zalecamy, aby przejść do ich oficjalnych stron internetowych, aby sprawdzić ich pełny zestaw funkcji i cen, aby podjąć najbardziej świadomą decyzję dotyczącą osobistych potrzeb dotyczących kontroli inteligentnego domu za pomocą głosu i nie tylko.

Link do głównej publikacji