5 najlepszych konwerterów kryptowalut dla Windows 10

Chcesz pozostać na szczycie gry, jeśli chodzi o handel kryptowalutami? Masz trudności z porównaniem wartości swojej kryptowaluty z inną walutą? Jeśli tak, to potrzebujesz niezawodnego, dokładnego konwertera.

Dlatego opracowaliśmy listę najlepsze aplikacje konwertera kryptowalut dla systemu Windows dla Twojej wygody. Lista oferuje koktajl rozszerzeń, aplikacji i stron internetowych, dzięki czemu masz do wyboru różnorodne opcje. Ponadto wszystkie te konwertery będą działać w systemie operacyjnym Windows 10.

Oto najlepsze konwertery kryptowalut na PC

1

Automatyczny konwerter bitcoinów (rozszerzenie Chrome)

Nazwa jest dość oczywista. Automatyczny konwerter bitcoinów to rozszerzenie, które automatycznie konwertuje cyptocurrencies w przeglądarce internetowej Google Chrome.

Oto jak to działa. Gdy rozszerzenie zostanie uruchomione, rozszerzenie automatycznie skonwertuje wartości BTC na wybraną walutę. Działa na każdej stronie internetowej, o ile używasz Chrome. Jeśli nie jesteś zainteresowany Bitcoinem, możesz również wybrać Altcoin.

Dlaczego polecamy ten produkt? Jest to oryginalne i wygodne. Nie wspominając o tym, że nie musisz niczego instalować na swoim urządzeniu.

Oczywiście są to wady tego rozszerzenia. Podstawową wadą jest to, że nie ma kalkulatora, którego można użyć, jeśli chcesz przekonwertować liczbę, która nie pochodzi ze strony internetowej.

 • 2)

  Cryptonator

  Cryptonator to strona internetowa, do której można uzyskać dostęp za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Ponieważ znajduje się na stronie internetowej, można uzyskać do niego dostęp w systemie Windows Mobile, komputerze PC i prawie każdym urządzeniu z przeglądarką internetową.

  Dzięki Cryptonator możesz konwertować monety kryptograficzne na inne monety lub monety kryptowalutowe na waluty fiducjarne. Do wyboru są setki kryptowalut, ale dostępnych jest tylko kilka gotówki. Dostępne pieniądze Fiata to:

  • Dolary amerykańskie
  • Euro
  • Funt szterling
  • Rubel

  Jeśli nie jesteś zainteresowany konwersją wartości na te 4 waluty fiducjarne, powinieneś poszukać innego konwertera. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się korzystać z tej witryny, z przyjemnością dowiesz się, że jest ona dokładna, przyjazna dla użytkownika i wygodna.

  Warto również zauważyć, że jeśli zarejestrujesz się za darmo, będziesz miał dostęp do dodatkowych usług.

  Użyj Cryptonatora

  • 3)

   Coini

   Szukasz uniwersalnej aplikacji do kryptowalut, którą można pobrać na system Windows 10? Próbować Coini.

   To naprawdę imponująca aplikacja, ponieważ jest wypełniona po brzegi przydatnymi funkcjami. Oto krótki przegląd tego, do czego będziesz mieć dostęp w Coini:

   1. Monitorowanie na żywo popularnych monet
   2. Wartość portfela uzupełniona zmianami procentowymi w wybranej walucie.
   3. Obsługa szerokiej gamy pieniędzy fiat i monet kryptograficznych.
   4. Najnowsze wiadomości związane z tocryptocoins.
   5. Aktywne kafelki, które uprzyjemniają przeglądanie.
   6. Wykresy na żywo.
   7. Alerty i powiadomienia

   Więc najlepszą rzeczą w Coini jest to, że monety w portfelu są automatycznie przeliczane. Oczywiście, jeśli chcesz ręcznie wprowadzić saldo monet, możesz użyć ich bardzo elastycznego kalkulatora.

   Najważniejsze jest to, że Coini jest prawdopodobnie jedną z najlepszych aplikacji, z których możesz korzystać na komputerze, jeśli nie masz nic przeciwko pobieraniu programu. Ma wiele przydatnych funkcji dla poważnego inwestora i inwestora.

   Nie jest to jednak zalecane dla osób, które szukają szybkiego, lekkiego konwertera. Ponadto aplikacja działa tylko na komputerze z systemem Windows 10, a nie na żadnym telefonie komórkowym.

   Zdobądź Coini

   • 4

    CryptoLoot

    CryptoLoot to kolejna świetna strona internetowa, która pozwala Ci konwertować cyfrowe waluty. Jest przyjazny dla użytkownika, wygodny i niezawodny. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać waluty, które chcesz przeliczyć, wpisać kwotę, a następnie otrzymasz dokładną wartość.

    Możesz użyć tego narzędzia do sprzedaży, zakupu, handlu itp. Ponadto w konwerterze dostępna jest opcja przełączania. To narzędzie pozwala łatwo znaleźć równoważną wartość w innych monetach kryptograficznych.

    Wspaniałą rzeczą w CryptoLoot jest to, że ma nie tylko wiele cyfrowych walut, z których możesz wybierać, ale także ma wiele walut fiducjalnych, na które możesz konwertować.

    Niestety CryptoLoot nie ma innych usług, z których można korzystać, takich jak wykresy i portfele osobiste. Ta strona jest najlepsza dla osób, które szukają konwertera i nic więcej.

    Uzyskaj CryptoLoot

    • 5

     CoinGecko

     konwerter coingecko

     CoinGecko to strona internetowa, która ma niesamowitą liczbę funkcji. Kiedy szukasz kryptowaluty, możesz sprawdzić bardzo szczegółowy przegląd waluty cyfrowej. Przegląd zawiera dokładny i regularnie aktualizowany wykres cen.

     Zawiera także informacje o kapitalizacji rynkowej monety, wolumenie obrotu, niskim 24h / 24-godzinnym High, najwyższym czasie i więcej. Zawierają także pomocne wykresy kołowe i krótką sekcję „Informacje” na każdej monecie. Możesz nauczyć się tak wiele od jednej monety o naprawdę każdej cyfrowej monecie.

     Oprócz przeglądu masz takie funkcje, jak giełdy handlowe, widżety, fora dyskusyjne, kalkulator górniczy itp. Zawiera on tak wiele informacji, które możesz wykorzystać, aby pomóc w inwestowaniu.

     Kolejną funkcją, która jest szczególnie pomocna, jest sekcja buzza. Tutaj znajdziesz szeroki wybór artykułów związanych z kryptowalutami.

     Jak widać, CoinGecko to znacznie więcej niż konwerter. Bardzo polecam tę stronę, ponieważ wydaje się, że oferuje najwięcej narzędzi. Jest również bardzo przyjazny dla użytkownika. Na przykład, jeśli nie jesteś pewien, co to jest, zwykle możesz po prostu najechać na niego myszką i pojawi się pomocne, krótkie wyjaśnienie.

     Zdobądź CoinGecko

     Wniosek

     Oto najlepsze konwertery kryptowalut dla systemu Windows. Istnieje szeroki wybór wymienionych powyżej, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który odpowiada Twoim konkretnym potrzebom i pragnieniom. Pamiętaj, że nie są wymienione w żadnej określonej kolejności.

     Jeśli masz inne konwertery dla systemu Windows, które Twoim zdaniem zasługują na to, zachęcamy do komentowania.

     Dowiedz się więcej:

     • 5 najlepszych programów zabezpieczających do handlu kryptowalutami w celu zabezpieczenia twojego portfela
     • 5 najlepszych blokerów szyfrowania do użycia na komputerze z systemem Windows
     • 2 najlepsze komputery wydobywające kryptowaluty dla początkujących
Link do głównej publikacji