Zbyt wiele wiadomości, aby pobrać komunikat o błędzie w Gmailu

OK, więc używasz Gmail w przeglądarce internetowej, właśnie z jakiegoś powodu, napotkałeś błąd, który mówi Zbyt wiele wiadomości do pobrania. Obecnie nie można pobrać poczty z tego konta. Możliwe, że zastanawiasz się, co jest przyczyną, i na to nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Istnieją jednak sposoby na obejście tego problemu, ale dla niektórych niektóre obejścia, o których będziemy mówić, mogą nie być idealne.

Zbyt wiele wiadomości, aby pobrać błąd w Gmailu

Ten błąd zwykle pojawia się, gdy użytkownicy mają tysiące zapisanych wiadomości e-mail na swoim koncie. Ilekroć ktoś próbuje zaimportować tysiące e-maili Gmail na inne konto, takie jak Perspektywy, błąd może wystąpić.

Większość osób, które właśnie otrzymują wiadomości e-mail od rodziny, przyjaciół i sieci społecznościowych, prawdopodobnie nie będą mieć na swoich kontach ponad 30 000 wiadomości e-mail. Jednak dla nas, którzy używają Gmaila do pracy i innych działań, łatwo jest przekroczyć wspomnianą liczbę.

Musisz usunąć część swoich e-maili!

Zbyt wiele wiadomości do pobrania

Zaloguj się do swojego konta Gmail, a następnie przejdź do pola wyszukiwania. Tutaj musisz użyć poleceń wyszukiwania, takich jak przed :, po :, starsze :, nowsze:, itp. Na przykład wpisz jedną z następujących opcji w polu wyszukiwania:

Po: 2013/10/17 lub wcześniej: 2018/07/01

Uderz w Wchodzić klawisz na klawiaturze lub kliknij ikonę wyszukiwania, która znajduje się obok pola wyszukiwania. Następnym krokiem jest zaznaczenie opcji „Zaznacz wszystko”, A następnie kliknij Wybierz wszystkie rozmowy pasujące do tego wyszukiwania.

Następnie kliknij przycisk Usuń, który jest ikoną kosza, i obserwuj, jak wszystkie e-maile od wybranej przez ciebie daty po prostu magicznie znikają. Pamiętaj, że powinieneś odizolować ważne e-maile przed zabiciem.

Po usunięciu wiadomości e-mail znikają na dobre i nigdy więcej nie będą widoczne.

Jeśli wszystko, o czym mówiliśmy powyżej, zawiedzie, chcielibyśmy polecić użycie alternatywnej poczty internetowej. Outlook firmy Microsoft jest obecnie dość popularny, a nawet Yahoo Mail nadal jest wart korzystania, jeśli nic więcej. Dla tych, którzy mieszkają na Wschodzie, Yandex Mail jest obecnie jedną z najlepszych opcji.

Link do głównej publikacji