4 najlepszych twórców szablonów e-mail do tworzenia wciągających wiadomości e-mail

Podczas gdy zwykła poczta e-mail może wykonywać przyziemne zadania wysyłania wiadomości, szablony wiadomości e-mail mogą podnosić poziom. Oprogramowanie marketingowe, takie jak najlepsi twórcy szablonów wiadomości e-mail, może przenieść markę na wyższy poziom dzięki wstępnie napisanym wiadomościom e-mail.

Co to są szablony wiadomości e-mail? Są to wstępnie napisane wiadomości e-mail, które są tworzone w celu zastąpienia istniejącej zawartości i pomagają pisać wiadomości e-mail szybko i bez wysiłku. Jest to w zasadzie plik HTML, którego użytkownicy mogą ponownie użyć do tworzenia e-mailowych kampanii marketingowych.

Jest to potężne narzędzie do marketingu e-mailowego, zastępujące koncepcję wysyłania zwykłych wiadomości e-mail czymś atrakcyjnym dla odbiorcy.

Zatem ci, którzy chcą tworzyć szybsze kampanie marketingowe dla swojej marki, korzystając z profesjonalnego oprogramowania, mogą być rozwiązaniem.

Oto niektóre z najlepszych konstruktorów szablonów e-mail, które oferują łatwe w użyciu szablony zaprojektowane przez ekspertów.

Przyspiesz przepływ korespondencji dzięki tym narzędziom do tworzenia szablonów wiadomości e-mail

1

Bądź wolny

BEE Free Najlepsze konstruktory szablonów e-mail

BEE Free jest odpowiedzią dla tych, którzy szukają narzędzia, które pomoże im zaprojektować wyrafinowane, profesjonalne i mobilne wiadomości e-mail. Ten konstruktor szablonów oferuje jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów projektowania e-maili za darmo.

Od freelancerów lub zespołów marketingowych po agencje e-mailowe lub programistów — jest to przydatne narzędzie dla wszystkich.

Jest wyposażony w edytor przeciągania i upuszczania, który pozwala użytkownikom przeciągać i upuszczać kompletnie wiersze lub elementy treści osobno. Co więcej, może utworzyć duplikat i wyrównać wszystko znacznie szybciej.

Co najważniejsze, synchronizuje się z platformami telefonów komórkowych / urządzeń bezproblemowo, zapewniając spokój ducha.

Co więcej? Użytkownicy mogą również wybierać profesjonalne projekty z galerii szablonów bez rejestracji konta! Dzięki temu cały proces jest szybszy i łatwiejszy.

Szukasz najlepszych lekkich klientów e-mail? Oto najlepsze opcje

Niezależnie od tego, czy jest to wiadomość e-mail z biuletynem, deklaracją lub tłumaczeniem, oprogramowanie pomaga tworzyć atrakcyjne wiadomości e-mail, które działają z większością programów.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna, wersja pro zaczyna się od 15 USD / miesiąc.

Zacznij od BEE Free

2)

Stripo.email

Stripo.email Najlepsze konstruktory szablonów e-mail

Stripo.email jest jednym z najlepszych konstruktorów szablonów e-mail w ostatnim czasie. Ten edytor e-mail nowej generacji pomaga użytkownikom z łatwością tworzyć profesjonalne szablony e-mail.

Najlepsze jest to, że użytkownicy mogą tworzyć intuicyjne szablony wiadomości e-mail bez znajomości języka HTML. Dzięki temu nadaje się nawet dla początkujących.

Oferuje proste, ale responsywne funkcje, które zapewniają doskonałe wyniki. To wysoce konkurencyjne oprogramowanie, które jest kompatybilne ze wszystkimi platformami mobilnymi.

Szablon e-maila zaprojektowany przy użyciu Stripo automatycznie staje się intuicyjny. W celu uzyskania zaawansowanych opcji dostosowywania użytkownicy mogą wykorzystać zestaw narzędzi, które pomagają dokładnie przekształcić wygląd urządzenia mobilnego.

Łatwo integruje się z ESP (dostawcami usług e-mail), który umożliwia użytkownikom synchronizację klientów ESP i domyślnie tworzenie wiadomości e-mail.

Ponadto wiadomości e-mail można również pobrać w formacie HTML, archiwum lub w formie OFT, aby móc wysyłać wiadomości e-mail za pośrednictwem programu Outlook.

Oprogramowanie jest zintegrowane ze wszystkimi popularnymi klientami e-mail, takimi jak Gmail, Constant Contact, MailChimp, SendGrid i tak dalej.

Możliwość tworzenia własnych nowych bloków, mikro narzędzi, które umożliwiają tworzenie banerów, wyszukiwanie i dodawanie darmowych zdjęć stockowych oraz automatyzowanie codziennych wiadomości e-mail, to tylko niektóre z jego głównych atrakcji.

Cena: dostępna bezpłatna subskrypcja, wersja pro zaczyna się od 8,33 USD

Spróbuj Stripo

3)

Monitor kampanii

Monitor kampanii Najlepsze konstruktory szablonów e-mail

Używany przez ponad 250 000 firm na całym świecie, Campaign Monitor jest z łatwością jednym z najlepszych programów do edycji wiadomości e-mail w branży.

Wspiera e-mailowe kampanie marketingowe, oferując niezapomniane wrażenia.

Pomaga użytkownikom tworzyć atrakcyjne i wydajne biuletyny e-mailowe, które pobierają rzeczywiste wyniki dla firmy dzięki ich przyjaznym układom, narzędziom do automatyzacji i personalizacji.

Oferuje jedne z najbardziej przyciągających wzrok szablonów wiadomości e-mail, które są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Te profesjonalnie zaprojektowane szablony e-mail dokładnie odzwierciedlają wymagania użytkownika.

Oprogramowanie dotarło do każdego sektora, w tym do inteligentnych działów i klientów indywidualnych, dzięki zintegrowanym funkcjom, które zwiększają przychody z wiadomości e-mail.

Jako bonus oferuje całodobową obsługę klienta, ilekroć ktoś potrzebuje pomocy.

Cena: dostępna wersja bezpłatna, wersja pro zaczyna się od 9 USD / miesiąc.

Użyj Monitora kampanii

4

TOPOL.io

TOPOL.io Najlepsze konstruktory szablonów e-mail

TOPOL.io umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie eleganckich e-maili dzięki responsywnym układom. Oszczędza to znaczną część czasu poświęcaną na tworzenie wiadomości e-mail.

Funkcja przeciągnij i upuść jest tak łatwa w użyciu i responsywna, że ​​nawet początkujący mogą z niej wygodnie korzystać. Alternatywnie użytkownicy mogą również korzystać ze swoich szablonów.

Interfejs jest atrakcyjny i intuicyjny, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze dzięki kilku aplikacjom, w tym programowi Outlook. Oprogramowanie pozwala użytkownikom dodawać własne kody HTML do szablonu i zapisywać zawartość pobraną z szablonów za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

Możliwość ustawienia własnych tagów korespondencji seryjnej, które mogą być używane w edytorze, personalizowania wiadomości i wybierania produktów za pośrednictwem dowolnego e-sklepu za pośrednictwem XML i dodawania ich do kanału produktu, to tylko niektóre z jego głównych funkcji.

Cena: dostępna wersja bezpłatna, wersja pro zaczyna się od 7 USD / miesiąc.

Użyj TOPOL.io

Wniosek

Chociaż obecnie dostępnych jest wiele konstruktorów szablonów e-mail, są one jednymi z najlepszych bezpłatnych opcji. Stworzenie atrakcyjnego e-maila daje przewagę podczas promowania Twojej marki.

Włącz edytorów e-mail do swojej firmy i oszczędzaj czas, korzystając z zaprojektowanych wcześniej pięknych szablonów.

Link do głównej publikacji