5 najlepszych narzędzi VPN dla iPlayera, których można używać z pewnością

Dla miłośników iPlayera BBC, jeśli chcesz oglądać kanały na nich i jesteś poza Wielką Brytanią, VPN jest przydatny, ponieważ usługa jest ograniczona geograficznie.

Z najlepsza VPN dla iPlayera, możesz jednak z łatwością udawać, że jesteś w Wielkiej Brytanii i odblokować iPlayera, aby oglądać ulubione programy.

Najważniejsze jest to, że VPN ma serwery w Wielkiej Brytanii, ponieważ będziesz przesyłać strumieniowo treści HD, więc potrzebujesz takiego, który zapewnia szybkie prędkości połączenia. Ponadto, ponieważ odblokowujesz BBC, potrzebujesz niezawodnej sieci VPN z silną polityką prywatności i szyfrowaniem.

Jeśli mieszkasz za granicą lub cierpisz na problemy z ograniczaniem prędkości przez dostawcę usług internetowych, VPN jest dla Ciebie dobre. Dodatkowe korzyści obejmują wcześniejsze oglądanie seriali, anonimowe udostępnianie plików i odblokowywanie ograniczonej zawartości.

Nasza lista najlepszych VPN dla iPlayera zawiera wszystkie wymagane i niezbędne atrybuty, dzięki czemu możesz wypróbować jeden z nich i zobaczyć, który odpowiada Twoim preferencjom.

Najlepsza VPN dla iPlayera do zainstalowania na Windows 10

1

CyberGhost VPN (zalecane)

Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz oglądać swoje ulubione filmy lub najnowszy odcinek na BBC iPlayer, nie musisz się martwić o świetną sieć VPN, taką jak CyberGhost.

Dzięki 75 serwerom w ponad 15 krajach możesz uzyskiwać dostęp do platform audio i wideo, niezależnie od tego, czy usługi są blokowane w miejscu zamieszkania użytkownika, w tym treści YouTube, które mogą być dostępne, w zależności od miejsca logowania.

CyberGhost ma funkcję odblokowania przesyłania strumieniowego, która umożliwia dostęp do wielu popularnych usług przesyłania strumieniowego, w tym BBC, bez ręcznego testowania serwerów. Odbywa się to na podstawie wewnętrznej i regularnie aktualizowanej listy, na której użytkownicy mogą również dodawać swoje ulubione witryny.

Inne funkcje, takie jak blokowanie reklam i śledzenia lub blokowanie złośliwego oprogramowania, są opcjonalne, więc są dezaktywowane, aby uniknąć problemów z przesyłaniem strumieniowym, ale domyślnie ta najlepsza sieć VPN dla iPlayer zapewnia takie funkcje, jak brak dzienników, szyfrowanie na poziomie wojskowym, ukrywanie adresów IP, udostępnianie adresów IP jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, Kill Switch, aby zablokować ruch i Ochrona przed wyciekiem przed wyciekiem IPv6, DNS i wyciekiem z przekierowania portów.

Po udanym połączeniu z serwerem CyberGhost wyśle ​​opinię na temat strony, z którą jesteś połączony i chcesz obejrzeć, aktualną lokalizację serwera i status ochrony.

    — Pobierz teraz Cyberghost (77% sprzedaży flash)

  • CZYTAJ TAKŻE: Darmowe VPN współpracujące z Netflix [Przewodnik po 2018 roku]

2)

NordVPN (sugerowany)

NordVPM

Dzięki tej sieci VPN możesz łączyć się ze zdalnymi serwerami w Wielkiej Brytanii i sprawiać wrażenie, jakbyś mieszkał w swoim kraju ojczystym, jednocześnie zabezpieczając połączenie za pomocą silnego szyfrowania i zerowych dzienników. W ten sposób możesz bezpiecznie przesyłać swoje ulubione programy z dowolnego miejsca.

Niektóre z zalet tej najlepszej sieci VPN dla iPlayera to bezpieczeństwo, szyfrowanie na poziomie wojskowym, technologia CyberSec do ochrony przed natrętnymi reklamami i złośliwym oprogramowaniem, dodatkowa warstwa prywatności, ochrona adresów IP i ochrona przed wyciekiem DNS.

Posiada automatyczny przełącznik zabijania, router cebuli zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, rozszerzenia proxy przeglądarki i technologię SmartPlay.

NordVPN ma sieć 3277 serwerów w 60 różnych krajach, a ponadto możesz podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie za pomocą jednego konta.

   — Pobierz teraz NordVPN

3)

HotSpot Shield VPN

Dzięki tej sieci VPN możesz nie tylko zdalnie przesyłać strumieniowo BBC iPlayer, ale także surfować anonimowo, odblokowywać strony internetowe, zabezpieczać sesje internetowe w hotspotach, chronić swoją prywatność w Internecie i blokować ponad 3 miliony zagrożeń złośliwym oprogramowaniem.

Hotspot Shield to najlepsza VPN dla iPlayera, ponieważ jest jedną z najbardziej zaufanych, szczególnie jeśli używasz systemu Windows, aby uzyskać dostęp do zablokowanych stron internetowych, z szybką usługą i bezpieczniejszą ofertą internetową, ponieważ chroni twoje dane i nigdy nie rejestruje żadnego z twoich informacje, gdziekolwiek jesteś.

Ma także aplikacje komputerowe i mobilne na dowolne i wszystkie urządzenia, z dostępem do ponad 1000 serwerów w 26 lokalizacjach na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie.

Ta sieć VPN używa Catapult Hydra (protokół) i zapewnia przełącznik zabicia, który może być pomocny, jeśli połączenie nagle się zerwie. Możesz pobrać wersję płatną lub skorzystać z wersji bezpłatnej, chociaż ta ostatnia nie daje dostępu do stron z transmisją strumieniową i będziesz podlegać wyskakującym reklamom.

— Pobierz teraz Tarcza Hotspot

  • PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 6 najlepszych programów VPN do laptopów: najlepsze oferty na 2018 rok

4

PureVPN

PureVPN oferuje unikalne rozwiązanie, które tworzy zaszyfrowane tunele, ogranicza złośliwe oprogramowanie i wirusy, blokuje irytujące reklamy oraz filtruje niechciane treści.

Jego funkcje obejmują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, wykrywanie włamań i zapobieganie włamaniom w celu ochrony przed złośliwymi programami, wbudowane blokowanie reklam, filtrowanie adresów URL w celu blokowania złośliwych stron przed ich odwiedzeniem, filtrowanie aplikacji, bezproblemową łączność oraz oprogramowanie i aplikacje dla większości głównych platform i systemów operacyjnych w tym Windows.

Możesz również korzystać z wielu loginów na jednym koncie, 256-bitowego szyfrowania danych, uzyskiwać dostęp do wszystkich serwerów niezależnie od wybranego pakietu z nieograniczonym przełączaniem serwerów i nieograniczonym transferem danych.

Po kliknięciu opcji BBC iPlayer na rozszerzeniu PureVPN łączysz się z ich wyspecjalizowanymi serwerami w Wielkiej Brytanii, które odblokowują ograniczenia i umożliwiają strumieniowe przesyłanie strumieniowe na żywo online bez żadnych czkawek.

PureVPN jest kompatybilny z ponad 20 urządzeniami, na ponad 750 serwerach w ponad 140 krajach i ma ponad 88 000 adresów IP, z których możesz korzystać.

Nie ma go jednak z kontem iPlayer, więc musisz subskrybować osobno. Wszystko, co robi VPN, zapewnia bramę dostępu do BBC i eliminuje problemy z ograniczaniem prędkości. Jeśli chodzi o legalność, nie istnieją przepisy ograniczające dostęp do treści za pośrednictwem sieci VPN.

    — Pobierz teraz PureVPN

  • Przeczytaj także: Poprawka: błąd VPN w systemie Windows 10

5

ExpressVPN

EXPRESS-VPN

Ta sieć VPN jest zaufanym liderem jako jedna z najlepszych sieci VPN dla iPlayera, oferująca wysoką szybkość, ultra bezpieczną ochronę, łatwość użycia i natychmiastową konfigurację.

Możesz uzyskać dostęp do dowolnej treści w 94 krajach w ponad 148 lokalizacjach, odblokować witryny i aplikacje, które kochasz, unikać hakowania lub śledzenia za pomocą potężnego szyfrowania, z niesamowitymi prędkościami VPN w ogromnej sieci ponad 1700 globalnych serwerów VPN. Przepustowość jest nieograniczona, a VPN jest łatwy w użyciu dla systemu Windows i innych systemów operacyjnych.

Inne zalety to zerowe ograniczenia przesyłania strumieniowego i pobierania z dowolnego miejsca, gdy twój adres IP jest ukryty, a także ochrona prywatności na morzu bez dzienników aktywności lub dzienników połączeń, ochrona przed hakowaniem i nadzorem z 256-bitowym szyfrowaniem AES, ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6, przełącznik zabicia i dzielone tunelowanie.

Uzyskaj ExpressVPN

Nie widzisz swojej ulubionej sieci VPN dla iPlayera? Daj nam znać swoje wrażenia z VPN i BBC iPlayer, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji